Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • da se nejak vypnout to "takticke braneni", me to teda stim vubec nesedi. nevim jak vam me ale nejlip sedi klasika, bez nakych p*covin
  • Neni nahodov oneskorena PS3 verzia?
  • Ja nevim jak vy,ale ja ho na PS network jeste nemam.
  • mam tech. dotaz.. kdyz pustim fifu pres zastupce na plose tak mi to hned hodi chybu ...a to z dovodu ze to automaticky spousti pres fifa config., ve kterem to hazi chybu ... kdyz si najedu do adresare a pustim exe soubor tak se mi hra spusti ale v nejhorsi grafice ... stejny problem sem mel u dema fify 11 mozna i u plny ... nevite nekdo co stim?
    • Potrebuješ opravu registrov. Tento súbor by to mal riešiť...
      http://fifax.net/en/get/2458/

      Stiahni, vlož do adresára s demom Fifa a spusti ho v ňom ako admin. Povoľ zápis do registrov a následne môžeš spustiť samotný inštalátor Fifa.
      • ou diky kamo vyzkousim :-)
  • Vsude pisou ze demo na ps3 bude az zitra, nevim ale v ps storu to ku*va neni.
  • pojdme si jeste rozebrat tu novinku tactikal def. .. muj nazor je, ac se mi to celkem libi, ze je to zjednoduseni v braneni a v postate staci drzet tlacitko a sledovat jak vas hrac stinuje protivnika a ve spravny cas zmacknout button pro odebrani mice ... vetsi vyzva me teda prijde si possetioning naucit sam
    • To zkus hrát na manual a výzvu máš na světě.
      • tak ale kdyz bych to hral na manual tak bych uplne ignoroval tu novinku a pouzival system z 11.... coz se mi taky nechce
        • to musí bejt stejný ne?Tactical defending tam je(ikdyzž přesně nevim co to je,ale v nastavení to je)a vůbec,jaký novinky by neměli bejt na manual?Jinak tady hrajem ligy na manual už od fify10,snad za to nedostanu BAN:) http://fifa.gameway.cz/
  • Na PS to dnes hraju už od 15:00, kdy jsem to sosnul, takže nevim kde udělali soudruzi z NDR chybu, ale mě to jede.....
    • *myslel jsem PC
  • Tak nvm si pomoct ale pripada mi ze pre tych co hrali fifu 11 to neni ziadna vyhra, ano chvilu som na najtazsej obtiaznosti prehraval ktvoli tej sra.ke zvanej tactical defending ktora akurat zvyhodnuje PC ale po vpynuti tej sra.ky som za arsenal vyklepal barcu 6:1, dat barce 6:1 po odohrati cca 5 zapasov na najvyssej obtiaznosti je trosku blbost, cim sa mam teraz asi zabavat cely rok ked uz nevidim moznost sa zlepsovat? :) Zato na pesku som zatial vyhral len asi 3x za 25 zapasov :D tam som zasa trosku frustrovany ake to je tazke ale aspon mam motivaciu sa to naucit hrat ( ale to ze mi to pripada take tazke bude asi tym ze minuleho orku osm nehral pesko ale fifu 11 a zvykol osm si na ten styl- teda prechadzat cez obranu kluckami a nie nahravkami :)
    • Zkus si ještě povypínat všechny pomocníky při ovládání, potom to je teprve ta pravá výzva ;)
    • Co takto skusit nechat zapnute to tactical defending ked vravis ze je to s tym tazsie? A nemusis si na nic zvykat. Ja hram osobne uz roky PES, minuly rok som istu dobu hral po dlhych rokoch FIFA, bohuzial som to musel z istych dovodou odinstalovat [nie z vlastnej vole]. Ale tento rok mi pride FIFA krajsia a zabavnejsia, tie klucky su urcite viac zabavne nez bago v PES. Ale je to asi iba uhol pohladu, obidve maju pre aj proti.
  • Ako to ma clovek hrat na klavesnici? Nikde ziadne nastavenia, nikde ziadne vysvetlenie co je ktore tlacitko, iba gamepad nastavenia a gamepad tlacitka vsade, ako mam vediet co je ktore tlacitko???
    • minuska mi davate? radsej mi poradte............. skusal som googlit ale presne nastavenia pre klavesnicu ktore by aj fungovali v hre stale nemam, a aj tak sa vobec nedaju menit tlacitka ktore pouziva hra, co je uplny vysmech, ale aspon v niecom mali vyvojari pravdu, tento rok su hra pre konzoly a pc rovnake, aj v ovladani...
      • jj, pravda je, ze takovahle hra je na klavesnici proste nehratelna ... podpora klavesnice je v podstate nouzovka, aby se nereklo, ale nelze na ni podat ani z poloviny tak dobry herni vykon, jak na gamepadu ...
        • Jak nehratelna? Co to je za kec? Vzdykcy sem to hral na klavesnici na nejtezsi obtiznost a vzdycky sem po case PC daval strasny dardy jak v PES tak ve FIFA takze nehratelny to urcite neni. Mozna ze se ochudim o naky tricky nebo citlivejsi prihravani ale nenechat moznost prekonfigurovat klavesnici mi prijde jako vylozene ignorantsvi.
        • tak potom ta hra stoji za houby, no offense, ale hra ktora sa na PC da hrat jedine s gamepadom je uplny nonsens. skratka na gamepady su zvyknuty skor hraci co hraju na konzolach, cize je to dost smutne ze na PC sa da hrat iba s gamepadom prakticky:(
          • nonsens by to byl kdyby to nepodporovalo klavesnici a slo to jen pres gamepad ... ba naopak .. musis ocenit praci vyvojaru kteri z te hry udelali jeste vice narocnejsi hru na ovladani a priblizili se tim bliz k realite ... hele taky sem byl zarytej pesar a hral vsechno na klavesnici ale na gamepadu je to fakt nekde jinde
            • je to mozne, dokonca som si iba kvoli futbalu na pc kupil gamepad, ale nedokazal som si na to zvyknut, stale sa mi ovela pohodlnejsie hra na sipkach :( a co sa tyka toho ovladania tak verim ze to je iba otazka dema, teda v original hre sa budu dat uz menit tlacitka, len skoda ze si nemozem tym padom zahrat to demo, kedze na gamepad som neni vobec zvyknuty
      • heh presne tak, i v ovladani :-D .... hele ale vazne, na klavesnici to hrat proste nemuzes, to je sebevrazda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit