Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda no, docela jsem DICE fandil. Měl jsem preorder, nicméně jsem to musel po 7hodinách testování v betě hodně rychle zrušit. Něco tak nudnýho jako byl tento combat zde představen nemůže projít s cenovkou 2080,- KČ za DE. Tak snad Battlefront 3 bude lepší :D
  • Jack1947
    Chtěl jsem si zahrát ještě než to skončí a hle po updatu mi při načítání úvodní obrazovka zamrzl celý komp... *7* na druhou stranu pokud to někdy budu chtít tak až za delší dobu.
  • S temi hrdiny je to docela pruser-nejvetsi lakadlo pro me vpodstate bez sance si zahrat. 1cka me docela bavila (predevsim male mapy) tady by me zlakal jedine space fight ale kvuli tomu to fakt nekoupim
  • Loot boxy: https://youtu.be/YMDGPSWWA18
    Zlatej Overwatch.
    • Inak v závere toho videa TB vyzýva hráčov a ostatných (ideálne by to mohli byť novinári), nech sa ozvú ("make some noise"). Jedna z možností ako to urobiť je review bombing. Tu je krásne videiť ten rozpor v postoji s redakciou games, podľa ktorej je review bombing len dielo trollov a ovcí.
    • Očekávam FC venovanej loot boxum kde nam vysvetlí jak je to v poradku a jak zlí hráči jen trollí a furt si na neco stežují a nejnovejší tituly s lootem dostanou "Smutných" 9/10.
  • Hral som betu SW BF 2 a bol to úplný des.
    Vesmírne bitky krátke,ovládanie na konzoli úplne hrozné, žiadne nalodenie sa do stanice / lodi ako to bolo v starom SWBF.

    Infantry mapy - jediná class, ktorá dáva zmysel je ten sniper. Zvyšok sú úplne blbosti. Nie je tam žiadna kustomizácia zbraní. Optiku má len sniper a ostatní môžu strielať len z hip fire.

    Krásna grafika, ale hra pôsobila napriek tomu strasne lacno. Skoro až free to play....
  • Obden si zahraji nádherný a chytlavý Battlefield 1. Tohle je fail. Zřejmě to bude úplně zabitý Free to play modelem, kdy si teda ještě přiiplatíte 60 doláčou za hru, ale to neřežím. ...Člověk by si řekl že by stačilo přeskinovat BF1 a máme TOP SW hru. .... No a pak přijdou s tímhle. Mapy ... oproti BF1 tady snad není nic zničitelného ...alespoň trošku, něco! ....NIC! ... Nejlepší jsou neprůstřelně keře na Nabo. ...Mapy v betě mi přišli taky úplně o ničem. Jedna ulice a palác. Lesík a barák. Co se týče leteckých bitev, tak při prvním vyzuálu jako jo dobré, pak se chytnu řízení, insta sestřelím 3 lidi a z létání nemám vůbec žádný fealing. :/ A znechuceně si jdu zahrát Everspace. ... Ach jo *7* *7* *7* *7*
  • Starfighter je znacne vylepsen a to jak ovladanim, tak hratelnosti oproti jednicce. V SWBF1 ovladat stihacku mysi dokazali perfektne jen nekteri a mne to nejde ani po 2 mesicich treningu (mozna to je tim ze mam obycejnou office IBM mys) ale v SWBF2 uz je to o necem inem, prakticky se umistnuju v horni polovine vysledku. Je to i proto, ze stihacka se sama po chvilce zregeneruje a clovek neumira tak casto. Co souvisi taky s vynechanim KD ratia. Prakticky nikde v bete se nedozvite kolik krat vas zabili, mozna je to pro obmedzeni frustrace. Mi znami jednotku prestali hrat i proto ze mneli KD 4/20 a to byli z BF serie zvyknuti na opacny pomer... takze Starfighter super. Ten Galactic Assault... tato mapa nic moc, hruba grafika detailu a obrysu kde se pomerne dobre straci B1 cili ho neni videt. Hral sem to v FHD na Ultra, takze mym prijimacem to nebude... System vozidel v SWBF byl stupidni, prakticky nahodne generovani powerupu... tohle za battle points aspon zvysuje pravdepodobnost ze neco budete mit. No a co se tyce stiznosti hrdinu za 5K BP tak jak je to v BF1? v BF1 mate dva tanky na mapu a kdyz sou obsazeny a sou tam dobri hraci, tak si celou mapu nezahrajete. BF i SWBF je arkada cim dal vic, ale kupuju to protoze i kdyz jde o odpad, je to aspon na chvili hratelny. Tim spis ze DLC budou zadarmo, takze tech 37eur sem za to dal...
    • je paradox ze se zvysujicim se vykonem PC kde se dnes dokaze renderovat uz prakticky cokoliv, mame dnes na stole obmezenejsi hry nez v roku 2005. Nechapu proc nemuze existovat jeden obrovsky battlefield, s plynulym prechodem do vesmiru. S frostbyte 3 se vsechno scvrklo na male uzemi, jakoby vyseky puvodnich velkych map z BF2 a originalniho SWBF.
      • Morraw
        Jaký je rozdíl mezi starým BF 2 a novým ? V rámci technologií je to velký skok, ale jde to reálně vidět i na hře ? Je to smutné. Vadí mi to o to více, že velká studia mají ty prostředky a můžou posunovat hranice. Kam se za 10 let hraní ty hranice posunuly ?
        • no Frostbyte se vyviji priblizne od cas BF2. Cili aspon tech 10 let. a Engine byl od pocatku koncipovan tak aby umnel hlavne infantry combat, aby se EA dotahlo na Activision a jeho CoD. Vysledkem je to, ze mapy jsou mensi, vozidla silne obmezena, z jedne vlajky dostrelite neze na vedlejsi ale pomalu i o 2 dal. A bohuzel podobne jako se serii NFS ani na tomhle poli se neblizi zadna konkurence ktera by vedela umne zmixovat arkadu a sim, do tzv sim-arcade s 1:1 prostredim.
  • lietanie vo vesmíre je premakané , ostatné mi pripada to same trochu grafika super , single uvidíme príbeh po BF3,4,1 sa bojím že ponúkne nič ,,, na rozdiel od COD single vypada dobre ,ale tam zase pokazili multiplayer
  • Pro mě letos čtvrtá open beta. A nudil sem se. Bohužel. Když sem to zapnul a vyskočilo na mě logo a s hudebním motivem tak mráz po zádech jak pes! Ale tři hodiny hraní a nechytlo mě to. Bf1 a cod beta mě chytli od začátku ale tohle prostě ne.
    • to je fakt
  • Silné zklamání jak po herním stránce (obsahu, gameplay) tak i po grafické stránce (1440p a ultra), která rozhodně nenabízí ony WOW efekty o kterých píše autor dojmů... tedy jediné wow efekty jsou ty holubice vylétavající z podlahy apod.., tam si člověk opravdu řekne "wow, to je hrozný". Fyzika a destrukce samozřejmě na urovni nula.
    • A přitom EA vydala BF1! ...Tohle člověk prostě nepochopí ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit