Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SW bez sily a lightsaberov??? Ako dark forces bolo fajn, ale to sa ta hra ani nemusi volat star wars. Radsej nech spravia noveho Jedi knighta!!!
  • Pohled bude třetí osoby, autoři to potvrdili během prvního představení na GTTV. I díky tomu jsem na hru celkem zvědav, pohled třetí osoby silně upřednostňuji, zde se navíc pro orientaci v prostoru během používání jetpacku (který se dá očekávat) bude podle mě hodit. Jen PC verzí bych byl hodně překvapen, takže se mi hra asi nakonec stejně vyhne.
  • Víme v jakém období se hra bude odehrávat? Podle těch Imperial Shuttlů to bude až po vzestupu Impéria, ale klidně to může být až po epizodách (což bych snad bral ještě radši, období epizod je už různými příběhy EU zasráno po bod nasycení).
  • Velká škoda, že zrušily Battlefront 3... Ale tohle by to snad mohlo vynahradit! *4* Teď už stačí z toho udělat pokud možno nepřeplácanou a nekonzoloidní hru *5*
    • Walldstein
      Nekonzoloidní = taky mě se*e autoheal a checkpointy a mnoho dalších konzolistickejch pitchovin, ale je utopie že to tam nebude
      Nepřeplácaná = joooo to by bylo super, ale mám obavu že to přeplácaj
      • Ne! Ne! Neee, debi_e! Ani nezkoušej stáhnout celkem solidně se vyvíjející diskuzi, ke sra_kám typu, jak jsou konzole špatný! Slyšeli jsme to tu tisíckrát, ty idi_te!
      • Malleth
        Co máš proti checkpointům ? Když jsou dobře rozvržený, tak není problém ne?
        • Checkpointy jsou v pohodě, to quicksave je podle mě větší zlo.
  • Hairy_Ass
    Mohli by začít nějakou novou podobnou sérii, jako byla ta o Kyle Katarnovi.
  • Walldstein
    Hitman zasazený do prostředí SW...super...na jednu stranu je to opravdu super, ale na druhou stranu se bojim aby z toho nakonec nevznikl kříženec mezi TOR Assasin's Creed a CoD...
    Nemluvě o faktu aby si ulehčili práci tak se na coruscantu budeme pohybovat hluboko dole kde neni takovej provoz a leze se většinou v prostředí srovnatelnym s Aliens...chjó
  • Miluji kombinaci bounty hunter - star wars , doufám že to bude podobný nářez jako chystané prey 2 nebo alespoň vzdáleně podobný systém.
  • yuri.sidius
    No chtělo by to po dlouhé době nějakou vážnější fps ze světa SW, respektive ze světa staré trilogie, cokoliv z nové se nedalo brát vážně (až na jednu velkou vyjímku - zmiňované republic commando) a tohle zní docela dobře i když je to zjevně inspirované Prey 2. Tak uvidíme co bude na E3
  • Velká škoda, a to mě Mishkonn navnadil, že by se mohlo jednat o Republic Commando 2... Škoda...
    • Vidlec
      Republic Commando 2 podlem mě v životě nebude, páč v knížkách se ta jednotka prostě rozpadla, poté co ztratila 07 (nebo jaký měl číslo)
      • Já jako scénarista bych dokázal naroubovat Republic commando 2 na odloučení se od imperia a tajné záškodnické akce ve jménu staré republiky s novými členy.. později třeba setkáni ze Sevem zachráněným wookiemi.. *2*
      • Knihy sem nečetl, tak moc SW rád nemám, ale tak přeci to nemuselo bejt o té samé jednotce... Ale to je už jedno, bohužel... Totiž nejsem si jistej zda zrovna hra pouze za Bounty Huntera je zrovna šťastná volba... No nechme se překvapit, třeba tam bude nějakej mulťák s více classama...
  • deridon
    konečně něco co zní pořádně z univerza SW... Bounty huntery jsem si oblíbil už ve staré trilogii.. jsem zvědav na další informace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit