Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Král je mrtev... a nějakou dobu se ješte nezvedne. Holt Kings Bounty se udrží na špici tahovek ješte další sezonu *12*
  • Jeden z mála letošních titulů na který jsem se opravdu a těšil, ale už se spíš začínám třást strachy co to zase bude za slátaninu... Navíc mi (asi jsem blbej, já vím) ukrutně vadí fantasy hrdinové s rusky znějícími jmény. Slava, Pavel, Světlana....??? Fantasy jak cyp, opravdu...Bože muj :(
  • v Heroes 4 byl hrdina aspoň užitečný v boji, ne jenom přesouvač jednotek jako zde
  • grafika že je nádherná?? vždyť to nemá ani AA - vypadá to příšerně
  • mě teda nejvíc dostalo to "zpracování" města.Tedy hlavně výstavba budov.To pro mě nebyl plivanec,to byl hlen jak prase *16*
  • Tohle je ukazkovy plivanec "do tvare" cele serii, jednim slovem hnus. Pribeh vypada tragicky, je to zabugovane, klikatko na ukonceni tahu je na stejnem miste jako opusteni mesta v 5ce - asi stokrat jsem nechtic ukoncil den a neexistuje moznost zapnout si upozorneni, ze nektery z heru jeste nevycerpal kroky, vystavba mest je otresna atd. atd. Nemuzu prijit na jedinou vec, ktera by me vylozene nadchla. Nove herni principy a redukce surovin je hodne diskutabilni pokrok. Tohle si urcite nekoupim.
  • Morderon
    Copak že nepřináší nic nového to mě nevadí, naopak se mě tam líbí ten online mod ale je to šíííííííííííleně zabugované!!! tohle že má vyjít za měsíc, příklad co se mě stává běžně, vylepším si hall na max a je tam popisek income increase daily by 4000 a nahoře na resources baru mám napsáno gold income daily 2500 a dava mě to jen 2500, další bug jednotka která ma například 315 členů po 50 životech, dávám jí damage třeba za 500 ale ona má pořád oněch 315 členů a až se zabitím posledního padne všech 315 najednou, potom další grafické bugy, panebože co to zase vypustili jako já mám heroes rád a tenhle si plánuju koupit ale s tímhle by snad měli něco dělat jinak velké + za grafiku je to nádhera
  • tak se mi zdá, že spousta lidí nechápe, k čemu slouží beta a dema...a možná že to nechápu ani já, ale řekl bych,. že to vývojáři vypustili dříve právě proto, aby viděli a znali reakce hráčů a fanoušku na to, co vytvořili za tu dobu....lidi, co chcete ? aby se 6ka vrátila do 2D kabátu jako trojka (která pro mě navždy zůstane nejlepším dílem celé série, už jen kvůli Gelua :-D ) a hudba že tam je stejná ? to fakt nikoho nenapadlo že tam je spousta nedodělků právě proto, že to je demo ? nebo Beta ? jo jasně, město je odfláknuté, ale kdo z vás ví, zda to třeba není jedna z variant měst kterou mají připravenou, že to má stejnou grafiku jako pětka, jen s lepšíma texturama ? já nevím, koupíte si všichni nový komp kvůli nabušené grafice ? já určitě ne :-) bUďte rádi, že to není zdaleka tak špatné jako byla 4, protože to byl skutečný propadák :-)
  • MishKonn
    Wow, koukám další hra, co už má spoustu let tendenci vypadat naprosto stejně a nepřijít s ničím novým. Počítám taky s tím, že je to PC only. Toto je opravdu vizuální standard na PC? Protože to vypadá jako pětka s lepšími texturami. Hmm, tak to vypadá, že se UbiSoft snaží napodobit Activision...
  • blbost^n
  • Řekl bych to jedním slovem - HROZNÉ. Nejde vůbec o to, že je to beta, protože zásadní rysy této hry se už nezmění, prostě mě to přijde jako nedovařená pětka a už vůbec ne hra, co má vyjít x let po pětce.

    Myslím, že UBISOFT neudělal moc dobrý tah s tím demem, podle názorů si myslím, že určitě nějaké procento kvůli tomu zruší předobjednávku. Zaplat pán bůh, že je tu s námi ještě dvojka a trojka homam.
  • tak jsem to právě odehrál a můžu s klidem říct že víc zklamanej jsem ani být nemohl..co má sakra bejt ta obrazovka s hradem/stavěním v něm a kupovánim jednotek? to je snad blbej vtip...a už vůbec nemluvim že se ani neobtěžovali změnit hudbu, pač tam hraje stejná jako v heroes 5....boje jsou jak ze spomalenýho filmu..pokud takhle bude vypadat plná verze tak to je pro mě zklamání roku a už chápu, proč meli betatesteři tolik keců
  • Aha, moc díky vyskoušim.
  • pokud je to to stejné, jako beta, tak musíš vyhodit při nastavování AI hráče, kliknout na tlačítko + a přidat tam Human hráče. :-)
  • Díky. (xp+)
  • http://www.gamershell.com/download_78182.shtml
  • Lidi, nevim jestli je to demem, ale že tam bude možnost hrát více lidí na jednom PC? Páč je tam sice hotseat, ale můžu ovládat jen jednoho a ostatní sou AI.
  • Nebyl by nějaký torrent? Poslední dobou mi ping skáče nahoru jak klokan na trampolíně a klasicky to rozdoně nestáhnu. *9*
  • Teda...Heroes miluju a 5tku jsem projel křížem krážem,ale z tohoto mám zatím rozporuplné pocity.... grafika...takova nemastná neslaná...animace postav děs... A je to takový nevím jak to říct. Každopádně tu sběratelku stejně koupím :)
  • Moje chyba, jsem kripl, špatně jsem to u Grahfa pochopil a tím se i omlouvám *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit