Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu moc hezká snaha vývojářů, to se je tak nevidí, ale čekal bych raději nějaké příběhové rozšíření. Tohle mě po chvíli začalo nudit.
  • No uz mi to Steam sosa, sup sup :-) Vice takove podpory pro hry, jen houst a vetsi kapky... kolik ostatnich firem by toto nazvalo DLC a uz si uctovaly dalsi $$$ ... :-/
    • Můžete někdo potvrdit, že od verze 2.0 je na Steamu i čeština? (přesto že není uvedena v podporovaných jazycích?) Četl jsem to v jiném diskuzním fóru a moc tomu nevěřím... Předem dík za odpověď.
      • cz nie je podprovana *16*
      • smejki
        vydrž, včera koupeno, právě stahuju. ale jedu pryč, budu zítra večer
        • smejki
          tak ano, je tam čeština
          • hmm... sice je tu už jeden názor, že není, ale budu věřit spíš tobě ;) Díky, kupuju...
            • smejki
              čeština mi teď záhadně zmizela :-o
  • TAKHLE má vypadat podpora titulu. Osobně jsem si kopil collectorku a pořídím ještě jednu kopii goldové edice až bude. PRotože dát takový servis, tolik obsahu zadarmo, zrušit drm... to je vzácný záchvat vstřícnosti k zákazníkům. Kejkle Ubisoftu, EA nebo Activisionu teĎ obzvláště vyniknou. Jde udělat hru co se na PC prodává a je i hardcore. A zaplatí se. Recept: kvalita a dobrý přístup
    • Svět není černo-bílý. Neznamná, že když toho prodají spoustu na xboxu tak příští titul na pc bude odfláknutý.
    • Bohužel její prodeje oproti jiným značkám, které by si přáli mít i jiní vydavatelé (a podnikají k tomu kroky, jako např. kopírování hratelnosti atd.) nenasvědčují tomu, že by se tento trend přístupu rozšiřoval.
      Navíc očekávám dvě věci.
      1. Až CDR vydá Zaklínače pro Xbox, portofolio hráčů hru víceméně odmítne, nebude se prodávat, nebo .....
      2. přesný opak. Prodeje budou vyšší než na PC, tudíž CDR zjistí jaký je blahobyt na konzolích a půjde za ním. Tudíž příští Zaklínač bude už 100% konzoloidní.
      Nesnažím se vyvolat flame mezi CP / Konzole. Ale jako PC hráč jsem byl velmi naštvaný, když jsem četl různá prohlášení, jmenovitě z poslední doby Crysis 2, jež její domovinu považuji PC scénu, když mi na DVD přišla hra navrhnuta vyloženě pro konzole. Až další patche hru připodobnili hře, která by měla být pro PC.
      • PCfanos
        Je to všechno o lidech a zatím mám z CD projektu pocit normálního "selského" rozumu, ať už jde o přístup k hráčům, kvalitu her nebo nákladů na vývoj. Už to, že dají takhle rozsáhlý přídavek zadarmo svědčí o tom, že Zaklínač 2 s miliónem prodaných kopií vydělal tolik, že nemusí ždímat hráče za každou cenu. Přeji jim úspěch i na konzolích, ať klidně vydělají víc než na PC, podle mě to nebude znamenat, že začnou dělat konzolovky, ale jen to, že budou mít víc prostředků na vývoj dalších kvalitních her, nejen zaklínače.
      • Pokud by CDP měl velké zisky na konzolích, tolik bych se toho nebál. Ono i to, že EA u Crysis 2 postupně dovydalo patche s hi res texturami a dx 11 značí jedno. A to, že PC je pořád platforma se kterou se počítá a která má v budoucnu své místo (zejména když kdo ví jak to bude s další generací konzolí a cloud gaming službami). Kdyby na tom byla PC scéna tak blbě tak se s tím ani nenamáhají.
        A vyšší příjem pro autory Zaklínače 2 je dobrá věc
      • Také mám takový pocit. Ono Zaklínač je skvělý, ale jiné konzolové RPG se prostě obecně prodávají lépe. Portal 2 není rpg, tudíž nesrovnávat.
        • Kromě Fable, který už snad ale není ani RPG, mě nenapadá RPG na konzolích, které mají lepší prodej než Zaklínač. Ale možná si teď prostě jenom nemůžu nic vybavit.
      • Black_Hand
        proc myslis, ze prodeje budou vyssi nez na PC? z posledni doby treba Portal 2 mel nejvyssi prodeje prave na PC.
        • Portal 2 není zrovna dobrý příklad. Proč? Protože Steam... (myslím tím, že Steam neprodává konzolové tituly a že tituly od Valve mají přeci jen lepší marketing na svém Steamu...)

          Jinak i já doufám, že prodeje na PC budou lepší než na konzolích, pač konzolím nefandím
        • Neříkám, že to tak bude. Je to má domněnka, které se obávám. Kdyby tato situace nastala, příští zaklínač by byl tuplem navrhnu hlavně pro konzole. Už u tohoto dílu jsem měl takový zvláštní "feeling", že kdybych měl gamepad hra by se ovládala lépe *4*
          Portal není akční hra, myslím, že díky tomu se tolik na konzolích neprodávala. Tam podle mne chtějí lidé zasednout a hrát akci, vidět filmovou zábavu.
          To ostatně Zaklínač také úplně nenabízí, ovšem je více akční, tudíž by jistá šance.... vše je to z mé strany amatérská spekulace.
          Zakončil bych to tak, že má hlavní obava je z vysokých prodejů Z2 na konzolích, který by mohl změnit způsob hratelnosti a uživatelského komfortu na PC. Tečka
          *4*
  • 47 pozice :-D Dostali mně Trpové, kteří nešli shodit ze srázu... Arena je skvělá inovace... Vždy jsem si při Witcherovy říkal že mi chybí víc soubojů s takovými mágy - aréna pak nabízí všechny možný kombinace protivníků.... Nejvíc mne rozesmála hláška jednoho diváka:"Maximus!!!! I mean Geralt! Geeeralt! (narážka na film Gladiátor)
    • Jj, těch narážek na filmy a her je hodně... od Assasins Creed, Crysis, Gladiátor, Star Wars, Warcraft, Pán Prstenů atd... :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit