Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To nic jen mele z cesty *12*
  • jamar28
    A co ti na tom vadí?
  • Banda teplejch měkejšů v podobě moderního obyvatelstva, zase vyhrála. No, je čas je restart planety.
  • Vývojářům i vydavateli slouží ke cti zoufalá snaha o damage control? Snížení o 75% jenom ukazuje jak byla původní cena přestřelená.

    EA nabízí jenom kosmetické změny které mají zavřít huby kritikům a přilákat články o tom jak pozorně reagují na názory fanoušků. Grind a gambling s loot boxy to neřeší.
  • ..."Chcete si zahrát za astmatického tatínka či jeho jednorukého synátora?..." Pánové tleskám, tohle mě hodně rozesmálo *1* *1*
  • Ja mam v B1 po roce cca 130h. A nevim jestli bych vzladl vic. Kdyz ma clovek praci, rodinu a i nejakej jinej konicek nez hry, tak uz tolik casu neni. A abych musel hrat cca 40h abych dostal postavu tak to mi prijde vazne hodne. A argument muzes si to koupit je u hry za 60ecek zcestnej.
  • Jako že Ti peníze dají v zápase výhodu, kterou nemůže získat hráč bez placení?
  • Lukass
    Tohle je regulerni P2Win model ve hre za 60 euro, tleskam.
  • cumpi3
    to je možné, ale tohle je něco trochu jiného, ne? Tady se lidi čílili, že na získání postav musí dlouho hrát, o nic jiného nejde...přitom podle mě je zcela v pořádku, že takový Vader něco stál a člověk prostě toho musel dost nahrát...zkrátka to není o tom, že by na to člověk, který si koupí hru, na to nemohl dosáhnout...takže podle mě to bylo správně nastavené...a kdo nechce pařt, tak si to holt zaplatí, ale ostatní to neomezovalo...naopak, každý tu chce skill a já nevím co...a teď se o to připravili svým neopodstatněným nářkem nad něčím, co žádný problém nebyl...
  • Například Guild Wars 2 to má udělané dobře :-) Sice si hru musíš koupit i nové datáče. Ale hra nevyžaduje měsíční poplatky jak WOW a přitom tam jsou mikrotransakce které nikomu nevadí :D
  • V prvním díle byly postavy přístupné - tedy ty v základní hře, k ostatním se člověk nedostal vůbec, byly za (wait for it) pay wall v podobě DLC.

    Ale odemknutí zbraní a dalších věcí trvalo dost dlouho...
  • cumpi3
    Otázkou taky je, kolik hodin času bychom museli hrát, abychom dostali všechny hrdiny, pokud by tam nebyly transakce. Pokud úplně stejně, tak jediný problém je v tom, že hráči nechtějí, aby ostatní platili...
  • jamar28
    Jak kdyby se v EA letos PR oddělení vsadilo, kdo dokáže víc nakrknout fanoušky. *1*
  • TheGGG
    ty máš mozek zmoklé myši a plácáš ve svém traktátu jen čísla, která se ti hodí... radši mít studia pod EA, kde je jistota že co chtějí, to vydají, než aby každou chvíli něco zrušili... a chtít vydělat nějaké prachy, na tom není nic špatného soudruhu
  • Takhle krmit místního trola.
  • TheGGG
    pubg je odpad a v BF se uprostřed bojiště nikdy nerespawnuješ ty jantare.... pubg = hra pro uřvaný streamery
  • Welcome in the game industry of today :D
  • 40 hodin na hrdinu je podle mne v pohode... za rok v BF1 jsem tam mel odehranych 430 hodin... 250 tak za prvni 3-4 mesice... 10 hodin na "nejlepsiho" hrdinu??? Nemel bych z toho takovou radost... dobre, kompromis 25hodin :D..
  • *jezis jak ja bych jim pral aby se nenastradalo ani tolik ovci aby se jim to nezaplatilo... sice totalne utopicka predstava v dnesni dobe ale pak bychom se mozna konecne zase dockali games for gamers.
  • uz jen z principu at si to narvou do spic nenazranci zhovadili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší