Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví, jestli v novém patchi bude stejný systém míření?
    • walltar
      Jaký systém míření myslíš?
      • Předsazení lodí(respektive ty dva čtverečky, které se musí vpasovat na nepřátelskou loď).
        • walltar
          Aha ... Lag indikátor.,

          Pokud chceš klasický lead indikátor, tak to jde změnit v nastavení.

          Pokud máš indikátorů víc, tak to znamená, že máš zbraně s různou rychlostí projektilů, to potom chce nasadit stejné zbraně, nebo mít dvě různé skupiny.
  • frantisek_nejezchleba
    zatím tedy první oznámená next-gen hra. A velice mě při tom mrzí, že na wikipedii nevidím nic jiného, než PC platformy.
    • walltar
      Hlavní problém s vypuštěním na konzole je, že poslední generace konzolí prostě není ani zdaleka tak výkoná, aby SC zvládla.

      Já bych řekl, že příští generace konzolí se vydání možná dočká... pokud se v té době bude SC pořád hrát. Ale pokud SC bude opravdu úspěšné, tak ho budou i graficky vylepšovat a jak bude další generace konzolí, tak už ta hra třeba zase bude mimo jejich výkon.
      • nezminoval Chris i neco takoveho, ze by v pripade vydani na konzole pozadoval, ze je napr. Sony nebude v nicem omezovat ani jim davat nejake dalsi podminky ?
        • jj tohle by ps4 v poho utahla, jde jen o to že nemají pristup k zdrojovým kodum konzole a kdyby to chteli patchnout museli by čekat pul roku na licenci
          • walltar
            Silně pochybuju že by tohle PS4 utáhla... možná kdyby se dost osekaly modely a grafika.
        • walltar
          JJ to říkal, taky by si Sony/MS museli zaplatit port.

          Ale to padlo s novýma modelama... třeba to poslední planetside demo mělo asi 10x tolik polygonů a drawcallů, než by zvládla konzole. Takže i po optimalizaci to bude mimo jejich možnosti.
  • By mně zajímalo kdy lidi pochopí že zatím nemají hotovo ani 10% z celé hry a to uběhly téměř 4 roky. Současným tempem a s přihlédnutím na navýšení zdrojů jim bude trvat 9 let to dokončit a dalších 5 let to vyladit (dva roky ladí zatracený hangár s arénou a pořád to není ono, jsem zvědav jak chtějí ladit persistentní svět o 100+ systémech). Může to skončit bud největším fiaskem od dob Duke Nukem Forever, nebo lidi dostanou místo Star Citizena několik miniher. A mám děsně blbý tušení že Cry Engine byl hodně ale hodně špatný výběr engine na onlinovku s takovýma cílema, tipuju že za 5 let budou měnit.
    • Hele, ber to tak, ze ti mamlasove do toho nalili prachy, a nemuzou si prece priznat, ze kdyby je hodili do popelnice, tak si za ne bezdomac da aspon par panaku.

      9let to ale trvat rozhodne nebude, prachy dojdou mnohem driv.

      Zatim vse nasvedcuje tomu, ze to bude presne jak rikas.
      • alien5
        LOL uz jsem cekal kdy se obevis uz je to tu :))) nas expert co vi prd ale je chytrej jak radio :)) Vis treba kdo sedi na penezich ? (obrazne receno ? ) 2 lidi :)) napoveda :)
        • A ja se vzdycky bavim dmentama, ktery si berou vyhodny uvery a pritom nezvladaji pocty ani na urovni materinky.
    • alien5
      Bozinku co to placas za blbosti ? Vis prd videl jsi kulovy a ohanis se datama :) nezapomen vzit kalkulacku a zacit pocitat platy protoze jsi prece CML ze ? lol
    • walltar
      Těma téměř 4 rokama myslíš 2 roky a 4 měsíce? Kdy první rok spíš zařizovali firmu?
      • Nemelo to nahodou bejt hotovy loni napodzim? Hmm??? Nebo zas jako vzdy jen zvanis?
        • walltar
          Ten scope hry, na kterým pracují dneska neměl být hotovej na podzim.

          Ale opět, jako vždy ... když pěkně poprosíš, tak ti to vysvětlím a objasním. Aby si nešířil dezinformace.
          • Takze zvanis, jako dycky. Oni te za to zvaneni platej? Znam osobne nekolik podobnych placenych zvanilu.

            Nevsim sem si totiz, ze by bakerum rekli, ze jim vratej prachy, protoze nejsou schopni/ochotni dodrzet slibenej termin. Nevim jak u walltaru, ale ja kdyz si objednam kadiboudu a je mi receno, ze bude za tejden, tak me opravdu nezajima, ze mi dodavatel hodla dodat pozlacenou misu, ale za 3 roky.
            • walltar
              Pořád si pěkně neporosil... *7*
              • alien5

                Reakce na příspěvek:

                On to nechce vedet radeji plka :) nepoprosi. :) Hlavne jeste nezjistil ze je tu lidem jen pro smich :)
  • Top gun music.... https://www.youtube.com/watch?v=bB3XvwWMsEc *1*
  • Mohl by někdo udělat livestream hangár modulu v takové podobě jaká je v současnosti, myslím, že o zábavu by bylo postaráno. :-D
    • Spíš jsem myslel, že Arena my jde v pohodě i na hight quality ale hangár mám v současnosti jeden snímek za minutu. :-( Což je šílená obnovovací frekvence. :-D
      • alien5
        To je tim ze tam mame ted plno mam tam skoro vsechny lode za tyden to zase pojede v pohode, jinak to ani neni poradne optimalizovany. Stejne budu kupovat 2x8 GB ram a pak jeste mozna prikoupim :)
        Pokud vyndas na configu na webu svoje lode tak najednou mas navranej hangar ke stropu lol :))
    • alien5
      Stream ne ale 3 dily o hangaru ano na mem kanalu cmuchej :)
  • walltar
    Pokud vím, tak Braben měl hotovej jen Engine, kterej SC řešit nemusí.

    Chris má koncept v hlavě taky pár desítek let... Prakticky se o tohle pokouší už od doby svých prvních her. Akorát před tím na to nebyla technologie a nemohl najít vydavatele.

    Ale infrastrukturu neměl... otázka je kolik ho to vybudovat stálo navíc, než rozšiřování a provoz stávající firmy.
    • no uvidíme, kazdopadne by bylo fajn kdyby mu to vyslo. I když me porad znervoznuje to online zamereni, ale koneckonců to aspoň bude vic rozmanite.
      • walltar
        Tak je to MMO, takže je to online zaměřené ... já kdyby to neprezentovali jako MMO, tak sem jim třeba nedal ani korunu, protože mě takovéhle hry v singleplayeru nezajímají. Chci hrát s ostatníma lidma a ne sám.
        • eStar
          Snadtam bude komunita alespoň jako v EVE. Tam jsem si užil hromadu srandy.
          • No to doufam ne cekat az se zformuje fleeta 2 hodiny lol uz nikdy..
        • Me by spis vyhovovalo něco ve stylu jako ma Diablo 3, když chci hraju s ostatnima když ne hraju sam.V ruznych MMO jsme stravil tisice hodin a abych byl uprimny uz me všechny ty komunity idiotu dost unavuji, i když je pravda ze clovek občas na hru kde byli fajn lidi narazil (Age of Conan).
  • Myslim ze to bude nakonec pekny prusvih, ale to se ukaze az tak za deset let.
  • hra bude urcite velke sklamani, takovej hype nemaj ani blbosti od EA

    nemusi byt spatna, ale rozhodne nebude tak dobra jak si kazdej mysli
    • Zklamání to bude určitě pro exoty, kteří očekávají boží zázrak. Pokud má člověk všech pět pohromadě, chápe, že takové množství obsahu, co hra má mít, nebude jen tak jednoduché zpracovat a bude chvíli trvat, než se hra vyvine do předpokládaného stavu. Tak to teda beru i já a jestli se neptelu, samotní vývojáři také prohlásili, že ne vše bude přístupné od začátku, na hře se bude pracovat nadále. Ale chápu, že někteří jedinci to nemusí pochopit. :)
      • alien5
        Jo souhlas nikdo nerika ze to bude vse hotove v den vydani, ALE to uz se davno vi od zacatku nic noveho :) to se tady porad opakujem aporad a za 14 znova a znova..
    • Podľa toho čo som hral je to presne ako sa píše, FPS modul bude behom mesiaca, takže hratelné moduly zatiaľ spĺňajú popisované veci. Osobne som z hry nadšený a baví ma aj po pol roku a to je len jeden modul v alpha verzii.

      Je možnosť SC vyskúšať zadarmo, tak skús a potom napíš názor http://www.star-citizen.cz/dalsi-free-flight-tyden/
    • "jak si kazdej mysli"
      Tos napsal dobrej nesmysl...
    • Blue.Shark
      A zkoušel jsi aspoň Arena Commander, že tohle tvrdíš? Já mám naopak pocit, že velmi pravděpodobně splní většinu očekávání.
      • Ukaz aspon jedinou hru, ktera mela rozpocet v desitkach M a splnila aspon 1/2 toho, co tvurci v prubehu vyvoje slibovali. Ja ti pak ukazu dalsich tisic, ktery nesmlnily ani 1/10.
        • Blue.Shark
          A tohle vzájemné ukazování by nám pomohlo konkrétně v čem? Neznám ceny vývoje her a zároveň bezpečně vím, že žádná z těch, co bys mi ukázal, nebyla vyvíjena tak, jako Star Citizen. Mluvím o tom, že to, co je naslibováno, se průběžně skutečně plní a jde to tak už od začátku vývoje. Nemám nejmenší důvod nevěřit v další příznivý vývoj. A jsem si jist, že chystaný patch mě v tom opět utvrdí.
          • Takze opet dalsi zvanil ... OK, ukaz JEDINOU splnenou vec na SC. Aspon jednu HOTOVOU vec.

            ...
            Takze muzem zacit ... prohlizedlo hangaru ... vydano po pul roce ... slavnej soubojovej modul, po roce a pul, 5ti odkladech a tak zabugovanej, ze to neslo ani spustit. Po dvou a pul roce, je soubojovej modul porad zabugovanej, porad nedodelanej a vyjde, zcela samostatne, nijak nenapojenej FPS modul ... (sem zvedav, jestli tentokrat pujde aspon spustit)
            • Blue.Shark
              Těší mě, že ti došly argumenty, a tak se uchyluješ k nízkým způsobům. *15*
            • Na Zemi zije neco kolem 13G lidi, tudiz je pomerne logicky, ze minimalne 6G jsou dmenti. Ti a dalsi se k nim hrde hlasite, coz chapu.
            • Blue.Shark
              Ty máš s tou hrou vážně velký problém :)) Důležité je pochopit způsob vývoje. Nikdo nikdy netvrdil, že po půl roce vyjde modul, ve kterém všechno funguje. Tým průběžně informuje o stavu, vytyčí to, co bude v dalším patchi a to taky splní. Pokud výsledek není uspokojující, dojde k odložení. 800 000 backerů to pochopilo. Ty ne. Nic naplat, počkej si na výsledek a potom usuď, jestli se to povedlo, nebo ne. Ostatní si budou spokojeně hrát současné fragmenty toho či onoho modulu.
            • Tady porad nekdo placa blbosti ;) PREALFA.
  • Hah, mít tak tolik času na mmo jako dřív... Tohle vypadá hodně zajímavě.
  • Jak pejsek s kocikou delali hru.
    • Blue.Shark
      Kdyby ho dělali takhle, tak by si zlej pes další den přišel pro dvojitou dávku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit