Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tve puvodne sem nechtel reagovat ale ze zdejsich komentaru mam hubu na stole. Jakoze vetsinou si na redakci stezuju ale tady se jich musim plne zastat a hodnoceni naprosto odpovida. Hra je priserna' (hrano na pc u kamose - wannabe star trek fan) vetsina je vyjmenovana v recenzi takze se tim nebudu zdrzovat.

    Co me ale nejvic zarazi je ale to co se libi zdejsi komunite. Vam opravdu staci aby to vzdalene pripominalo ME a dalo se to hrat ve dvou? to je vazne to co staci abyste rvaly ze hra je nespravedlive podhodnocena? Hnusna grafika ,jedna skladba z filmu ,trapny ukoly, zbirani bodu na nic pac ty upgrady sou na prd,vedlejsi ukoly na nic protoze za ne dpostavate body na nic.

    Doted sem mel jeste iluze o tom ze lidi chtej kvalitni hry ale uz je nemam. A dokonce chapu herni vydavatelstvi. Udelejte pohled ze treti osoby, co-op a mate vyhrano protoze ostatni muze bejt uplna srajda a lidi to budou chvalit.
    • No vidis, ja zase nechapu lidi, co hodnoti neco po par minutach hrani kdesi u kamose.
      Prodlouzeni dosahu tricorderu, bez ktereho se v jedne casti nehnes dal je na nic? Moznost omracit nepritele rovnou phaserem, aniz bys k nemu musel pak jeste bezet je na nic? Shield boost nebo healing je take na nic?
      Nevim jak u tebe, ale mne na hre staci, aby mne bavila. A to se tehle povedlo. Ano, neni dokonala, ale zase na druhou stranu mi na konci nepredstavila padoucha, o kterem jsem doted nevedel a nedala mi na vyber tri barvy explozi... A pro tvou predstavu, coop mi je ukradeny, hral jsem offline. A i tak byl ten partak 100x uzitecnejsi nez ti tupouni v ME2 a hlavne ME3, kde byli jen jako kanonenfutter.
      • Ja zase nechapu lidi kery si z jedny vety udelaj celej pribeh. Ale moje chyba mel sem napsat dohrano u kamose.prodlouzeni dosahu trikoderu je na nic protoze hra je smesne jednoducha (dohrano na stredni obtiznost tusim normal) ale dava ti vyhodu u tyhle jediny schopnosti sem schopnej rict ze k necemu je ale chybi mi tam vyvoj a ne si jen vybrat jednu ze tri. omracovani je na nic pac ti nic neprinese nic ano mas tam sice radoby stealt mise ale na co je plnit ? stejne za nej jen dostanes body kerejma tu vlastnost stejne uz nemuzes zlepsit. promin ale opakovat neco jen abych to moh opakovat neustale dal je podle me zbytecny. K tem dalsim se mi nechce vyjadrovat ale kdo hral silne pochybuju ze to vyuzil.

        To ze ti staci primitivni predvidatelnej pribeh je tvoje vec. A ze partak ma nejaky ai? promin ale to ve me vyvolava smich. to ze postava umi skocit do krytu s strilet do zdi kdyz je postava za rohem nebo chodit po predem pripravenejch waitpointech kdyz je tam ma je podle me slaba obhajoba.Ale jak pises tobe stacila - takze ji asi sam hodnotis nekde podprumerem.
        • Aha a u jake jine strilecky je nejaky vyvoj? Naopak, tady srtilecku vylepsi prave touto moznosti zlepsit vlastnosti zbrani a trikorderu a to je podle tebe spatne? Takze kdyby to tam nedali, jako ve spravne strilecc, tak je to o.k?

          Tak v tom pripade bych nesmel hrat zadne hry, protoze primitivni a predvidatelny pribeh maji vsechny. A opravdu by mne zajimalo, jaka hra ma opravdu inteligentniho partaka, ktery umi vic nez jen za mnou bezet a pripadne strilet na neco, co se priblizi. Ja si zadnou nevybavuji.
          • vyvojem jsem myslel ze by trikoder mel treba strom technickejch vychytavek kerej bys moh treba utocnym,vedeckym,nebo obranym rozvijet. a ne dve schopnosti na nic a jedna jakztakz pouzitelna. Nebo je tam snad jina nez dosah kerou si nekdo vzal?

            Ne zrovna inteligentniho ale z nedavny doby klidne muzu rict bioshock.I kdyz uznavam je to nesrovanatelny.Ale ty si zacal neco o ME a i kdyz na ni hodne hejtuju tam si aspon normalnim zpusobem moh partakum rozkazovat.A budu se opakovat postava kera strili do zdi v 5 pripadech z 10 a pri akci si dycky stoupne na otevreny prostranstvi aby mohla umrit a ty si pri jeji zachrane moh umrit taky mi nepride uzitecna.
            • Ano, prave proto, ze je to v kazde hre dneska jsem necekal nic jineho. A precti si moje prispevky. Mne se partak NIKDY nenastavoval hodinu, NIKDY se nezasekl, proste vse fungoalo, jak melo a zadne bugy jsem nezaznamenal. Mozna je to PC verzi (recenze je na XBOX) nebo jsem mel proste kliku. Tudiz pro mne je ta hra dobra. Ne skvela, ale plne dostacujici na to, abych se u ni bavil.
            • hele ja nevim jaky ty bezny akcni hry hrajes ale to co popisujes je skoro v kazdy dneska. Protoze se proste jede podle jednoho mustru. Dva partaci(kuli co op) tunel - aby to nebylo tezky a nejaka radoby ptakovina navic - treba tvuj slavnej tricoder s pro me zbytecnejma vlastnostma.
              A kdyby to bylo aspon udelan poradne a ne se hodinu nastavovat ke zdi abych vyhodil toho druhyho do ventilacky + x dalsi veci. Precti si recenzy koneckoncu.
              Pro me je ta hra proste velice spatna, to ze ti staci jednoducha ptakovina. No sou to tvoje penize. Ale pro me ses jasnej doklad toho ze se jednak vyplati delat "hry pro vsechny" a taky ptakoviny podle filmovy predlohy protoze na tydle hre je videt ze to jednak nikoho nebavilo delat a ze na to daly penize co jim zbyly z kampane. Ja bych se to vydat stydel.
            • Ja si bral i healing/shield boost. A samozrejme tu vlastnost, ze to zobrazi vsechny zkoumatelne predmety v okoli. Ano, neni to moc, ale je to rozhodne vic, nez ma bezna akcni hra.

              A jak jsi jim mohl rozkazovat? Aha, jdi sem a zautoc na toho a toho. Presne to same je ale tady. Hmm, tou postavou myslis paratky v ME? Protoze presne tak se tam chovaly vsechny postavy a byly kazdou chvili na zemi. Mne Spock ani Kirk do zdi nestrileli a "umirali" jen parkrat. Naopak je tu inteligentne udelane, ze i knockoutovana postava se muze branit a rozhodne neni Critical mission failure kdyz nahodou zhebnu ja.
      • on ale nepsal "po pár minutách hraní u kámoše"..
        • Z toho, co pise, to dele jak par minut nehral. Navic bych chtel videt kamose, co te na 12+ hodin pusti na svuj komp...
          • Jdeš z extrému do extrému....nenapsal jak dlouho a ty z toho jednou uděláš "pár minut" a podruhý když to teda dle tebe nemohlo být jen pár minut předhodíš argument s 12+ hodinama...takhle se prostě rozumná diskuze vést nedá...Možná to hrál 15 minut a možná 2 hodiny a nebo možná 5 hodin...a třeba i 10. To, že neznáš kamaráda, který by tě pustil na 12 hodin ke svému PC ještě neznamená, že takový neexistuje.

            Nicméně z tvého názoru je patrné, že si hru hrál a tvůj názor je validní..Ať si pak každý vyhodnotí sám jestli se ztotožnil s tvým příspěvkem nebo příspěvkem někoho kdo hru hrál u kamaráda a prakticky nic nenapsal....

            V podstatě sem jen reagoval na to neobratné napadení "Pár minut" nic víc v tom není a nemám problém ti důvěřovat, že ses u hry bavil..
  • Hahaha, jak ti dnešní hráči nechápou, že si takovej paskvil s bugama a blbou AI zaslouží 3/10.

    A jak tady někdo absurdně píše že přísné recenze zvyšují návštevnost konkurence. *15* *15*
    • To víš, občas je to tady mistr za mistrem. Ne, že by jim člověk nesekundoval, ale nepopíratelně tady za čas vzinkou památný hlody...
  • Hru jsem zkoušela hrát v coopu ve split screenu na PS 3. Když jsme druhý den chtěli pokračovat byl save pryč a nahrála se hra jen pro jednoho. Pokusila jsem se to obejít výběrem kapitol, pak byl ale druhý hráč zcela bez získaných bodů. Setkali jste se při recenzi s podobným problémem? Jak to vyřešit? Děkuji.
  • i 3 je moc dal bych tak -3
  • ono i ty nové filmy nestojí za nic. I tam autoři nepochopili o čem Star Trek je.
    • Seriály Star Trek jsem nikdy nesledoval a tak jsem si film užil docela dobře.
      Je pravda že nálepka Star Trek pro některé z toho filmu dělá něco špatného, ale bylo to dobré sci-fi.
      Seriál Star Trek mohl být o poznávání nových ras, řešení konfliktů s nimi nejen cestou souboje, objevování koutů vesmíru - prostě Červený Trpaslík bez sarkasmu a komedie (tohle zní skoro negativně, ale tak to nemyslím)...ale na druhou stranu, někde ten příběh začít musel a ten začátek by do rámce seriálů zapadat moc nemusel...Kirk na Spocka prostě nenarazil na nějaké nově objevené planetě. Nějak musela vzniknout posádka Star Trek...
      • Já se zase musím pochlubit, že jsem viděl uplně vše a to jak filmy tak i seriály a i ten animovaný. Jak říkáš, bylo by to dobré scifi bez jména Star Trek. Ale bohužel jej použili a já to tedy chtě nechtě musím i tak hodnotit. Je tam spousty nesmyslů, nejasností, chaosu a věcí, které fanoušek původního Star Treku nepřenese přes srdce. Ano nějak to začalo, skutenčě se sešli na akademii, ale dalo se to natočit kultivovaněji(ano mohli výraznou měrou nějak zachránit situaci jako kadeti pod vedením nějakého zkušeného kapitána, ale tím, že sami hned jakožto teenageři velí vlajkové lodi.... to snad ne). Každopádně stejně jako většina fanoušků Star Treku(tedy včetně mě) potvrdí, že nejvíc nenáviděnou postavou Star Treku byl Wesley Crusher. No a tady máš teš Wesleyů pěknou řádku a hlavně jich je plný můstek. To co jsem měl rád na Star Treku bylo to, že věci tam alespoň trochu dávaly smysl a bylo to hodně o přemýšlení a zkoumání a bitvy byly jen takovou třešničkou na dortu. A hlavně charizmatičtí kapitání i posádka.
        • No jestli je u tebe clovek stary 28 let teenager... A navic, v TOS ziskal Kirk veleni ve 31 letech. 3 roky muzeme pricist jine casove linii a zasahu Nerona, ktery veci uspisil.
          Mne se novy restart, jako fanouskovi, libi mnohem vic, nez ta hruza s nazvem Nemesis.
          • Nemesis výrazně vylepšují vystřižené scény.
            • @Killer: Vystřižené scény jsou k dispozici na DVD/Bluray, rozšířená verze jako taková neexistuje. A s tím výpadkem komunikace/flotilou máš pravdu, normální člověk by se choval jinak. Dalo by se to svést na diplomacii ("Nebudeme s flotilou překračovat NZ, co kdyby z toho byla válka?"), ale tu už asi zahájil Shinzon, takže by to bylo jedno.

              Mě na Nemesis nejvíc vadí Argo. To je prostě výmysl, kterej nemá ve Star Treku co dělat.
            • Jo, jasne, na zacatku to chapu, ale pak, kdyz se vracej a Shinzon je jim v patach, tak si tam flotila drepi na zadku, misto aby jim letela naproti. A nikomu nedojde, ze poleti mlhovinou bez komunikace. To mne proste dostalo. To uz se nezminuju, ze vystreli sest torped a dojdou jim :) Proste tenhle film se podle mne nepovedl. Zkusim nekde sehna rozsirenou verzi, jestli to bude lepsi.
            • Ad. Riker: souhlasím, ale nikdy se mi to nepropojilo s Galaxy Questem, až teď :)
              Ad. vystřižené scény: jde v nich hlavně o postavy, jeden rozhovor mezi Picardem a Datem, rozšířenej závěr (kterej stojí za to) a spousta dalších...
              Ad. flotila: ta flotila se shromáždí až na Picardovu žádost, Shinzon chce jenom Picarda, takže na začátku letí ENT na Romulus sólo
            • to Killer. Mno jestli si dobře pamatuju, tak ta loď(scimitar) neletí na zemi vyvraždit vše živé(ačkoliv to Shinzon zřejmě měl v plánu později uskutečnit), ale jde mu hlavně o pomstu za to, co mu romulané udělali, taktéž potřebuje infuzi od Picarda, jehož byl klonem, který jej měl nahradit. Enteprise byla pouze na mírové diplomatiké misi, jelikož Shinzon vyvraždil senát a převzal moc a poté kontaktoval Federaci s navrhem spojenectví. Federace pokud vím neposílá flotilu na mírová jednání. No ale když na Enterprise zjistili o co vlastně jde, tak se pokusili zdrhnout do prostoru federace a zavolat posily, ale Scimitar je dohonil a poškodil je a jediné posily co měli byly ty romulanské křižníky, takže to museli vyřešit sami. Prosté. Ale ta scéna s můstkem je opravdu divná to připouštím.
            • Hmm a je tam vysvetlene, kde Shinzon, z niceho nic, vzal dalsiho Soongova androida? Nebo proc, kdyz k Zemi leti superlod s cilem vyhladit vse zive, sedi flotila na fleku, misto aby ji letela naproti? A uz se nezminuju o scene, kde si pet vterin pred vstupem do te mlhoviny, co rusi komunikaci uvedomi, ze vstupuji to mlhoviny, co rusi komunikaci. To je na triple facepalm. A scena s Rikerem na te uzke lavce, pod kterou je ohromny prazdny prostor tomu dala korunu. To jsem si vzpomnel na Galaxy Quest a Zabiju toho, kdo napsal tenhle dil.
        • Jenze to je serial, vetsina filmu byla naprosto akcnich. Co se tyka tech kadetu...neprijde mi to az tak nelogice, byla to v podstate vycvikova mise, ktera se zvrhla...kadeti tam byli na trening, automaticky povysili bud tim, ze jejich nadrizeny umrel nebo prokazali lepsi schopnosti. Spock uz kadet nebyl, Kirk se tam prifaril nahodou a ze mu nakonec predali veleni lodi ? No manik + posadka co zachrani v podstate lidstvo a dokazou to co nezvladlo dalsich X lodi federace dohromady...

          btw ve starteku bylo vzdycky tolik kravin a nesmyslu, ze to zachranovala jen ta naivita se kterou to bylo natocene
  • Ano, ta hra zaspala dobu, nejen po strance vzhledu je skutecne jako neco z pred nekolika let, ale pri jejim hrani jsem se velice casto nemohl ubranit jedne myslence: "Vzdyt tohle je jak polovina misi ze vsech Mass Effectu."

    Osobne bych ji nezatratil, alespon ne tak uplne, cas od casu se ji z nalajnovaneho a nedodelaneho konceptu podari vymanit. Treba prave zminovany ME misty i predci v nabizenych moznostech, at uz hrou se dvema postavami nebo ruznymi vlozkami mimo zakladni hratelnost.

    Ta nedotazenost a obecne humpolacka kvalita zpracovani ji srazi, ale hrat se da. Dokonce myslim, ze na vetsinu veci jde spravnou cestou... Jen tedy to, kam na te ceste dorazila, na dobrou hru stacilo pred delsi dobou. Dnes je to podprumer.
  • Helliererr
    Já teda nevim.Recenze jsou na tuhle hru špatný ale z gameplayů a jiných videí se mi ta hra furt líbí a já jako fanoušek novýho Star Treku z roku 2009 a nehorázně se třesoucího na další díl velmi uvažuji o koupi,ale stejně asi až to sleví.
  • Dobrá third person akce ze světa Star Treku je DS9: Fallen.
    • kubi-wan
      Nejlepší! Jednou jsem ji koupil v Levných knihách asi za stovku *4*
  • Uf..silný kafé po ránu....recenze pobavila jen tak dál...
  • Se stále divím, že tyhle hovadiny někdo recenzuje, nebo dokonce někdo chce po někom dalším, aby to udělal :)
    • tvrdy.mar
      Kdyby nebylo recenzí starších her, tak mnoho hráčů nepochopí, co je to špatná hra a za špatnou považuje cokoliv s hodnocením nižším než 9/10.
    • Kdyby to nemělo v názvu star trek, tak by recenze IMHO nevznikla.
      • x_ander
        Kdyby to nemělo v názvu Star Trek, tak by nevznikla ani ta hra samotná.
        • To je taky pravda *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit