Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze se vlastne shodneme na tom ze SW je celkem slusna dojna krava, a na tom ze se mluvi v minulem case a ze dnes uz SW nemeni vůbec nic. A vlastne co tak strasne moc zmenily ty starsi SW hry když dneska na tema tohoto univerza vychazi same srackky? Zrejme ten vliv nebyl dost silny, vzhledem k nynejsi SW produkci.
    • Zrzzek
      Před 3 tejdnama vyšel Battlefront - žádná sláva, ale sra*ka to není. Pak tam jsou nějaké Angry Birds, ale to se moc počítat nedá. Kinekt Star Wars (2012) - důvenblejt. Star Wars: The Old Republic (2011) - docela kvalitní MMO, který běží do teď a stále se vydávají nové datadisky... Pak je tu Force Unleashed (2008) - určitě žádnej propadák, druhej díl (2010) už jo. Pak je tu poslední LEGO (2010) - zase nic špatnýho. A poslední nějaký Star Wars: Clone Wars: Republic Heroes (2009) a to bude asi další důvenblejt.

      To máme 7 her. Z toho se za sra*ky dají označit 3. Není to nic extra, ale s tvrzením, že dnes vyházejí samé sra*ky, se prostě nestotožňuju...
  • Republic Commando!!!!!!!!!!
    • přesně! Jak mohl někdo zapomenout na nejlepší (sorry dark forces) Star Wars FPS!!!! ta kombinace ghost recon taktiky, střílení lepší jak v HALO a zasazení do tohohle parádního univerza byla prostě boží!
    • Ludo
      ten konec! ten konec!
  • Galáxies a Empire jsou o nicem. Zato chybi Jedi Knight II a Jedi Academy. Se zbytkem souhlasim.
  • CRYPT
    Jsem si ted jak byla slevova akce na steamu zakoupil kompletni Pack Star Wars a zacal jsem hrat. Protoze jsem fanousek a hrac SWTOR a nikdy jsem krome nejnovejsiho Battlefrontu nic ze sveta Star Wars nehral, povazoval jsem za nutnost za serii zakoupit a zkusit. Protoze vetsinu sveho casu, ale travim ve SWTORu, tak tomu nedavam jak bych chtel :) Kazdopadne co mam rozehrane Star Wars - Jedi Knight II Jedi Outcast (starsi uz jsem nechtel zkouset) tak musim rici, ze nadhera. FPS jako remen, navic jsem uz xkrat zabloudil no parada. Ma to smrnc
    • kubi-wan
      To je škoda, žes starší nechtěl zkoušet. Kdyby ses totiž přenes přes zastaralou grafiku, zjistil bys že to jsou taky výborný hry. Zrovna tenhle tejden jsem konečně dohrál první Dark Forces a je to furt nehorázná pecka s - pravda, občas dost bludišťovym - hrozně chytrym level-designem. Až mi bylo líto, že už jsem to nehrál tenkrát. Dvojku, tedy Jedi Knighta jsem zase frčel hodně v dětství, a když jsem to nedávno koupený z GOGu zase spustil, bylo mi úplně šumák, jak hranatou grafiku to má, protože "to tam prostě bylo"!
      Každopádně proti Outcastu neřikám ani popel, tady je Katarn nejlíp vykreslenej, jako ultimátní frajer. Academy už mě tak nebralo - sice tam jsou skvěle udělaný světelňákový bitky, ale ty levely jsou až nechutně lineární a až na výjimky je ten level-design nudnej... v podstatě jen "běž z bodu A do bodu B a cestou pokos vše, co se hejbe". Dle mýho těžkej krok zpátky.
      A sice mě sere, že zrušili celý Expanded Universe, aby mohli "znova objevit Ameriku", ale nikdo mi nikdy nemůže řikat, že Kyle Katarn neexistuje, protože pro mě existuje třeba mnohem víc, než ty chujové ze Star Wars: Rebels...
    • Pro mě nejlepší díl série. Teďka jsem se kouknul na YouTube na nějaká videa a normálně si to asi znova zahraju. *4*
  • a po super aj priemenych filmoch, knihách, comixoch, serialoch, a hrach, to vseteko kupil mysiak miky a poslal cele Sw do "tam kde slnce neviti"
    • Já bych řekl, že to z toho místa vytáhl. Stejně jako Lucas SW vytvořil, tak ho v posledních letech ničil. Naopak za chvíli nám vychází sedmička, která vypadá dost fajn a to je teprve začátek ^^
  • Tak ta poslední blitka co teď vyšla nezmění určitě nic, leda tak pohled hráčů na to, já je to srajda...
  • Star Wars hry měnily historii?
  • Te mě klidně kamenujte - ale v životě jsem nesáhnul po žádné sw hře a nějak nepociťuji, že bych o něco přišel *2*
    • Magister_Peditum
      Pokud jsi nikdy žádnou nehrál, proč o tom píšeš v článku o nich?
    • Tak o něčem dost vypovídá tvůj pocit, že se musíš vyjadřovat ke hrám ke kterým nic nepociťuješ...
    • Protože jsi hňup...
      • Fascinujou mě tady ty trolové, co kopírujou nicky. Před chvílí jsem tady komentoval o SW, ale nějaký ženský pohlavní orgán (vag**na a pe**s jsou pro Games.cz neznámá slova, která se neobjevují ve slovnících ani v češtině a jsou asi i sprostá. Asi proto, že v redakci tohle nikdo nevlastní a popuzuje to) se vždycky najde.
        Pak někdo tady může vypadat jak totální kus trusu.
        I když použiju konkrétní nick, stejně nějakej idi.t (taky ne? :DDD hlavně, že nějaký echt sprostý slova tu člověk napsat může. Škoda, že jsem zapomněl jaký, hned bych tak redakci nazval. Ale oni češtinu neznají normálně.) si záměrně udělá stejnej a pak dělá idiota ze sebe a mě ve stejnej konverzaci. Ano, vím. Registrovat se nechci. Ale je to každou diskuzi.
        Ještě k tej redakci a jejich zvláštnímu vztahu k češtině (já sám jsem na štíru ale nedělam v redakci a vim, který slova sprostý nejsou). Aspoň je vidět, že tady je to o tom "Ať ty stránky fungujou, musíme tam házet nějaký články ať dostane zaplaceno za reklamu.".
        Dokonce to ani nečtou, ani komenty, i když je jich tam pár.. Absolutní nezájem. Včera jsem jim napsal do komentáře co tam maj zas za nesmyslnou větu a je to tam doteď. Což poukazuje jen na to... že We don't give a fu*k..
        • nedá se to číst, promiň
      • ale no tak, ja tiez nehral hromadu hier, například seriu Sims, alebo mortal kombat. a samorzrejme hromadu dalších.
    • BangMeInBangladesh
      Když o něčem nevíš, nemůže ti to chybět.
  • Magister_Peditum
    Nemělo by se zapomínat ani na Jedi Outcast a Jedi Academy. Asi nejlepší souboje se světelnými meči (a s meči obecně) ve hrách.
    • Přeletěl jsem nadpisy a hned mě napadlo, kde je Jedy Academy? Znám dost lidí co na tom byli závislí dost let. *1*
      • Magister_Peditum
        Tak Jedi Academy je alespoň zmíněno pod Dark Forces, ale přitom v porovnání s Outcast zas v ničem zvlášť nevyniká, jen vše dovybrušuje.
        • JA aj JO, profitovali hlavne s MP, tiez som sa k JA párkrát vratil len koly nemu. ale na druhu stranu SP mal DF2JK lepsi
        • moje nej
  • Veskoslav
    Star Wars Races, Reskinovaný AoE II s názvem STAR WARS™ GALACTIC BATTLEGROUNDS, k tomu KOTOR 1 a 2, Dark Forces, Republic Commando, ToR, Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (strašná hra), Tie fighter, Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike, Battlefront, Star Wars: Starfighter, SW TOR a Galaxies, série Jedi Knight (tam mi nesedl pro změnu Dark Forces II), The Force Unleashed série, kde chytne grafika, ale ten zbytek tragédie, Empire at War+datadisk a pár Lego her:-D Asi jsem toho hrál docela dost, jak se zdá. Těžké by bylo vybrat hru, která něco ovlivinila a ostatní nechat na pospas historii:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit