Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je gem logických her, Star Wars: Pit Droids? *16*
    • a lego SW :)
    • Já se zase tenkrát hodně zasekl na Star Wars Episode 1 Racer. :D :D
      • A ještě starýýý Star Wars na PS1.. Kde i člověk lítal ve stroji a svazoval nohy Walkerum. :D
  • MalyZeli
    Republic Commando bylo super.... strasne bych chtel remake, nebo proste jinej team, nebo treba i team stormtrooperu.. a moc me mrzi zruseni star wars 1313
    • diomedes
      Souhlas :) Kazdopadne nova hra z pohledu stormtrooperu byt nemuze, uz jen kvuli tomu ze jsou vyhlaseny svoji presnosti. Jedine ze by to byl nejaky simulator a pri strelbe by projektil letel na nahodne misto *1*
    • Kr.Pa
      Hlavne ta hra byla jak delana pro multak, ktery tam sakra chybel.
  • Kr.Pa
    Kotor, Kotor2, empire at war, republic commando a galactic battleground

    ty jsou me oblibene
  • KOTOR II mal oveľa dospelejší a prepracovanejší príbeh ako jeho predchodca (najmä v 1 dieli som mal problém vnímať Darth Malaka ako obávaného protivníka - HK47 ho perfektne vystihol ako "just an angry club" a hlavne "meatbag" *1* ) - KOTOR 1 bol také typické Star Wars dobrodružstvo (najmä posádka Ebon Hawk bola taká klasická šťastná rodinka), 2ka už išla viac do hĺbky, najmä spôsob, akým Obsidian prepracoval tematiku Mandalorian Wars a aj Jedi civil war sa mi veľmi páčil. A Kreia je podľa mňa jednou z najlepšie prepracovaných npc postáv, aké boli kedy napísané (vždy som sa dobre bavil na tom, ako sa postavy z KOTOR 2 navzájom neznášali )

    V tomto LP od Scorchyho je KOTOR II fantasicky popísaný (určite to viacerí poznajú)
    http://lparchive.org/Knights-of-the-Old-Republic-II/ *1*
    • nedávno jsem hrál po sobě jedničku a "dokončenou" dvojku, jedničku mám pořád radši, změny v The Sith Lords Restored jsem téměř nezaznamenal, navíc obsidian měli výhodu, že měli na čem stavět - engine i hotové postavy a jiné assety a z toho vždycky udělali dost slušné hry, jako je třeba Kotor 2 nebo New Vegas, případně NWN 2, která s datadiskama je hodně zajímavou hrou, ale bez jedničky Kotora by 2jka vůbec nevznikla, Lucas by (předtím než prodal práva Disney *1* ) nesvěřil nikdy studio u kterého by nemělo jistotu, takže prvotinu zadal bioware a byl to správný krok. Nechci říct, že jsem se u 2jky nudil, ale tím, že prakticky začínáš brzo jako Jedi, když už tu hru znáš a víš co si dát, tak si celou hru hrozně OP a to i na největší obtížnost máš tolik force, je jí nevyčerpáš, to nejsou glitche ale normální herní mechanismy, to v jedničce nejde, vzhledem k tomu, že jsi dost velkou část hry normální voják a maximální level je 20 i s Jedi levelama, je víc hardcore, ale i logický puzzle mi přišli v jedničce líp udělaný, příběh dvojky vyzněl do prázdna, protože to měl být prequel ke KOTOR 3 zatímco jednička má uzavřený příběh který dává smysl za oba konce
      • ja to nedavno jel za badass na silu (force) a na nejtezsi jsem nemel proti kreie na konci zadnou sanci, dost imba, v ty prvni fazi jsem byl tak na hrane smrti neustale, v druhy jak vytahle z klobouku dalsi mece jsem si uz ani neprdnul, prestoze zbytek hry jsem si povodil s prstem v nose, jsem musel snizit abych to doklep
    • VergiliusGrey
      Pro mě třeba jednička vede hlavně kvůli společníkům. Ve dvojce uznávám, že Krea byla dobře napsaná postava, i když jsem jí neměl rád a sloužila mi hlavně jako zdroj informací. Jinak ale mě žádný další společník nezaujal. Naopak třeba Jolee Bindo super, Bastillu a Cartha jsem si také hodně oblíbil + samozřejmě HK-47.
      • Atton byl super :D
  • BangMeInBangladesh
    Kde je Dark Forces 2? Nejlepsi PC Star Wars hra všech dob?
    • precti si titulek prosim te, diky.
  • empire at war neco menilo? takova tuctova rts... *6*

    to uz bych tam dal radsi kotor2, kde se ukazalo, ze i packoidni kompromisy nemusi uplne zabit potencial solidniho rpg
    • martinbucek
      v ktorej rts si mal vesmirny boj a hned nato vysadok na planetu?
  • StarWars Racer byla jednu dobu moje nejoblíbenější závodní hra a to i přes to, že na závody moc nejsem. Asi nebyla nějak extra super ale vzpomínek na ni mám spoustu. Škoda že zapadla a co vím nikde se nedá sehnat, jak oficiálně tak neoficiálně (aspoň podle mých informací)
    • BangMeInBangladesh
      Byla to zajímavá závodní hra, ale dobrá trať co si pamatuji byla asi jen ta z filmu. Treba se jednou obevi na GOG.
      • kde to spominame, preco vlastne nieje spolu s ostatními hrami SW na steame? mam vsetky co tam vysli a tato a aj ine tam chybaju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit