Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Proč sakra nevyhlásí sbírku, klidně jim nějáký prachy pošlu a určitě bych nebyl sám. Stalker byl sice vždycky zabugovaný a měl technické problémy, přesto je to jedna z nejlepších FPS sérii pro mě.

    Tohle mám stejně nejraději :) http://www.youtube.com/watch?v=ZeJXqGKPl2E
  • Stalker: Shadow of Chernobyl byl ta nejatmosféričtější hra, kterou jsem hrál.Pamatuju jak jsem se poprvé a naposledy u hry bál, když jsem prozkoumával laboratoře X16 a X18.Zona, mě naprosto pohltila, a byla by škoda se tam nevrátit. *14*
    • Veskoslav
      Upíři, navíc se tam plazit s Obokanem pro nějaký pitomý oblek od Ducha:D
  • Btw zrovna vyšlo....
    http://www.moddb.com/mods/stalker-misery
    • vypádá užasně, jen té obtížnosti se bojim, co se týče Stalkera, tak jsem celkem lamka, tak aby se to v mém případě dalo vůbec hrát :)
  • Hmm no tak ine sa ani cakat nedalo. Ved sa to s nimi tiahne od prveho Stalkera. Problemy v studiu, odchod podstanej casti (nie co do pocut ale know how) vyvojarov este pred dokoncenim (a to tyto zbehlici stihli este aj spravit Metro2033). Dost drsne ale asi prospesne ukoncenie natahovnia THQ. Kazdy diel vydali cez ineho vydavatela, nehovoria o tom ce CtP aj CS boli skor datadisky alebo proste co nam zvysilo a nestihlo sa dat do povodneho CoP tak sa to spenazilo nech sa aspon nejak vykryje finanacna diera po prvom Stalkerovy. To uz nehovoriac ani o sluboch co sa tyka SDK, Free Live modu a celkovej podpore hracov (len par patchov a vecisnou ani neriesiacich podstatne veci).
    Proste GSC nech radsej zdochcne a ked tak ty ludia co za nieco stoja nech si zalozai nove studio a uvidi sa co z nich vypadne. *8*
  • neco mi rika ze to uz nebude jako SoCH, nebo CoP........ konzoloidni sracoviny drti svet.
    • Sam jsi srackovina. Na konzolich mame pecky jako dark souls, uncharted nebo red dead redemption. Zato na pc jde vsechno od desiti k peti. Holt jsou na pc nizke prodeje her, nejsou penize, neni kvalita.
      • Ty jsi ale kokůtek :D I Microsoft nedávno prohlásil, že trh s PC hrami je profitabilní a zdravý jako nikdy předtím - použil k tomu Steam survey, proto budu asi věřit jim, než tvým nepodloženým kydům.

        Jo a petice za Dark Souls na PC už má přes 65 000 podpisů. Pokud nám na PC nepřistane tento, tak příští díl už určitě. From Software už třeba svůj Ninja Blade na PC naportovalo. Co budeš dělat až bude Dark Souls na PC? Přestaneš to hrát? *2*
        • Jj. to je pravda, o petici už bere na vědomí vedení Namca, které se o ní bavilo s komunitním manažerem, který k ní hráče na fóru před pár dny sám vyzval a sám by tu hru na PC velmi rád viděl.
  • Veskoslav
    Pokud existuje bůh, ověřím si, že radiaktivita v Chernobylu je pořád stejná jako tehdy, když jsem narychle musel být evakuován vrtulníkem s Pripjatě, jelikož nástup mutantů byl šílený. Nechť opět vyndám svou výbavu a vydám se pro Masovou kuličku, Koblížek, Sliz, projdu přes "nemrtvé" v laboratořích v Jadranu, přejdu přes Mrtvý les, zjistím, že psionický vysílač byl Monoltem opět zprovozněn, Svoboda neustoupila ani o píď a svádí o to krutější souboj o zónu. Já se tam probůh chci zase vrátit:( Bože, zařiď to a neudělej z toho masovku pro tupce.
    • MickeyMutant
      Zatím není nic jisté, možná dostaneš jen ten koblížek.
  • Valve by bylo ideální. Sice by to bylo tak 2020 vydání ale byla by to herní atomovka. *16*
    • Tak to určitě ne, tohle není jejich žánr her, nebyl by to stalker a už jen další koridor. A to jsem myslel, že právě nikdo nechce...ale jak vidím..
    • Vis jak by vypadala open space mapa v Source enginu? *1* Si nekdo zahrajte nuclear dawn. Vzdyt odjakziva delaji jen linearni strilecku kde vylozene prochazis chodbami. Absolutne at se toho Valve nedotyka *2*
      • Já snad někde mluvil o použití source enginu na Stalkera? Asi tady začnu rozepisovat všechno do nejmenšího detailu. Valve by přebralo GSC -> zkrátka všechno co k tomu patří jako například zaměstnanci, engine .. Sice by na to Valve mělo prachů dost ale proč by předělávali hru která už musí být v nějakém stádiu rozpracovaná a navíc na skvělém enginu (pochybuju, že první xray nějak zbastlili na kopku hnoje). Ale kua mě se nechce psát tak to fláknu takhle: VALVE -> MANAŽÉRSKÉ SCHOPNOSTI + GSC - VODKA = KAPIŠ? *16*

        samozřejmě platí i pro nemesuse ..
      • Veskoslav
        Podle mně to spíše myslel, že příběhově a zpracováním lokací, kdyby se toho chopila Valve, e by to bylo luxusní:) Navíc si myslím, že kdyby na to měla čas, tak by i Valve dokázalo udělat open world jaký je Zóna:)
  • ...není to tak dávno (= ještě 5 let zpět) co zaštiťoval, či si sám objednával vydávání i čistě PC her od menších=středních studií. Kdyby dofinancoval vývoj Stalkera, jistě by netratil a následnými díly by už mohl dojit PC i konzole najednou. *1*

    Měl by prostě takové COD střední váhy a ještě větší pokrytí FPS trhu. Jenže od korporace co pohřbila Raven Soft, studio, které pro Acti právě takové střední FPSky dělalo, se nedá čekat nic dobrého...
  • On to potom Gearbox dodělá...
    • Spletl sis jedno písmenko, má tam být "p" *1*
    • Mechwarrior_bw
      *1*
    • proboha jen ti ne
  • vsak to neni novinka zadna ne ze stalker ma potize, tak nechapu co to ma co iritovat pana alese smutneho
    • vygoogli si čo znamená iritovat, ked niekto jeden den zruší vývoj, druhý den je zase všetko v poriadku a maká sa na 110% a tretí den ide zase vsetko do s.ciek...tak výraz iritovat je viac ako vhodný, trololol
      • Trol.diskuzni
        Rozumná osoba si počká a hodnotí situaci v delším časovém kontextu... To, že Games.cz (a především většina čtenářů) mají potřebu dělat závěry z každé jednotlivé zprávy, přestože je již v danou chvíli jasné, že nebylo zdaleka řečeno vše podstatné, je podle mě nutno brát střízlivě a s nadhledem.
        • Zaloz si vlastni herni web, nymande a ukaz vsem, jak se to dela. Typickej cechacek, umi jen zvanit, kritizovat a pomlouvat.
        • Ty si sem prisel davat rozumy, pro vsechny ty blbce (nas), co nemaji stejnej nazor jako ty vid? kup si tlampac a bez troubit nekam jinam, kdyz ti to tu nevoni.
        • jeste, ze ty nedelas zpravy. na silvestra by jsi vydal zpravu: v roce 2011 vse OK a bylo by to vsechno. novinky se novinkam nerika pro nic za nic
    • Trol.diskuzni
      To víš, (od započetí periodického vydávání fanboy článků na téma SW:TOR) obvyklý výlev veselé kopy pana Smutného... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit