Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle má do oblíbené hračky daleko :) Hru asi koupím, ale až v prvních slevách. Ta kritika nebyla nadsazená, ale úplně mimo, ten člověk tu hru prostě nemohl hrát, jinak by kritizoval něco, co v ní ve skutečnosti je :) Tady nejde o přifouknuté časy nebo procenta odpadlíků, ale o to, že ta hra nic, o čem mluví, neumožňuje.
  • Jack1947
    Takže prásk se ještě dá nebo jak to myslíš?
  • Tyhle generické šmečka ještě někdo kupuje? Já myslel, že větší dno než topstar magazín už být nemůže
  • To byl, je a dlouho bude Xwing Alliance.
  • Koupil bych si ten singl kdyby byl oddělené k mání. Multiplayer jde mimo mě. Když mi bylo 17 mělo to kouzlo společenské události. Dnes to z lidí dělá asociály.
  • Neboj, to ze random clovek na random foru pouzije nadsazenou kritiku tve oblibene hracky z ni nijak horsi ani lepsi vec neudela. Slibuju.
  • The
  • P2W a děcka ještě plakají ...https://www.youtube.com/watch?v=QHIg4hbnHx0&t= hra pro dementy ,takovou potchvinu si jen takový koupí, AAA v prdeli to je davno CCC možna ZZZ...stejně jako Cod šajze...
  • Nemít rád miktrotransakce je legitimní názor, zvláště u prémiové hry.

    Ale strhávat herní mechanismy, když o té hře nic nevíš, to už mi přijde hodně salónní :)

    V každé nové hře si na použití hrdinské postavy musí člověk vydělat killy a plněním questů. Ve stejnou dobu může být ve hře jen jedna instance určitého hrdiny. Takže rozhodně nehrozí, že by každý druhý hráč hrál za nějakého hrdinu, v betě jsem se k žádnému nedostal, a to nebyli uzamčení kredity...
  • Pravda... *13*
  • A BF2 není hoden PC za 100k z roku 2025, takže odpad...
  • Jack1947
    facepalm si dal tolik facepalmů že už mu upadli z toho ruce *12*
  • TheGGG
    BF si člověk ovšem nekupuje kvůli příběhu (i když ten je alespoň canon, oproti kotoru) a kotor není starší než já, ale je prostě hnusná... ani motion capture nepoužívali, z dnešního pohledu nehratelné... rozhodně né hra pro master race s PC za 50 000Kč
  • každej na to nadával možná tady, Activision moc dobře zná svojí hlavní CoD cílovku, americký teenagery který nejvíc tenhle sjw nesmysl tlačili, těm by naopak vadilo, kdyby tam ty černošky chyběly
  • Rejsek
    Těch osvědčených modelů progressu, podle kterých to mohli nastavit, je za ty roky všude kolem dost. Takže kecy společnosti o tom, jak se přizpůsobuje hráčům si přelož jako: ,,Snažili jsme se s vámi vy*ebat, ale bohužel jste si toho všimli" ;-) Finanční politika je samozřejmě jejich věc a nabídku řídí poptávka. Ale kritiku si rozhodně zaslouží. Bylo to totiž tak neskutečně okaté, že jim ty jejich dobrácké kecy nikdo nežere a žrát nebude. A jinak, pokud chceš alespoň zkusit férové casual mmorpg, tak zkus GW2. Můžeš ho vyzkoušet omezeně zdarma. Nicméně je lepší to za těch pár kaček koupit, ať ti třeba osekané f2p nezkazí dojem. Věř mi, uprostřed té záplavy f2p a p2p mmo i po cca 5 letech od relasu působí GW2 pořád jako zjevení.
  • Ta hra má víc let jak ty, tak tolik asi k tý grafice... Co se týče příběhu, koukal jsi na ten v BF2? Je to celý k smíchu. Ale v pohodě, od člověka bez vkusu a rozumu se více čekat nedá *1*
  • TheGGG
    yeah with your mum
  • TheGGG
    kotor je nudá s otřesnou grafikou a story jak ze špatné fan fikce
  • Tak dědičky jsou patrně za vodou a vesele si paří i s mikrotransakcema. U dětiček je situace opačná.
  • Taky nevím, co tu děláš, dutohlave *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit