Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi
    A pritom nam uz stare Elite Force 1 a 2 ukazali, ze aj Star Trek sa da urobit akcne a pritom dobre.
  • Mart9
    Nedávno na to byla recenze v Re-playi a i u ní jsem usnul. Sice je pravda, že si tento pořad pouštím až pozdě večer, ale bylo to poprvé, co se mi to stalo. Výjimečná hra.
  • Fast and Furious od Activison by Spoka mohlo trumfnout, udajne to je naprosto otresny herni zazitek.
    Hry na motivy filmu jsou obecne sila. Jsem zvedavy jak to dopadne kdyz to otoci a naserviruji nam filmovy AC?!
    • Abiczko
      Takové myšlenky mě v noci probouzejí a strachy křičím:běda filmařům kteří šáhnou na nějakou hru(za mě jediná vyjímka je Mortal kombat,který se ale taky musí brát s nadhledem)...Videoherní bůh stál nad Tomb raiderem,že i po TAKOVÝCH céčkových filmech,vyšla výborná (ač oproti sérii jiná) hra.

      PS: A jaký je váš oblíbený film podle hry či naopak?
      • Whoossain
        Určitě Silent Hill. Jednička se, z mýho pohledu fanouška série, mimořádně povedla. Atmosféra, hudba, příběh. Podle mě jednoznačně nejlepší filmová adaptace hry vůbec (alespoň co si teď vzpomenu)...
        • jo jo .. a i třeba takový Thing se mi líbil. Sice "B" jak poleno..ale povedený béčko.
          • Whoossain
            Tak tam je to opačnej případ - herní adaptace filmu. Moc si to už nepamatuju, je to nějakej pátek, co jsem to hrál, ale vim, že mě to taky celkem bavilo. Akorát si vzpomínám, že jsem to nedohrál do konce. Zasek jsem se tam v nějaký místnosti, kterou blokoval takovej přerostlej šmejd a já ho nemoh pořád zlikvidovat. A pak už přišel nějakej reinstal systému a znovu jsem se do toho už nepustil. Jinak u těch herních adaptací filmů mě napadá z bližší minulosti třeba Terminator: Salvation nebo Wanted (i když u Wanted se můžeme přít, jestli jde o herní adaptaci filmu nebo komiksu). Každopádně obě ty hry byly relativně povedený, obě jsem dohrál do konce a celkem mě bavily. Pochopitelně ani jedna nebyla žádnej zázrak, ale nějak mě to vzalo svoji jednoduchostí a z toho plynoucí možností hrát to po chvilkách když člověk nemá zrovna tolik volnýho času na něco pořádnýho, u čeho stráví půl večera...
            • vlastik.plaminek
              Wanted je pokračování filmu.
    • prudislav
      jj activision filmový hry poslední dobou extrémně fláká viz: Star Trek, Survival Instinct, Family Guy i Fas and Furious , oproti nim jsou i Aliens CM(v1.1 a výš) skvost
  • Black_Hand
    uspechany star trek neni :\. byl odlozeny o nekolik mesicu kvuli filmu.

    a the darkness 2 neni jedina hra Digital Extremes do teto doby. oni spolupracovali treba na starych UTckach (ne vazne, kouknete se na loading UT99, 2003 a 2004 a treba i Unreal 1). takze je nic neomlouva, ani nezkusenost.

    a kterapak strilecka z poloviny 90. let mela kryti? ST je spis kopie akcni slozky mass effectu :\. dokonce pouzivaji i stejny font na cisla omfg.

    jinak nelze nez souhlasit :).
  • oktavius66
    No co na to říct.. Já to čekal *15* . Sice jsem to nehrál, ale viděl jsem nějaké Gameplaye. Stejně jsem to tušil jsem že je už něco špatně, když ta hra měla v názvu The Video Game. Hry s touhle příponou dopadají fakt blbě. Dát za toto 59.99 Éček na STEAMu, tak mě šlak trefí *1*
    • Godfather: The Game byla světlá vyjímka :)
      • Vyjímka potvrzující pravidlo *9*
  • A tahle věc si zasloužila delší recenzi než Metro: LL
  • BoB.2
    Tak přísnej bych nebyl ale hra stojí fakt za prd.
    • Ty by sis to koupil za těch ~40 euro?
  • Snad bude film lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit