Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já jsem si stahnul tu ceskou verzi patche 2.0 a nechce mi to doinstalovat až do konce,má to jen 573 MB a při instalaci se objeví cedule soubor je poškozen nebo není kompletní,tak ted nevim co stím.U ANGLICKE verze to ukazuje při stahování kolem 900 MB.
  • Po instalaci patche 1.5 se mi hra hýbala o něco hůře než před tím, ale s 2.0 to šlape jako hodinky. Skvělá práce CDP!
    Na arénu jsem se těšil, ale po včerejší nakládačce mě to přešlo. Asi budu muset víc trénovat...
  • Hurá, konečně to je hratelné
  • Hlavne by mohlo byt v clanku zmineno, ze update neni kompatibilni s CZ verzi, respektive nainstaluje se, nicmene ceska lokalizace je pryc.
    • tak si vyber cz verziu
      http://www.thewitcher.com/patch2/
      • Aha, diky, tak to jsem nevedel, ze existuji i jine verze zmineneho patche. Tak to jsem rad.
  • kostejnesmrtelny
    Herdek to je péče... *8* *14*
  • Je dobre ze se to da i prubezne ukladat jsem zatim na zacatku a je to dost peklo :) Geralt v tom cernem s rozpustenymi vlasy do pramenu zepredu s kapuci vypada spise jako Arthas po "vylepseni" :D
  • Hru mám koupenou od 1. dne vydání a jen čekám, až uzraje. A dělá mi radost. Ovladače se grafiky zlepšily, hra dostala záplaty a rozšíření. Ano, myslím, že je čas na....:-D
  • A já si říkal co je při hraní jiné, pak nakouknu do logu patche -

    Geralt’s attacks are no longer interrupted by attacking opponents. Attacks are now contiguous and foes cannot interrupt Geralt’s attacks by landing a blow.

    volně přeloženo: "Útočte si jak chcete, zásah od soupeře vás nezastaví." Proč CD Projekte, proč...............
  • Už len rozširena verze priniesla nielen opravy vo forme patchu pritom to nebol datadisk a bola v nom menišia obmena inventaru, graficke vylepšenia ktore boli vydiet, a pritom novu lokaciu s pribehom .Propste cd project je starostlive studio možno vyde ešte dalši patch skor ako datadisk ale sa mipači že ta arena je robena pre tych chcu sekat rezat sa, a je mimo pribeh lebo treba si zapamatať zakliáč nieje akčne rpg ani izotmericke,ani take o ktorom ide o vyvoj postavy je rpg ktore ma príbeh čitanej knihy a preskumavani najkrajšieho sveta s adventurnymi prvkami .Najpoctivejšie fantasy europsko stredoveke umelecke dielo.
  • Obidve linky na stiahnutie odkazujú na tú istú stránku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit