Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    A co s tím co původní BF2 společného?
  • XorxoxTalarius
    A je zvlastni ze takoy puvodni Star Wars: Battlefront 2 tam nic takoveho nemel a vse bylo ve hre, clovek nemusel nic odemykat a proste si jenom uzival hru, zvlastni ...
  • Morraw
    No já s tebou právě souhlasím. Jak píšeš, tak grind by zůstal a pak by se nadávalo i na něj. Jen ne tak moc. Holt když jsou v tom peníze...
    Je to právě jako v F2P, je tam grind a MT, ale tam to tolik nevadí, ptže hra jako taková je zadarmo. Tady je to stejné, jen ta hra je ještě schovaná za částku, kterou musíš dát pro její pořízení.
  • Tak EA kvůli 70k zrušených preorders odstranila refund tlačítko z Originu, teďka když chcete zrušit objednávku musíte volat na zákaznickou linku a čekat ve frontě *1*
  • cumpi3
    nejsi-li líný děcko, co musí mít vše hned...kdyby tam mikrotransakce nebyly, tak grind bude pořád stejný...
  • cumpi3
    Ne *3*
  • Ano bavime se o svete s bohatym lore kde valci profesionalni armada a lide z masa a kosti na planetach s normalni gravitaci, kde je vse podrizeno fyzikalnim zakonum :)
  • TheGGG
    jistě blobe, už jsi hovořil se svým terapeutem?
  • TheGGG
    říká člověk co hraje hry od blizzardu...
  • Morraw
    Vlastně jsi popsal dnešní velmi běžný F2P model. A s tím i vlastně spojené neduhy. Tady se k tomu přidává ještě nadávní na to, že si první musíš hru koupit a až pak se ti zpřístupní ten F2P/P2W model.
  • Morraw
    Nene Bob píše o Sand Wars aneb války na pískovišti.
  • cumpi3
    tak vidíš, ta hra je o obojím...děsný problém...když budeš lama, tak ti je dobrý vybavení na nic...a když budeš dobrej, poradíš si těch pár hodin i bez toho...
  • Bavíme se ještě furt o hvězdných válkách? :)
  • cumpi3
    oni to kupovat ani nebudou, ale nadávání je prostě národní sport. Nejdříve jsou naštvaní, že získání postav trvá dlouho. Když to upraví, nadávají na to, že někdo si něco koupí a pak bude zvýhodněn. Když upraví systém tak, aby si rychleji získával obsah i bez peněz, tak nikdo nechce grindy...a když by nebyli grindy, tak...pokračování příště...
    a takhle to tady máš se vším, co nikdo nikdy nikdo nebude kupovat a hrát...
  • mikrotransakce bokem, ta hra je celá špatne, ostatne jako každý BF (fyzika, dizajn, animácie, zásahove zony, strelba atd) V podstate je to takove pískovište kde se honi deti a hazejí po sobe pískove tortičky a to v technickem provedení spred 10 let. S válkou a bojem nemá nic společného ani vzdálene jako arkáda
  • Pff... v PayDay 2 mam nagrinděno 200 hodin a infamy level 10.
    V Killing Floor 2 mam 300 hodin, a perky nalevelovaný z 70-80%.

    SWB 2 vypadá jako slušná hra a pokud jí hráči nechtěj hrát 40+ hodin, tak proč si proboha kupujou MMO (primárně) hru? :D
  • Byl jsem nedávno na paintballu - Big Game pro všechny. Vyfasovali jsme erární výstroj a asi netřeba zmiňovat, že když se objevili borci s vlastní výstrojí, tak už jsme hráli jen pohyblivé terče. Láhev se vzduchem měli na zádech, takže nepřekážela při manipulaci se zbraní a i značně ulehčila rukám. Zatímco já jsem ho viděl a ani padáčkem jsem tak daleko kuličky nedostal, nehledě na vítr, který je dost zanášel, tak on když si mě všimnul, tak poslal dávku a vše se okamžitě rozprsklo za mnou o zeď s minimálním rozptylem. Od té doby už jen akce, kde je vybavení stejné. Ale ve virtuálním světe je tohle strašně populární a nechápu proč.
  • Preed
    Mňa na tom fascinuje aký je celý ten systém debilne prekombinovaný, odhliadnuc od toho, že (skoro) celá ingame progression sa dá kúpiť za peniaze :D aký kus cesty sme prešli od toho, že ľudom v hrách vadili vôbec nejaké mikrotranzakcie. Teraz sme v dobe, že v hre za 60€ si borec kúpi škatule z ktorých mu popadá väčšina ingame progression(okrem epických kariet) a šťastne si bude hrať proti plebsu ktorých si nebodaj tieto veci musí zaslúžiť HRANÍM HRY, škandalózne. EA si zaslúži všetko zlé PR ktoré môže dostať a to nie som človek ktorý rieši veci typu, že EA zabíja štúdia ani, že je najhoršia firma na svete ale BF2 a jeho platobný/progression model je taký bordel nad ktorým sa skutočne nedá mávnuť rukou a alibisticky povedať „keď nechceš nekupuj si to“.
  • posledne co jsem hrál BF tak jsem se spawnoval na kapitánovi teamu
  • a) Zisky ze SWTOR jsou irelevantní, protože řeč byla o výdělečnosti "projektů" jako je BF2. To, jestli se SWTOR zaplatil nebo nebo s tím samozřejmě nesouvisí. Vzhledem k tomu, že BF1 je velmi podobná hra jako BF2 ať už vizuálem, tak délkou vývoje, tak nevidím důvod z něho nevycházet.
    b) Neznáme náklady BF2, ale můžeme na 99.9% předpokládat, že to nebude víc jak 200 milionů, proto sem uvedl příklad SWTOR.
    c) Víme na 100%, že BF1 vydělal stovky milionů i bez mikrotransakcí. 14 milionů * 60 mínus náklady ne větší jak 200 mega (odhadem tak 50 maximálně). Jak sem řekl, jednoduchá matematika se špetkou logiky. Přesto si selhal.

    Být tebou, dál bych to nezkoušel, pokud se nechceš ztrapňovat. Jediný argument, který ti nyní zbyl, je "pochybuju, že BF2 stál míň 200 mega" a s tím se nikam nedostaneš, protože hra typu BF2 tolik nikdy stát nemohla a nemůže, ledaže by nedošlo k tunelu (a i kdyby, stačilo by "jen" 4-5 milionů kopií pro ziskovost, což je v porovnání se 14 mega u BF1 velmi optimistická rezerva).
    Jinak stačí vycházet z množství obsahu, engine hotový, doba vývoje ne víc jak 3 roky. Tady máš fakt smolíka. GTA5 vývoj stál 140 mega. Zkus mi namluvit, že BF2 stál víc. Nikde ho v TOP nejdražších hrách nevidím. End of story.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší