Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Jediný titul u kterého jsem překonal svůj skepticismus a nedůvěru v crowdfunding a kterému jsem přispěl. Jestli se to povede tak to nejspíš bude jedna z nejlepších her co kdy vyšly.
    • cize jednoducho povedane, podlahol si ich marketingu :)
      Ja dufam podobne ako vacsina ludi, ale vzhladom na to, ze dogfight modul zatial nieje uplne vychytany a makaju na tom uz 3 ci 4 roky, tak nevidim realne plnu hru na konci roka. Ak vijde bude na tom podobne ako Elite, kostra kde treba treba este kopec kontentu (ale tak isto ako aj Elite to mozno bude zabava:) )
      • Asharak
        Kdyby jste přestali brečet pod každým projektem co potřebuje prachy udělali by jste lépe... *7*
      • eStar
        K Elite bych to moc nepřirovnával, nezapomeň na to že Star Citizen má MNOHEM více prostředků a maká na tom několikanásobně více lidí než na Elite. Na modulech týmy pracují paralelně takže pouze "kostry" bych se nebál. Čeho bych se bál víc je aby jim ke konci vývoje nedošli peníze. Mají 75 milionů dolarů, může se to zdát hodně, ale u takhle velkého projektu to nemusí stačit.
        • I kdyby na tom delalo nekolik tisic lidi tak vysledek uplne v klidu muze bejt polonefunkcni cosi bez obsahu. Ono totiz lecos, co vypada uzasne na papire, a muze to mit i samo o sobe uzasnou prezentaci, ve finale dohromady nemusi vubec fungovat.
        • walltar
          Proto taky pořád dělají další akce, nové lodě a podobně. Teď mají 75 milionů ... Na konci roku už to třeba bude stovka.
          • eStar
            Jenže na to že to bude stovka se nedá spoléhat (hlavně po zavedení VAT pro EU) a v tom je právě ten problém. Doufám že Roberts pracuje s tím co má teď a ne s tím co možná bude mít.
            • Ešte niekedy minulý rok spomínali, že aj keby im raz naraz prestali tiecť peniaze, tak dokážu tú hru vydať, len by proste neobsahovala všetko, čo by tam chceli mať *3*
        • hodne bude zalezet jak se jim povede SQ42 ... to muze prilakat ohromne mnozstvi novych lidi a samozrejme nasledne penez
      • no jednak na tom delaji 2 roky a druhak zacinali uplne ,,od piky,, vcetne budovani zazemi atd...a na konci tohoto roku urcite plna hra nebude
        • ok beriem spat s tymi rokmi :)
          ale prva hra, megalomansky projekt a neuveritelne ciele..no uvidime. Ked bude super, dobre len pre nas ;)
          • Sithard
            První hra ? Wing Commander, Freelancer.. pořád nic ?
            • Myslis toho freelancera, kterej uspel a nikdo nevi proc? Protoze je to polonedodelana hra? Hrals to? Jakas takas zabava to byla v multaku, ale v singlu to bylo takovy nijaky, porizovat si obchodni ld, kdyz stejne vsechny mise co dostanes jsou na sestreleni neceho ... vic lodi mit nemuzes, takze to znamena porad prodavat, sibovat s vystroji ...

              V multaku to byla sranda, protoze se dalo piratit na spoluhracich.
  • Lotr
    Pokud (to je velká neznámá) bude hra v den oficiálního vydání obsahovat jen 80% toho co bylo přislíbeno odvážil bych se tvrdit že se bude jednat o nejlepší hru všech dob.
    Něco tak megalomanského, šíleného a prostě kolosálního tady prostě ještě nebylo. (a pokud ano pak mne opravte. Rád si tu hru zahraju)
    • Paulcz
      No a je to položený na nějakých objektivních základech ? :) Akorát všichni mluví o tom jak to skvěle vypadá a co tam všechno bude a tleskají na konferenci u videa s FPS a nulovou gravitací, přitom to to nemělo žádný koule a vypadalo to spíše jako střílečka s nulovou hratelností. Projekt je fajn, ale záleží jaká bude hratelnost a jakou to bude mít atmosféru, zatím to je příliš sterilní.
      • Lotr
        Hratelnost je až příliš subjektivní.
        Někoho baví Call fo Duty někoho zas ARMA.
        Já mluvím čistě o ambicích a velikosti té hry.
      • walltar
        Co znamená sterilní?
        • Paulcz
          Není se do čeho ponořit, chybí atmosféra. Týká se to představených videí snad kromě Constellation Commercial
          • walltar
            Jo většina těch videí jsou reklamy na lodě ... tam ani moc atmosféry čekat nemůžeš. Je to dělaný na základě reklam třeba na auta.

            Ale u tohohle videa sem viděl pár záběrů, které už mají atmosféru... když postava výjde do deště, záběr na čekárnu v nemocnici, duper's depot. Problém je, že do toho hraje hudba a není žádné ingame audio.

            Potom taky video, kde ukazovali ten první FPS modul (starou stanici)... tam je krásně vidět ta sešlost a to že to všechno sedí.

            A ve hře ... tam se bude dát soudit na konci roku, když vypustí první část Squadron 42... to už by mohlo mít slušnou atmosféru.

            Plus dost toho udělají ty lore články, které pořád vychází na stránkách.
  • PC master game

    (konzolisti budou mít the order a delat kotouly v bloodborne *3* )
  • mirekdusinojc
    Koukám, že podle vize budoucnosti lidí od Star Citizenu vymřou všechny ženy a chlapy se budou rozmnožovat klonováním.
    • walltar
      Jo toho sem si taky všimnul ... ještě nemají hotový model postavy pro ženský. *1*

      Plus většina lidí bude holohlavá.
      • Nah, v reklamě na Cutlasse byla žena.
  • kulhy_parici_spici
    neberte to jako hate – sám jsem backer, ale výstižnější hlášku ke hře snad nemohli tvůrci ani najít: „DREAMS OF THE FUTURE“.

    :-)
    • walltar
      Šak já už sem říkal, že by Chris měl parafrázovat svoje staré motto z Originu ... CIG: We delay games. *1*
  • Jak mě Elite tou svou uzavřeností v kokpitu vůbec neláká, tak na tohle u každého videa čučím s otevřenou tlamou. Rozhodně si to plánuju pořídit.
    • da sa dat vonkajsia kamera https://youtu.be/vRSn_AH7THU, aj ked to nieje uplne ako v SC, tam je to riesene ako v starych gameskach.
  • walltar
    Kdo chce vyzkoušet, zadarmo tak na https://robertsspaceindustries.com/promotions/sxsw-2015

    Zadat kód: SXSWFREEFLY2K15

    Až do 20. 3. vám to půjčí loď a nechá vás to hrát singleplayer část hry (Tedy měl bych říct spíš pre alphy).
    • a jak sa k tomu singleplayeru dostanem? som to instalol a jedine co mozem robit je behat okolo vesmirnej lodky v hangare (ani nastupit sa neda) a potom mozem zapnut area commander a tam len free flight, coz teda ma nepresvedci minut 45$ na kupu hry
      • walltar
        Ještě by tam měl být Vanduul Swarm ne?

        Aspoň v těch předchozích vždycky byl.
        • jo pravdu mas,. je to tam len som slepy
    • super DIKY uz sa mi to taha *5*
    • Inquisitor
      Jo vyzkoušel bych,ale ještě k tomu mít strojovnu :)
      • ja mam 7970, 8GB ram,amd phenom II x6 1100t a jedu na high
  • alien5
    Super dalsi video jsem spokojen samozrejme prvni tretina sestrihano, ale dal uz je to ok.
    Panove dnesni novinky SC na tento tyden ZDE : https://youtu.be/q4dku77uCgE
    A nezapomente odebirat lol :)) ted nahravam dalsi video SSD VS HDD pro star citizen..
  • tohle video si hosi trosku zjednodusili, tim velkym mnozstvim sestrihanych starych zaberu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit