Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alespoň nějakej mozek narozdíl od tebe mám. Je to reakce na "nejlepsi SW hru", což je výrok hodný debila.
  • Ty se probud ty sasku a prestat mlit h*vna. To nechapes ty vole, co za zparchantely existence se tady pohybuje.
  • Proti kotoru to neni nic a kotor proti battlefrontu tez neni nic. Zacni pouzivat ten svuj moderni homo mozek.
  • Jack1947
    Myslím že si ho setřel až moc a naví máš celkem neoriginální přezdívku heheh... možná že už do školy ani nechodí...
  • svacinu do skoly mu udela matka takze krajet muze leda vzduch svejma hustejma hlaskama
  • Jack1947
    Nůž jako nůž třeba si jím krájí jen pečivo *3*
  • Tenhle leda plastovej :D
  • Jack1947
    Každý správný muž má v kapse nůž :D
  • Podle sebe soudím tebe? Hry si kupuji za vlastní peníze a po jejich koupi už do nich, na rozdíl od jiných, z principu dále neinvestuji (proto jsem nikdy nehrál žádné MMO, kde bych jak ***** platil každý měsíc, abych si mohl zahrát). Co můžu ve hře získat hraním, to nemám důvod kupovat. Moje kritika ale směřovala spíš k tomu, že by si do toho DICE nemělo nechat kecat a pokud už ty limity upravit, tak teprve až budou mít nějaká data a statistiky ze hry od tisíců hráčů, která jim dají reálnější přehled o stavu progrese hráčské základny. A je rozhodně lepší mít první měsíc hůře dosažitelné cíle, které poskytnou komunitě výzvu, než nastavit limity tak, že průměrný hráč má to nejlepší odemčeno za víkend.
  • Jeste Mack a jeho Worth a Buy se s tim taky nemaze https://www.youtube.com/watch?v=QHIg4hbnHx0
  • musím se smát a to nás nazvali v minulém století "kulturou kriplů".. :) Dneska je to kultura vemínek. Vemínka sice remcají, že je někdo dojí, ale místo aby hru hodili do ignorace, tak si hru stejně pořídí a nechají se dojit dál.. :D
  • Víte co, každý tu nadává a stejně neseme vinu jen my. Protože stejně se toho prodá mraky a i mikrotarnskační blbosti taky pořád fungují, kdyby o to nebyl zájem nedělají to. Vemte si podělaný COD WWII, jak na to každej nadával, že jsou tam černoši nejsou hákáče atd.. a je to vůbec nejprodávanější COD za poslední dobu, zákazník má moc napravit tenhle bullshit...
  • Takze predpokladam, ze ve hre to bude vypadat asi tak nasledovne ...Day 1-5 "probiha DDOS na nase servery" ... 6 - 10 odpada prvnich 10% nasratych hracu, ktery jeste nevyhrali ani jednu bitku, protoze je pokazdy 30x kilnou hraci co si nakoupili postavy.

    10-30 Odpada dalsi zhruba 1/4 hracu, protoze uz je to vazne ...e a nehodlaj utracet dalsi prachy jen proto, aby si milostive zahrali. Vyskyt koupenych postav per bitka vyrazne roste, "neplatici" hraci uz funguji vyhradne v roli statickych cilu.

    45+ ... hra ma cca 1/3 hracu proti startu, v bitkach to vypada tak, ze na jednoho "neplatice" sou 2-3 platici, neplatic doma uz prokop case a rozmlatil treti klavesnici.

    60+ ...prvni neplatici se dohrabali k pouzitelne postave ... vychazi DLC.... neplatici prave vyhazujou sve PC z okna.
  • Hodnocení by to ovlivňovat mělo. Ale to si dovolí možná Angry Joe a pár dalších, u nás rozhodně ne.
    (Mimochodem tady je reakce AJ na stejné hovadství v NFS https://www.youtube.com/watch?v=wFAG2MLVjAY )
  • Ale oni to f2p udelaj ... to se neboj, ale nejdriv pockaj na ty hejly ktery jim prihodej tech 60Ecek.
  • Ne, hracum vadi, ze si za prachy muzes koupit viteztvi. Je uplne jedno jak ses dobrej, toho kdo zaplati neporazis. Neco jako goldova munice ve wotku ... nezaplatis, nemas = neprostrelis.
  • Vic co? nahod si rift, to je aspon zadarmo v zakladu. Az dojdes na konec (samo o sobe radove na par mesicu, kdybys to chtel vazne prolizt) tak zjistis, ze tvuj top equip neni vlastne top, k tomu se nikdy bez placeni nedohrabes.
  • On je ziskat nemuze, ve skutencosti nikdy, protoze nez se k tomu dohrabe, prijde nejaky DLC, ktery prida dalsi, jeste namakanejsi itemy/postavy/... ktery si zase nekteri koupej a ti kteri chteji za svy ch 60Ecek hrat si ve skutecnosti nikdy nezahrajou vyrovnanouo partii.

    Je to presne tak, jak tu nekdo kolem zminoval. Pod si zahrat sachy, a ja si budu kupovat dalsi damy. Za kazdy vitezstvi jednu dostanes taky.
  • Ty budes takovej ten 15 letej drsnak co...
  • Hele, já jsem velký fanoušek (moje nejoblíbenější univerzum), ale tvrdit, že je poplatné fyzikálním zákonům, je strašná volovina.

    Telegraficky: zvuky ve vakuu, atmosféra na planetách ve stejném složení, atmosféra na planetách, které by si ji nikdy neudržely, technologie se zhusta zasekly v 80. letech (žádná digitalizace, online propojení, umělé inteligence...), fyzika lodí ve vesmíru odpovídá možná představě o dogfightech v první polovině 20. století, ale těžko tomu, jak to funguje ve vesmíru, podivné diskrepance mezi technologiemi (k čemu mají TIE věci solární panely, jako jediné ve vesmíru?), paprskové zbraně se nechovají jako paprskové zbraně (a nechoď na mě prosím s plazmou), planeta smrti vysaje Slunce bez toho, že by to zničilo daný solární systém, a pak vystřelí paprsek, který se pohybuje nadsvětelnou rychlostí, ale současně je viditelný, a to real-time z jiného solárního systému atd atd atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit