Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moment, ono se zrušilo Prey 2? Po tom kulervoucim traileru jak tam honí toho mimozemskýho hajzla? Co se stalo???
    • nic jenoh ho přesunuly z 2012 na 2013
  • škoda, doufal jsem v nový X-wing ale i tak budu sledovat co z tohu bude...
    • ano, také jsem doufal ve vzkříšení x-wing anebo tie fighter :)
  • pro fanouška SW jako jsem já jedině dobrá zpráva
  • další konina ze světa star wars ach jo ...
    • Evidentně nejsi fanouškem Star Wars, proto mě zaráží, že nejsi líný vstoupit do diskuse ke článku o nové Star Wars hře, jen proto, aby si nám sdělil, jak jsi intelektuálně na výši a toto téma tě absolutně nezajímá. Nad takovými nic neříkajícími komentáři mi vždy zůstane rozum stát!
  • Taky jsem si vzpoměl na republic commando...kdyby udělali radši dvojku...stále nevim co se stalo s mojim oblíbencem 07...MIA :(((
    • Jmenoval se RC-1207 *5* a nickname bylo "sev"
    • Vidlec
      Přečti knížky :D
      • co se sním stalo prosím do spoileru.. *15*
        • Vidlec
          Tady není co spoilerovat... Boss ho chce hledat, ale velení to zamítne. Pak už se sním v životě nesetkají. Pak příjde order 66 a Delta se de fakto rozpadne a Boss se Sorchem jdou k imperiálním speciálním jednotkám. Ten zbývající (nevzpomenu si na jméno) jde pak k Omega squad a v podstate se přidá na stranu rebelů.
          • takže se neví co se stalo se sedmou ? byl to borec ..měl to v genech tajně doufám že to přežil *2*
        • Klidně může *1*
      • Ani nevim...že ohledně Rep. Comm. nějaký vyšly.../
  • Vidlec
    Od Republic Commanda konečně hra za tvrďáky (snad teda) a né za přiteplené jedie.
  • Malleth
    Že by konečně v Lucasarts dostali rozum a udělali něco pořádnýho? Jsem hodně zvědavej.
    Absence stealth prvků by mě ale mrzela.
  • Myslím, že by to šlo udělat naprosto bez jména star wars, ale to by se hoši museli na marketingovým víc snažit že? Fanoušků je hodně hype se udělá sám.
    • Tak ze světa Star Wars se dá použít více věcí než jen věci okolo Jediů. Viz Republic Commando. Z tohohle popisu není moc jasné proč je to zrovna zasazené do tohoto světa, ale třeba to příjemně překvapí. :-) Být lovcem odměn ve Star Wars je hezká představa.
      • Bohuzel, co se FPS/TPS tyce, tak Republic Commando je podle mne posledni hratelna hra ze SW. Pak to slo jen z kopce, viz. Force Unleashed (zejmena druhy dil). No a se SWTOR se taky moc nevyznamenali. Ted uz jen doufat, ze se poucili a ze na PC bude plnohodnotny port.
  • tak že by nakonec Prey 2 akorát v jiném kabátku...?
    • já si teda radši počkám na Prey 2. Tohle vypadá na SW klon GoW :-(
      • Hele co vim, tak na PREY 2 se přestalo pracovat ne?
        Nevím jak to je aktuální, ale asi tak 2-3měsíce zpátky to bylo všude. Že se ten projekt zastavuje
        • to byly zase ty planý poplachy - Prey 2 se jenom přesunulo na 2013
          viz například: http://www.joystiq.com/2012/04/19/prey-2-delayed-beyond-2012-has-not-been-cancelled/
    • přesně to sem chtěl napsat.. Aby na tom korusantu bylo hodně prey:D
  • zeby konecne po letech neco rozumneho ze sw? se me ani nechce verit.. to by bylo snad po 10 letech... uvidime.. zapsat do notesu budeme bedlive sledovat...
    • Cahir
      Zapomněl jsi na Republic Commando. To byla snad jedná FPS, kterou jsem kdy dohrál. Výborná a zábavná hra od začátku do konce.
      • Díky za připomenutí Commanda, jdu najít CDčka a znova si to po letech zahrát.
      • A taky to byla jedna z mála SW her kde žádná hratelná postava nepoužívala Sílu. A přesto je to jedna z nejlepších SW her co spatřila světlo světa.
      • Jo, Republic Commando je pekna hra a prekvapeni, jak dobre se da udelat konverze z konzoli na PC. Ale jestli byla jedina, tak zkus klasiku Jedi Academy nebo predchudce Jedi Knight 1 a 2. Uplneho predchudce, Dark Forces, uz asi dneska nesezenes.
        • Ale seženeš: http://store.steampowered.com/app/32400/?snr=1_7_suggest__13
          Asi sto let se pracuje i na konverzi do enginu JA: http://darkforces.jediknight.net/downloads.shtml
        • Cahir
          Yep, ty všechny jsem hrál (Academy mi vydrželo hooodně dlouho). To ale nejsou FPS.
          • Stiskni při hře klávesu "P", implicitně změna 3rd/1st pohled. Šerm z pohledu první osoby má jisté kouzlo ^_^
            • Cahir
              Jde o to, že hra obsahuje i jiné, i když osekané, typické RPG prvky. Rozhodně to není čistokrevná FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit