Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Banda teplejch měkejšů v podobě moderního obyvatelstva, zase vyhrála. No, je čas je restart planety.
    • Ty budes takovej ten 15 letej drsnak co...
      • Jack1947
        Každý správný muž má v kapse nůž :D
        • Tenhle leda plastovej :D
          • Jack1947
            Nůž jako nůž třeba si jím krájí jen pečivo *3*
            • Jack1947
              Myslím že si ho setřel až moc a naví máš celkem neoriginální přezdívku heheh... možná že už do školy ani nechodí...
            • svacinu do skoly mu udela matka takze krajet muze leda vzduch svejma hustejma hlaskama
    • jamar28
      A co ti na tom vadí?
      • Jack1947
        To nic jen mele z cesty *12*
        • To same lze rici o tobe.
  • Vývojářům i vydavateli slouží ke cti zoufalá snaha o damage control? Snížení o 75% jenom ukazuje jak byla původní cena přestřelená.

    EA nabízí jenom kosmetické změny které mají zavřít huby kritikům a přilákat články o tom jak pozorně reagují na názory fanoušků. Grind a gambling s loot boxy to neřeší.
  • ..."Chcete si zahrát za astmatického tatínka či jeho jednorukého synátora?..." Pánové tleskám, tohle mě hodně rozesmálo *1* *1*
  • Lukass
    Tohle je regulerni P2Win model ve hre za 60 euro, tleskam.
    • Jako že Ti peníze dají v zápase výhodu, kterou nemůže získat hráč bez placení?
      • On je ziskat nemuze, ve skutencosti nikdy, protoze nez se k tomu dohrabe, prijde nejaky DLC, ktery prida dalsi, jeste namakanejsi itemy/postavy/... ktery si zase nekteri koupej a ti kteri chteji za svy ch 60Ecek hrat si ve skutecnosti nikdy nezahrajou vyrovnanouo partii.

        Je to presne tak, jak tu nekdo kolem zminoval. Pod si zahrat sachy, a ja si budu kupovat dalsi damy. Za kazdy vitezstvi jednu dostanes taky.
        • Vic co? nahod si rift, to je aspon zadarmo v zakladu. Az dojdes na konec (samo o sobe radove na par mesicu, kdybys to chtel vazne prolizt) tak zjistis, ze tvuj top equip neni vlastne top, k tomu se nikdy bez placeni nedohrabes.
      • Ano, pokud nechceš strávit vyšší desítky až stovky hodin grindem.
        • Ptal jsem se, jestli je to nějaká výhoda, kterou hráč nemůže bez placení získat, píšeš, že ne.
          Grinding je součástí každého MMORPG a většiny MP stříleček. V BF 1 to taky chvíli trvalo, než jsem získal věci, které byly pro vyrovnání hry podstatné (EE-3, perky...).
          • Sakra...a já myslel, že mp střílečky jsou i skillu a ne grindu. Holt dnešní hry šité pro nagelované mentálky co sotva dali ZŠ typu GGG...
            • cumpi3
              tak vidíš, ta hra je o obojím...děsný problém...když budeš lama, tak ti je dobrý vybavení na nic...a když budeš dobrej, poradíš si těch pár hodin i bez toho...
            • Jasně, určitá úroveň grindu je pro mě taky za hranou, nemám neomezený čas. Proto čekám na to, jak to bude konkrétě fungovat - zatím plánuju koupi v prvních slevách.
  • Například Guild Wars 2 to má udělané dobře :-) Sice si hru musíš koupit i nové datáče. Ale hra nevyžaduje měsíční poplatky jak WOW a přitom tam jsou mikrotransakce které nikomu nevadí :D
    • Rejsek
      Původní hra je teď myslím f2p. Jen oba datadisky jsou za prachy. Každopádně je to ukázkově nejférovější mmo na trhu. Nevrazil jsem do toho ani korunu navíc a přesto mám spoustu skinů z gemshopu. Navíc je to pro casual playery jak dělané. Narozdíl od té sra*ky pod kterou tu diskutujeme. Jediná vada jsou příliš OP nové classy v nových datadiscích. Mám pocit že to dělají schválně, aby nalákali lidi. A až později se teprv pouštějí do balancu. Ale viděl jsem spoustu hráčů s vanila buildama, co jsou schopní v PVP i tak pěkně kousat.
  • cumpi3
    Otázkou taky je, kolik hodin času bychom museli hrát, abychom dostali všechny hrdiny, pokud by tam nebyly transakce. Pokud úplně stejně, tak jediný problém je v tom, že hráči nechtějí, aby ostatní platili...
    • Ne, hracum vadi, ze si za prachy muzes koupit viteztvi. Je uplne jedno jak ses dobrej, toho kdo zaplati neporazis. Neco jako goldova munice ve wotku ... nezaplatis, nemas = neprostrelis.
    • V prvním díle byly postavy přístupné - tedy ty v základní hře, k ostatním se člověk nedostal vůbec, byly za (wait for it) pay wall v podobě DLC.

      Ale odemknutí zbraní a dalších věcí trvalo dost dlouho...
      • cumpi3
        to je možné, ale tohle je něco trochu jiného, ne? Tady se lidi čílili, že na získání postav musí dlouho hrát, o nic jiného nejde...přitom podle mě je zcela v pořádku, že takový Vader něco stál a člověk prostě toho musel dost nahrát...zkrátka to není o tom, že by na to člověk, který si koupí hru, na to nemohl dosáhnout...takže podle mě to bylo správně nastavené...a kdo nechce pařt, tak si to holt zaplatí, ale ostatní to neomezovalo...naopak, každý tu chce skill a já nevím co...a teď se o to připravili svým neopodstatněným nářkem nad něčím, co žádný problém nebyl...
        • Idelani system pro free to play p2w hru. Kdyz jim ty mikrotransakce tolik vydelavaji, tak proc neudelat tu hru rovnou f2p, mozna by vydelali este vic. Pak uz jen k tomu dodelat nejake ty DLC. Jenze EA tomu nasadila plnou cenu a to u spousty pc hracu, kteri jsou pomerne kompetitivni, neprojde. Na konzoli tohle ale naopak spoutsu lidi nebude zajimat, protoze Reddit nesleduji a pokud je hra bude bavit, budou ji hrat a mozna i zaplati neco navic, aniz by o tom nejak zvlast premysleli, protoze cely ten system jenom nabada k tomu, aby si usnadnili cestu.
          • Ale oni to f2p udelaj ... to se neboj, ale nejdriv pockaj na ty hejly ktery jim prihodej tech 60Ecek.
          • No a teď mi řekni, kteří hráči se k tomu vlastně ve výsledku staví racionálněji...
            • Casual konzument co koupí co se mu líbí podle obrázků na krabičce jedná velice racionálně.
            • Kdyz system rozdeluje komunitu takovym zpusobem, ze jedne to nevadi a druha rusi objednavky, tak nema smysl premyslet nad tim, kdo se k tomu stavi racionalneji, Bud to maji vymyslet/nastavit tak, aby vyhoveli obou stranam, nebo rovnou udelat dva systemy, tak jak se treba dela jiny system u stejneho mmo v Asii a na zapade.
        • Tohle je hloupej názor. Skill není grind, kdy už to lidi pochopíte? - to je zřejmě to tvoje "nevím co", protože vážně netušíš... Nevidíš snad jak nefér tohle vůči celé hráčské komunitě je? Tobě nestačí excesy typu shadow of war, cod ww 2 a spousta nových her, kde loot boxy níčí ekonomiku a gameplay? Kde je uměle natahovaná herní doba FPS multiplayer hry pomocí grindu? Proč si herní společnosti museli vypůjčit tuhle hovadinu z MMO her a nacpali ji do fps her? Ve svých dobách jsem měl nahráno stovky hodin v COD 2 a žádný grind sem k tomu nepotřeboval, prostě mě bavil gameplay. Jak je to možný? *12* Kolik lidí strávilo čas ve starym battlefrontu 2 kde si všechno měl otevřený, "vader nic nestál" a lidi to přesto hráli? Pochop že jim de o peníze, ne o to aby ses bavil... A to, že tobě to přijde zcela v pořádku na tom nic nemění.
          • cumpi3
            takže brečíš, protože musíš strávit nějakou dobu hraním, aby si dostal to, co chceš? A v čem to ničí herní ekonomiku? Kdo chce snadný průběh hrou, tak si koupí něco za reálný peníze...ale to přece automaticky neznamená, že kdyby tam ty mikrotransakce nebyly, že by vše trvalo méně...takže znovu, brečíte, protože ostatní si to koupí, přitom kdyby to tam nebylo, nadřete se úplně stejně...ale proč se bavim s někým, kdo propařil stovky hodin v CoD2...
            • Níčí to herní ekonomiku z toho slova smyslu, že hráč nedostává to za co platí, ale něco polovičatýho. Snadný průběh hrou? TOHLE NENÍ MMO A UŽ TO NEBUDU OPAKOVAT. V FPS hře nejde o průběh, ale o to si zastřílet, už to chápeš? Já se ale nechci nadřít, já si chci zahrát. Kdybych se chtěl nadřít, jdu hrát clash of clans a podobný čoviny na mobilu.
              Já zase nechápu proč reaguju na tebe, zřejmě si myslíš, že všichni co nemají stejný názor jako ty jsou jenom nějací ubrečenci. Bohužel mi spíš připadá, že ty sám brečíš nad tím, jakto že se lidem nelíbí, když je někdo ojebává, protože to asi ty sám máš rád. Jinak nechápu proč by mě hraní hry mělo degradovat v diskuzi o hrách? To by si mi mohl vysvětlit *3* .
          • Skill je samozřejmě z většiny grind. Vzpomeň na to, jak jsi hrál, když jsi začínal...

            Hele, já tohle postupné odemykání věcí taky moc nemusím, ale většina lidí jo, jinak by Diabla neměla ty prodeje, které mají...

            Samozřejmě že jim jde o peníze, nevyžaduju od nich, aby to dělali jako charitu (to bych si moc nezahrál :). Je mi to úplně jedno, jde mi o to, jestli za tu celkem vysokou cenu budu cítit potřebu do hry investovat další peníze, abych si vůbe mohl zahrát. Odemknutí hrdinů tak na mě nepůsobí, vyberu si jednoho, dva oblíbené, na které se soustředím, a zbytek buď přijde, pokud mě ta hra bude bavit, nebo ne... Daleko větší problém by byl ve Star Cards, pokud by člověk byl v pemanentní nevýhodě a nešlo to rozumně odstranit normálním hraním.
            • Skill není grind, to je blábol. Skill je skill, grind je grind. Ke grindu většinou skill nepotřebuješ s obráceně. Výraz grind pochází z mmo a hry založené na grindu jsou často postavený na itemech/statech (většinou mmo a hry s rpg mechanikama), což už samo o sobě eliminuje velkou část vstupu skillu od hráče. Jde o asi nejzásadnější rozdíl mezi akční a rpg-like hrou, dávat to dohronady je nesmysl.
        • Já s tím taky v principu problém nemám - pokud nebude ten progres de facto pro normálního člověka nemožný / nepřístupný (u mobilových her to tak bývá nastaveno často).
          • cumpi3
            Podle me by meli udelat jednoduchou vec...udelat servery, kde by veci koupene za realnou menu nebyly aktivni a vratit dobu hrani zpet...lidi by nenadavali, ze je lemry kosej a mohli si hrat v poklidu tech par desitek hodin zahrat, aby dostali sladkou odmenu
  • jamar28
    Jak kdyby se v EA letos PR oddělení vsadilo, kdo dokáže víc nakrknout fanoušky. *1*
  • 40 hodin na hrdinu je podle mne v pohode... za rok v BF1 jsem tam mel odehranych 430 hodin... 250 tak za prvni 3-4 mesice... 10 hodin na "nejlepsiho" hrdinu??? Nemel bych z toho takovou radost... dobre, kompromis 25hodin :D..
    • Ja mam v B1 po roce cca 130h. A nevim jestli bych vzladl vic. Kdyz ma clovek praci, rodinu a i nejakej jinej konicek nez hry, tak uz tolik casu neni. A abych musel hrat cca 40h abych dostal postavu tak to mi prijde vazne hodne. A argument muzes si to koupit je u hry za 60ecek zcestnej.
  • uz jen z principu at si to narvou do spic nenazranci zhovadili
    • *jezis jak ja bych jim pral aby se nenastradalo ani tolik ovci aby se jim to nezaplatilo... sice totalne utopicka predstava v dnesni dobe ale pak bychom se mozna konecne zase dockali games for gamers.
  • *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit