Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S autorem naprosto souhlasim. Narozdil od spousty ctenaru, kteri to postoj recenzenta kritizuji a nejspise je to mladsi generace, ktera treba ony předchůdce nehrála, já měl s Dark Forces tu čest. Mnohé dnešní hry by se dali přirovnat v novinách k Aha, Blesku a podobným podřadným plátkům pro primitivy. Ano možná zbytečně urážím a možná je to flustrace. Flustrace z tohoto směru, kam se všechno ubírá. Blbost pro masy, kterou většinou oplývají i vycházející hry. Blbost pro masy, která bohužel ničí i kdysi dobré herní značky. Dark Forces byla tehdy skvělá pářka a Force Unleashed mi stačilo pouze vidět 10min "u někoho". Víc není třeba.
    Přesto hra nemusí být zcela špatná a fandu SW může pobavit. Také od recenzenta dostala průměrných 5 bodů, což tomu odpovídá.
    • Už dávno nejsem ono zmiňované dítě. Dark Forces jsem dohrál mnohokrát (stejně jako Jedi Knight, MOTS, Jedi Outcast i Jedi Academy) a výborně jsem se bavil, ačkoliv nejsem zarytým fanouškem SW univerza. Nepochybně jsou to hry kvalitnější, než jsou TFU1 i TFU2. Přesto jsem se u obou tu krátkou dobu, kterou mi je trvalo dohrát, bavil stejně, jako kdysi u těch původních. Hru jsem si stáhnul, dohrál a až její cena klesne na přijatelnou úroveň, tak si jí koupím (u her, které za to stojí to tak praktikuji od začátku). Že je to blbost pro masy? Jistě. A ty se budou jejich hraním výborně bavit. Kdysi se dělaly hry pro pár jedinců, co si mohli dovolit počítač. Dneska má počítač/konzoli každý a podle toho vypadá nabídka titulů. I dnes vychází velmi kvalitní hry, za které je radost tvůrcům zaplatit a nikdo tě nenutí si ty špatné kupovat. Pokud tě to frustruje (ano, tak se to píše), tak bys měl svůj zájem obrátit na věci nepoměrně důležitější (všudypřítomná korupce, ceny energií, ...). Nebo se tě tyto problémy netýkají? Pak nechápu, proč sám sebe řadíš do té "starší generace". TFU hry rozhodně žádnou dobrou "herní" značku neničí. Myslíš si snad, že fandové SW nepůjdou na další film, protože "ty Force Unleashed hry byly hroznej šmejd"? I SW vesmír má spoustu špatných her, po kterých neštěkne ani pes a žádná z nich ho nezničila.

      Recenzi hodnotit nehodlám, protože je čistě subjektivní a vypovídá pouze o názoru jednoho člověka, tudíž nelze určit, zda je jeho názor špatný nebo dobrý.
  • Proc je ta "recenze" psana vulgarne a nespisovne? Vypada to spis jako vybijeni frustrace 15ti leteho smrada.

    Vezmu-li to dokola a dokola, neni se cemu divit, ze se hrani her rika Kultura kriplu, kdyz i recenze vypadaji naprosto asocialne.
  • Viacmenej suhlasim s recenziou, dohral som to sice za 5-6 hodin, ako tak srandovna akcna hra, ale problem tej hry je ze ked sa to vezme tak je to vlastne priemerny bullshit. Co sa tyka pozadia tak je to IMO uplny nezmysel. Cely ten Starkiller ktory je silnejsi ako vader s palpatinom dokopy, nema to zmysel. A cele to zvelicovanie pouzivania sily, levitovanie, drvenie tie fighterov mavanim ruky, 5 minut adrenalinoveho padania tak to bolo absurdne.
    Neviem aky bol povodny zamer s hratelnostou ale neskutocne mi to pripominalo lego star wars. Na rozdiel od jednotky sa to dalo hrat a bolo to miestami zaujimave, ale inak lacne, neskutocne lacne skoro vo vsetkom.
  • je dosť krátka jednotka mi pripadala dlhšia ,ale v pohode pekné to bolo a hlavne viac akčnejšie ,animacia úžasné ,skvelá hra pre milovníkou Star Wars odporúčam recenziu si nevšimajte ide o hru a nie o keci nejakeho šupáka čo ako vypada dobrá hra ,hlavne je hratelnosť , grafika,dej,animacie a všetko zmiešané aby Vás to bavilo a ked sa to podarí tak hrajťe a hrajťe a ked je vam to krátke hrajte znova a znova ved ta hra ma 4 obtiažnosti a multiplayer *1*
  • No ja som sice TFU2 este nehral (ani som nevedel ze to tak skoro na PC bude) ale hral som jednotku a aj napriek velice shitoznemu portu som sa pri tej hre naramne bavil. Toto je proste hra na relax a odreagovanie, nerozmyslas nad nicim len ides a zabijas a uzivas si tie efekty. O to, a o nic ine, tam nejde.

    Recenzia je dost priserna, nechapem na co su odkazy pri kazdej zmienke o niecom zo SW, to chcel akoze autor dokazat aky je on znaly? Ak ano tak to je dost trapne. A ked zacne tym ze uz TFU1 bola od prvej minuty sprostost, tak sorry ale on to nemal recenzovat. Ja mu jeho nazor neberiem, ale recenzent si ma udrziavat nejaky nadhlad a dam ruku do ohna za to ze ked si k tejto hre prvykrat sadal tak uz "vedel" ze to sprdne pod ciernu zem. Sorry ale takto sa recenzie nerobia. A to nehovorim preto ze by som si chcel tu hru branit.

    Jednotku som si este nekupil (a ja si teda kupujem prakticky kazdu hru ktora ma bavi a po dohrani TFU som si povedal ze to si dam niekedy este raz) prave kvoli tomu pokakanemu portu (cakam kym bude nejaka hodne dobra akcia) takze neplanujem zatial ani dvojku, ale who knows..


    Kazdopadne, mali by ste si davat vacsi pozor na to co davate ktoremu recenzentovi recenzovat. A po tych poslednych dvoch kvalitnych clankoch Dana Vavru je toto ako past na oko.
  • Recenzent sa snaží zaujať čitateľa svojou kritikou plnou sarkazmov, ale to je asi tak všetko čo sa o jeho recenzii dá povedať, absolútne nevystihol hru, vidno že prvú časť zahliadol len ako opis na zadnej strane DVD, takže záverom chcem zdôrazniť, že neschopnosťou recenzenta sa prosím nedajte odradiť od tejto super hry, ktorá je mimochodom prioritne navrhnutá pre PS3 platformy a tak k nej aj treba pristupovať, ako k nekončiacej akcii na ktorom sa veziete počas celej hry a recenzent by sa mal vrátiť k "duchaplným aktivitám" ktoré mu dávajú pocit naplnenia, ako je napr. Sims a LEGO či TV serial Panelák.... :-)
    • Myslim ze kolegovia cesi patria k tym stastlivcom, ktori nechytaju jojku a teda ani panelak. Takze tento odjeb asi recenzent nepochopi (aj ked sims by mohol stacit:P)
  • Jako za plnou cenu je 6 hodin opravdu drsné, ale nebyla nase Mafie 2 podobný případ, který si to zlepšuje jen diskutabilními placenými DLC ? Já si myslím ,že tuhle hru dostávají na recenze samí předpojatí rejpalové co kritizují jen proto, aby kritizovali i když je třeba recenze sama o sobě bídná. Já TFU II hraji a náramně se bavím je to akční rubanice, které kromě kratkosti nemam co vytknout a až nebude za plnou cenu tak si ji i koupím už proto, že některé momenty ze hry si bubu pamatovat ještě hodně dlouho. Dokonce i moje přítelkyně se na to ke mě chodí koukat a to je co říct. Můžete říkat, že je to jen tupá cool vypadající zábava pro blbečky na druhou stranu, ten kdo si každý rok kupuje COD nebo kdo jej každý rok vynáší v recenzích do nebes by si měl u kritizování TFU 2 dávat pozor. Jestli pak namítne, že COD serie ma parádní multiplayer tak má sice pravdu, jenže už tři roky si lidé kupují jen řekněme aktualizovanou verzi multiplayeru s kratoučkou kampaní jako bonusem a přece se peníze točí, bo ne ?
    • "kromě kratkosti nemam co vytknout a až nebude za plnou cenu tak si ji i koupím už proto,"
      Nejvtipnejsi pasaz tveho komentare.Vsichni ti nepochybne veri a berou te velmi vazne *1*
  • dobra recenzia,Grygara mam rad ale aj tak som to nikdy hrat neplanoval ;p
  • Tiscali prestavam brat vazne...
    • A kterypak Web beres vazne ? :)
  • hru sem dohrál ani ne za 5 hodin.. sem mega na******. na první díl to fakt nemá! neni tu strom na upgrady, nejsou tu žádný komba, neni tu nic. nekupujte to. jo a ten mega dementní závěrečnej fight sem ještě dlouho rozdejchával

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit