Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    dost možná nejlepší hra ze světa star wars...
  • Ať budou hrdinové stát kolik chtějí tak to nic nemění na tom, že ta hra je ubohá blbost....
  • Jo, meli to nechat na 40 tisic hodin grindu, pak by to bylo uplne nejlepcejsi. A tobe to za prachy koupi rodice, pak budes owner. *15*
  • Myslím, že to tak bylo naplánované. Negativní reklama se šířila mezi dědičky a teď se můžou tvářit, že "výhrály". Aspoň se hře o mluví a dětičky jsou spokojené jak na tom vydělaly. *1* *1* *1*
  • Měli to nechat, na internetu se vždy jen řve a nikdy nechválí. A vždy je lepší, když člověk musí ve hře na něco dřít, než aby měl všechno za týden odemčené. *7*
  • Úplny súhlas!
  • Ale ale ale ..dětičky zaplakaly a DICE sklopili uši ...žabaři
  • Joke nebo to je pravda ? :D EA bych to i věřil :D
  • TheGGG
    no a to se právě pleteš budulínku, neb Bc už mám a studuji první semestr na inženýrá... oproti tomu ty jsi sotva prolezl skrz ZŠ a teď někde v mekáču opíkáš burgery
  • cumpi3
    *14* *14*
  • Rejsek
    Původní hra je teď myslím f2p. Jen oba datadisky jsou za prachy. Každopádně je to ukázkově nejférovější mmo na trhu. Nevrazil jsem do toho ani korunu navíc a přesto mám spoustu skinů z gemshopu. Navíc je to pro casual playery jak dělané. Narozdíl od té sra*ky pod kterou tu diskutujeme. Jediná vada jsou příliš OP nové classy v nových datadiscích. Mám pocit že to dělají schválně, aby nalákali lidi. A až později se teprv pouštějí do balancu. Ale viděl jsem spoustu hráčů s vanila buildama, co jsou schopní v PVP i tak pěkně kousat.
  • cumpi3
    Ty si nejdřív dochoď základku
  • Lukass
    Pane Pechacek, a vam to prijde normalni tohle resit u hry za 1500 korun, resit to obecne u her za plnou cenu, nejakou menu ve hre, pocitat kolik hodin musim hru hrat, pocitat menu abych si mohl kupovat veci co maji byt zadarmo.
    Neblaznete a nohama na zem, a zacnete proti tomu bojovat, vzdyt vy herni redaktori ste jedni z viniku tehle situace, pri vecnym obhajovani a okecavani jak je to vlastne v pohode a ze o nic nejde. Vzdyt tohle je uplne nechutny!
  • vaclav.pechacek
    Na odemykání odměn v mulťáku podle mě není samo o sobě nic špatného, pamatuju si, jsem kdysi hrál Modern Warfare a hodinu za hodinou vesele sbíral zkušenosti na nějakou vysněnou sniperku. Aspoň máš správně vzdálený cíl a o to větší radost, když ho dosáhneš. Jen to nesmí být nastavené špatně jako v případě Battlefrontu - 40 hodin na jednoho hrdinu je vážně totálně střelené a křičí to "kup si mě za reálné peníze, cucáku!" Na druhou stranu, 40 hodin na všechny hrdiny už mi přijde celkem rozumné. Vem si, že za hru dáš 60 babek - to z ní těch 40 hodin mulťáku stejně vytěžit chceš, a nejspíš ještě o dost víc.

    Pro mě je ve skutečnosti asi větší problém to, jak EA pracuje s informacemi. Udělá pitomost jako hrdinu za 60 tisíc, pak se zvedne oprávněná kritika, takže to rychle hasí snížením ceny a halasně to ohlašuje na blogu... ale neřekne, že zároveň sráží výdělek za kampaň. Co by jim udělalo, kdyby byli trochu transparentnější, to vážně nevím. Místo toho se tu snaží někoho "nenápadně" vodit za nos.

    Počkal bych si na plnou verzi a teprve pak posoudil, jestli je ten systém nefér, protože když si chce někdo zaplatit peníze za nějaké loot boxy a tím vlastně financovat vývoj DLC, co já dostanu zadarmo, tak proti tomu v jádru nic nemám. Tedy až do chvíle, kdy ho nebudu schopný vlastním skillem porazit, protože bude naboostovaný pay-to-winem. Ale jak říkám - to je hodnocení, které bych si schoval na finální hru. Tu hru to určitě může zabít, ale taky nemusí.
  • Prosimtě, to už není ani scifi ale pohádka, tudíž ta hra může mít pohádková pravidla, stejně jako celej ten vesmír. Probuď se.... *7*
  • Vymyslene technologie jsou soucasti sci fi a nikdo se nad tim nepozastavuje.
  • Casual konzument co koupí co se mu líbí podle obrázků na krabičce jedná velice racionálně.
  • Rika clovek s nejvyssim dosazenym stredoskolskym vzdelanim
  • S technologií, která je úplně mimo. S designem techniky, který je taky úplně mimo. Asi jako ty....
  • Níčí to herní ekonomiku z toho slova smyslu, že hráč nedostává to za co platí, ale něco polovičatýho. Snadný průběh hrou? TOHLE NENÍ MMO A UŽ TO NEBUDU OPAKOVAT. V FPS hře nejde o průběh, ale o to si zastřílet, už to chápeš? Já se ale nechci nadřít, já si chci zahrát. Kdybych se chtěl nadřít, jdu hrát clash of clans a podobný čoviny na mobilu.
    Já zase nechápu proč reaguju na tebe, zřejmě si myslíš, že všichni co nemají stejný názor jako ty jsou jenom nějací ubrečenci. Bohužel mi spíš připadá, že ty sám brečíš nad tím, jakto že se lidem nelíbí, když je někdo ojebává, protože to asi ty sám máš rád. Jinak nechápu proč by mě hraní hry mělo degradovat v diskuzi o hrách? To by si mi mohl vysvětlit *3* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit