Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Jeste specialni akce pro XY : tu mas :) http://i.imgur.com/YCiEnYn.jpg
  • Takze co ze tu zatim mame ...

    Moznost pokochat se svoji za prachy koupenou lodickou v hangaru. Pak tu mame nejakou moznost se v prealfa verzi pifat v pustym vesmiru, s nulovou realisticnosti naprosto vseho (ne, vazne necekam simulaci, ale cekam, ze se veci chovaji ocekavatelne). Ted pribude moznost si k tomu pustit nejaky to prealfa FPS pifani.

    Tak a tuhle nekde zacina seznam dalsich stovek, mozna tisicu mechanik, ktery jsou naslibovany - podotykam, ze naslibovany za stavajici, jiz vybrane a prave utracene penize. Mechanik, po kterych neni ani pamatky, ktere jeste nebyly ani predvedeny ve fazi konceptu.

    I kdybych vzal jen to, co predvedeno bylo, tak to sesadit dokupy tak, aby to nejak smysluplne fungovalo, je prace na rok. Bez obsahu, proste jen aby to byla funkcni mechanika. Aby to pak nekdo chtel hrat vic nez par dnu, tak to jeste taky potrebuje nejakej ten obsah. Jo ja vim, oni na nem paralelne makaj ... ale nikdo ho jeste nevidel ... neco jako ta jitrnice https://www.youtube.com/watch?v=yfvEUanfb1U .
    • Nejspíš nějaký konzolista, co nemůže překousnout, že mu Star Citizen na konzole nevydají *3*
    • alien5
      Zase placas nesmysli je videt ze jsi nevidel vse lol klidne plkej dal :)
      • Ty si prozmenu zopakni materinku, uca by ztebe mela radost.
        • kritizovat nekoho za pravopis a napsat ,,prozmenu,, to je slusny zpusob, jak ze sebe udelat hlupaka
    • k tej realističnosti, arkády musíš hladať trochu inde *1*
      Pokiaľ aspoň trochu poznáš Newtonov zákon, pochopíš fungovanie fyziky v SC *3*
      • Jo, ja si nevsim, veci maji HP a rozpadaji se tak, ze kdyz upifas 50%, upadne kridlo ... jiste ...

        Nauc se cist tarde.
        • Keby si nebol tard ty, tak pochopíš, že mnou spomínaný Newtonov zákon sa vzťahuje na pohyb *3*

          Škoda niečo písať, prečítaj si to sám http://cs.wikipedia.org/wiki/Newtonovy_pohybov%C3%A9_z%C3%A1kony#Druh.C3.BD_Newton.C5.AFv_z.C3.A1kon
        • walltar
          Kolik MMO má lepší systém poškození?
          • Kolik se jich holedba tim, ze to je simulace? Jinak treba WT, abysme byli konkretni.
            • walltar
              Tak zrovna u WT mě připadlo, že má úplně stejný model poškození. Taky ukazuje poškození jednotlivých částí letounu a když tu část zničíš, tak přestane fungovat. Třeba ti upadne křídlo, nebo přestane fungovat ovládací plocha.

              Myslím, že mají dokonce úplně stejný model jako SC... Letadlo je rozdělené na několik částí a když tu část zasáhneš, tak se poškodí. Každá část má přiřazený materiál a jednotlivé materiály mají různou schopnost odolávat poškození. Různá munice způsobuje různým materiálům různé poškození.

              Osobně v tom nevidím zásadní rozdíl (výsledek obou modelů bude stejný)... jen v SC ti developer řekl, jak takový model vyčísluje tu jednotlivou damage, že se to počítá podle HP. Každá část lodě má svoje HP a každý typ munice má přiřazené poškození, rychlost a další vlastnosti.

              V budoucnu ještě přibude armour... takže ještě některá munice nebude dost silná, aby prorazila pancíř na té které části a podobně.

              Čistě technicky... všechno je to simulace na počítačích a ty asi jinak, než s číselnýma hodnotama pracovat neumí.
  • hra bude urcite velke sklamani, takovej hype nemaj ani blbosti od EA

    nemusi byt spatna, ale rozhodne nebude tak dobra jak si kazdej mysli
    • Zklamání to bude určitě pro exoty, kteří očekávají boží zázrak. Pokud má člověk všech pět pohromadě, chápe, že takové množství obsahu, co hra má mít, nebude jen tak jednoduché zpracovat a bude chvíli trvat, než se hra vyvine do předpokládaného stavu. Tak to teda beru i já a jestli se neptelu, samotní vývojáři také prohlásili, že ne vše bude přístupné od začátku, na hře se bude pracovat nadále. Ale chápu, že někteří jedinci to nemusí pochopit. :)
      • alien5
        Jo souhlas nikdo nerika ze to bude vse hotove v den vydani, ALE to uz se davno vi od zacatku nic noveho :) to se tady porad opakujem aporad a za 14 znova a znova..
    • Podľa toho čo som hral je to presne ako sa píše, FPS modul bude behom mesiaca, takže hratelné moduly zatiaľ spĺňajú popisované veci. Osobne som z hry nadšený a baví ma aj po pol roku a to je len jeden modul v alpha verzii.

      Je možnosť SC vyskúšať zadarmo, tak skús a potom napíš názor http://www.star-citizen.cz/dalsi-free-flight-tyden/
    • "jak si kazdej mysli"
      Tos napsal dobrej nesmysl...
    • Blue.Shark
      A zkoušel jsi aspoň Arena Commander, že tohle tvrdíš? Já mám naopak pocit, že velmi pravděpodobně splní většinu očekávání.
      • Ukaz aspon jedinou hru, ktera mela rozpocet v desitkach M a splnila aspon 1/2 toho, co tvurci v prubehu vyvoje slibovali. Ja ti pak ukazu dalsich tisic, ktery nesmlnily ani 1/10.
        • Blue.Shark
          A tohle vzájemné ukazování by nám pomohlo konkrétně v čem? Neznám ceny vývoje her a zároveň bezpečně vím, že žádná z těch, co bys mi ukázal, nebyla vyvíjena tak, jako Star Citizen. Mluvím o tom, že to, co je naslibováno, se průběžně skutečně plní a jde to tak už od začátku vývoje. Nemám nejmenší důvod nevěřit v další příznivý vývoj. A jsem si jist, že chystaný patch mě v tom opět utvrdí.
          • Takze opet dalsi zvanil ... OK, ukaz JEDINOU splnenou vec na SC. Aspon jednu HOTOVOU vec.

            ...
            Takze muzem zacit ... prohlizedlo hangaru ... vydano po pul roce ... slavnej soubojovej modul, po roce a pul, 5ti odkladech a tak zabugovanej, ze to neslo ani spustit. Po dvou a pul roce, je soubojovej modul porad zabugovanej, porad nedodelanej a vyjde, zcela samostatne, nijak nenapojenej FPS modul ... (sem zvedav, jestli tentokrat pujde aspon spustit)
            • Blue.Shark
              Těší mě, že ti došly argumenty, a tak se uchyluješ k nízkým způsobům. *15*
            • Na Zemi zije neco kolem 13G lidi, tudiz je pomerne logicky, ze minimalne 6G jsou dmenti. Ti a dalsi se k nim hrde hlasite, coz chapu.
            • Blue.Shark
              Ty máš s tou hrou vážně velký problém :)) Důležité je pochopit způsob vývoje. Nikdo nikdy netvrdil, že po půl roce vyjde modul, ve kterém všechno funguje. Tým průběžně informuje o stavu, vytyčí to, co bude v dalším patchi a to taky splní. Pokud výsledek není uspokojující, dojde k odložení. 800 000 backerů to pochopilo. Ty ne. Nic naplat, počkej si na výsledek a potom usuď, jestli se to povedlo, nebo ne. Ostatní si budou spokojeně hrát současné fragmenty toho či onoho modulu.
            • Tady porad nekdo placa blbosti ;) PREALFA.
  • mirekdusinojc
    Koukám, že podle vize budoucnosti lidí od Star Citizenu vymřou všechny ženy a chlapy se budou rozmnožovat klonováním.
    • walltar
      Jo toho sem si taky všimnul ... ještě nemají hotový model postavy pro ženský. *1*

      Plus většina lidí bude holohlavá.
      • Nah, v reklamě na Cutlasse byla žena.
  • Mohl by někdo udělat livestream hangár modulu v takové podobě jaká je v současnosti, myslím, že o zábavu by bylo postaráno. :-D
    • Spíš jsem myslel, že Arena my jde v pohodě i na hight quality ale hangár mám v současnosti jeden snímek za minutu. :-( Což je šílená obnovovací frekvence. :-D
      • alien5
        To je tim ze tam mame ted plno mam tam skoro vsechny lode za tyden to zase pojede v pohode, jinak to ani neni poradne optimalizovany. Stejne budu kupovat 2x8 GB ram a pak jeste mozna prikoupim :)
        Pokud vyndas na configu na webu svoje lode tak najednou mas navranej hangar ke stropu lol :))
    • alien5
      Stream ne ale 3 dily o hangaru ano na mem kanalu cmuchej :)
  • By mně zajímalo kdy lidi pochopí že zatím nemají hotovo ani 10% z celé hry a to uběhly téměř 4 roky. Současným tempem a s přihlédnutím na navýšení zdrojů jim bude trvat 9 let to dokončit a dalších 5 let to vyladit (dva roky ladí zatracený hangár s arénou a pořád to není ono, jsem zvědav jak chtějí ladit persistentní svět o 100+ systémech). Může to skončit bud největším fiaskem od dob Duke Nukem Forever, nebo lidi dostanou místo Star Citizena několik miniher. A mám děsně blbý tušení že Cry Engine byl hodně ale hodně špatný výběr engine na onlinovku s takovýma cílema, tipuju že za 5 let budou měnit.
    • Hele, ber to tak, ze ti mamlasove do toho nalili prachy, a nemuzou si prece priznat, ze kdyby je hodili do popelnice, tak si za ne bezdomac da aspon par panaku.

      9let to ale trvat rozhodne nebude, prachy dojdou mnohem driv.

      Zatim vse nasvedcuje tomu, ze to bude presne jak rikas.
      • alien5
        LOL uz jsem cekal kdy se obevis uz je to tu :))) nas expert co vi prd ale je chytrej jak radio :)) Vis treba kdo sedi na penezich ? (obrazne receno ? ) 2 lidi :)) napoveda :)
        • A ja se vzdycky bavim dmentama, ktery si berou vyhodny uvery a pritom nezvladaji pocty ani na urovni materinky.
    • alien5
      Bozinku co to placas za blbosti ? Vis prd videl jsi kulovy a ohanis se datama :) nezapomen vzit kalkulacku a zacit pocitat platy protoze jsi prece CML ze ? lol
    • walltar
      Těma téměř 4 rokama myslíš 2 roky a 4 měsíce? Kdy první rok spíš zařizovali firmu?
      • Nemelo to nahodou bejt hotovy loni napodzim? Hmm??? Nebo zas jako vzdy jen zvanis?
        • walltar
          Ten scope hry, na kterým pracují dneska neměl být hotovej na podzim.

          Ale opět, jako vždy ... když pěkně poprosíš, tak ti to vysvětlím a objasním. Aby si nešířil dezinformace.
          • Takze zvanis, jako dycky. Oni te za to zvaneni platej? Znam osobne nekolik podobnych placenych zvanilu.

            Nevsim sem si totiz, ze by bakerum rekli, ze jim vratej prachy, protoze nejsou schopni/ochotni dodrzet slibenej termin. Nevim jak u walltaru, ale ja kdyz si objednam kadiboudu a je mi receno, ze bude za tejden, tak me opravdu nezajima, ze mi dodavatel hodla dodat pozlacenou misu, ale za 3 roky.
            • walltar
              Pořád si pěkně neporosil... *7*
              • alien5

                Reakce na příspěvek:

                On to nechce vedet radeji plka :) nepoprosi. :) Hlavne jeste nezjistil ze je tu lidem jen pro smich :)
  • Neví, jestli v novém patchi bude stejný systém míření?
    • walltar
      Jaký systém míření myslíš?
      • Předsazení lodí(respektive ty dva čtverečky, které se musí vpasovat na nepřátelskou loď).
        • walltar
          Aha ... Lag indikátor.,

          Pokud chceš klasický lead indikátor, tak to jde změnit v nastavení.

          Pokud máš indikátorů víc, tak to znamená, že máš zbraně s různou rychlostí projektilů, to potom chce nasadit stejné zbraně, nebo mít dvě různé skupiny.
  • alien5
    Super dalsi video jsem spokojen samozrejme prvni tretina sestrihano, ale dal uz je to ok.
    Panove dnesni novinky SC na tento tyden ZDE : https://youtu.be/q4dku77uCgE
    A nezapomente odebirat lol :)) ted nahravam dalsi video SSD VS HDD pro star citizen..
  • Hah, mít tak tolik času na mmo jako dřív... Tohle vypadá hodně zajímavě.
  • kulhy_parici_spici
    neberte to jako hate – sám jsem backer, ale výstižnější hlášku ke hře snad nemohli tvůrci ani najít: „DREAMS OF THE FUTURE“.

    :-)
    • walltar
      Šak já už sem říkal, že by Chris měl parafrázovat svoje staré motto z Originu ... CIG: We delay games. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit