Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě ta hra navýsost baví, nicméně s hodnocením se dá vcelku souhlasit (až na fakt, že těžce nekoresponduje s ultrapřehypovaným MoH, o MW2 ani nemluvě). Ovšem ani jednu chvíli mě hraní nenudilo a (přes mírné frustrace :) ) jsem se s radostí prosekal až do konce.
  • Tohle ma byt recenze ? Me to teda prislo jako nejakej povidani bez hlavy a paty.
  • Velmi humorná, odkazů vrchovatá, recenze, ale dle mého měl být vybrán méně předpojatý recenzent!!! Mohu se nazvat totožným fanouškem Hvězdných Válek, ale jelikož mi absolutně NEVADÍ naivní styl jakým se FU2 vydává (i původní SW BYLY naivní!), God Of War jsem nehrál a na světelnou rubačku jsem se na PC těšil od dob Jedi Knight, mi IMHO FU2 nevadí a určitě bych mu dal vyšší hodnocení!!! Autor recenze úplně zapomíná zmínit podařenou konverzi (FU1 jsem ani pořádně nerozjel, o nastavení detailů nebylo ani zmínky) a pěkně odsýpající gameplay. Hru jsem dohrál za dva odpoledne ale náramně jsem se BAVIL. Jasně, jde o ždímání peněz, ale prostě to JSOU Hvězdné Války jak je "známe", ve hře potěší desítky detailů v oblasti vymazelné fyziky a grafiky, stejně jako parádní rendrované filmečky a takřka dokonalá návaznost na SW universum díky zvolené hudbě, známým postavám a solidní zápletce... Kdyby hoši z LucasArts namísto hry vytvořily 3D snímky, celé Clone Wars by zadupaly do země... Promiňte ale já jsem spokojen a recenze je, jak jsem se již zmiňoval, nezdravě předpojatá... 7+
    • Ja jsem ceka vic, tesil se, ale hra je pro me zklamani a s recenzi se narozdil od vas plne ztotoznuji. 5/10 je z meho pohledu az moc. Paradne renderovane filmecky jsou jedina vec, co me na tehle hre zaujala a to je trochu malo *9*
      • Já vím, ale pod hodnocením 5/10 si představuju zmršenou hru, což suma-sumárum FU2 určitě není... Mám prostě jen pocit, že kdyby se nejednalo o hru ze SW universa dostala by stejné hodnocení, ale právě výborná práce s reáliemi a pro fanoušky "jako doma" pocit, v mých očích hru v jistém smyslu vyzdvihuje. Navíc, ruku na srdce, u hraní jsem se i přes občasný stereotyp výborně bavil. Hnací motor tam byl, nuda to určitě nebyla, všude se pořád něco dělo... Sakra podle mě to bylo zábavnější než nová Lara, která si tady vysloužila 8/10! --- a 30% je pořádný rozdíl...
  • Zábavné čtení, kterému neodpovídá hodnocení.
  • Přiznám se, že Force Unleashed II jsem nehrál, ale hodně jsem si od něj sliboval. Podle recenze to ale vipadá, že to zase bude stát za hnědý a smradlavý. Zlatý Outcast..... pamatujete někdo na tuhle gamesu ? To byly časy.
    • Voxelovy Outcast je nepravom zabudnuta hra minulosti, ktoru by si mala dnesna generacia hracov povinne nastudovat.
      • Spíš rovnou začít u dark forces II, ale ty nějak pokulhávaj na W7, kvůli instalaci...
        Ale rozhodně bych nevynechal ani Jedi academy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit