Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takuto recenzie som necakal.S hodnotenim 5/10 suhlasim,ale autor recenzie mi pride ako 10ročny chlapec.Aj ked ma hra nas--e,tak to napisem trocha inteligentnejsie.Na konci by som cakal nieco,preco by som si mal hru aj kupit,nieco pozitivne.Po takejto recenzii som rad ze som si hru nekupil ale nasiel na nete.Je to moja prva StarWars hra,presiel som ju hlavne kôli grafike,ta sa mi v celku pacila,ale inak...
    • Ty cekas od autora ktery da hre hodnoceni 5/10 nejake duvody proc si hru koupit ? To myslis vazne ?:)
  • tady se nabízí paralela s call of duty modern warfare 2,,taky velice tupa strilecka,ktera se da odehrat za jedno odpoledne,chybi zde jakykoli napad a pribeh a dostava s prehledem 10/10..nenechte se zmast recenzi the force unleashed neni skvela hra ale zabavna hra...a co je to hlavni pro me
    • Také mi nějak uniká logika hodnocení zdejších recenzovaných her, nevím, ale pak by měl dostat Modern Warfare 2 taky hodnocení 5/10, protože je to lineární střílečka, grafika není zase tak ohromující (v poměru k jiným) a má velmi krátkou herní dobu. Ale dostala jiné hodnocení. Proč? zřejmě dvojí metr:-)
      • ano, naprostá pravda, MW je lineární střílečka, v grafice je i FU II lepší, hru sem dohrál za odpoledne, ale hodnocení má 10/10 :-), ale FU II jen 5/10
      • janchor
        Nebo spíš dva různí autoři, dvě různé hry?
  • Radek: částečně máte pravdu. Technicky recenzi chybělo poměrně dost. Než se autor pustil do kritiky, měl napřed shrnout podstatu hry, na čem zakládá, co ji předcházelo, co slibovala a nakonec jak to dopadlo : jak vypadá, jak dlouho se hrála, jaké má audio, video, ovládání a až nakonec se pusit do kritiky, kterou tato obsahuje. Ano pánové, kritika do recenze patří a ano je vždy subjektivní. Jen jen otázkou stanovených mezí, kam až by měla zajít. Nakonec by měla recenze skončit shrnutím plusů a mínusů a závěrečným verdiktem, který je vhodné doprovázet jasným číselným ohodnocením. Recenzi zde chybí podstatný základ, a to popis hry samotné. Ale jinak s názorem recenzenta se ztotožňuji, jak jsem psal níže.
  • Já souhlasím s některými názory tady, recenze je napsaná jako nerecenze. Prostě tlachání o ničem, rozebírání tématu, kterému autor nerozumí a celé to vypadá, že si na něčem potřeboval vybít zlost. Navíc se opravdu moc nesluší psát recenzi se slovy idiot apod. Mám pocit, že se kvalitní recenze ze světa vytrácí. Píše ji totiž kdejaký šušeň, co si myslí, že umí psát. No upřímně, když si znovu recenzi přečtete, co jste se z ní dozvěděli o hře samotné? Ještě pár takových splácanin a tento web definitivně přestanu navštěvovat. *10*
  • pozorujete taky LOCK na 30FPS? nejake moznosti?
  • Moc kvalitni recenze... jak v hospode po desatym pivu. Myslim, ze Tiscali uz dlouho hry recenzovat nebude, pokud bude publikovat takovyhle blitky...
  • Pokud je ta hra blbá tak nechápu proč má 5/10.
    Pod 5 si představim uplně obyčejnou hru která ničim nepřekvapí a ne hru na kteru člověk hlavně nadává.
    • A za tuhle obycejnou hru kterou dohrajes za 5-6hodin by jsi dal treba 1200,- ? to vazne ?:)
      • Tys mě vůbec nepochopil.....
  • Hra samotná je krátka, to áno. Je to rubačka, fajn. Ale nerozumiem tomu, prečo sa samozvaný expert na SW tematiku púšťa na tenký ľad a bez rozmyslu komentuje zásadné SW znaky, navyše nevhodne a vecne nesprávne.
    Nelogickosť FU2??? Čo je nelogické? To že je Starkiller mimoriadne nadaný v používaní sily?
    Pán autor asi zabúda na Kyp Durrona, ktorý bol taktiež vedený čiastočne temnou stránkou sily a patril medzi najmocnejších rytierov Jedi. Porazil napríklad Leviathana na Corbose atď.
    K príbehu- ten je zasa trápny a sú to klišé. WTF?
    Odporúčam autorovi, nech si pozrie Star Wars hexalógiu. Všetky filmy boli jedna space opera, klišé a častokrát gýčová telenovela. Je to na škodu??? NIE JE. Preto sú široko a masovo akceptované a obdivované. Sú ľahko stráviteľném a napriek tomu, že to nie je Hamlet, som ich obrovský fanúšik!

    Force Unleashed2 je dobrá hra, aj keď krátka. Nemá originálny príbeh, ale ruku na srdce...
    Okrem KOTOR nepoznám SW hru, ktorá by mala strhujúci a originálny dej. A to sa považujem za mimoriadneho fanúšika tak Dark forces, ako aj novších Jedi Outcast, či Jedi Academy.
    • KOTOR neměl chybu - za třetí díl bych se rozhodně nezlobil. RPG ze světa Hvězdných válek, kde koketujete s oběma stranama síly, byl tak super nápad, že se divím proč se o značku už někdo nezajímá.
      Jinak Force Unleashed II je pro mne zklamáním.. Jednička podala vcelku slušně temný příběh, který jsem doufal, že autoři dokáží ještě ztemnit a Starkillera tím posunout mezi elitu padouchů. Bohužel, nestalo se tak. A co hůř, to co bylo již v prvním díle nepříliš zdařilé - soubojový systém - zde zdegenerovalo úplně... Čekal jsem přesun k promyšlenějšímu stylu boje (říznout to trošku krytím z Assasins Creed či Batman AA), ale zůstalo u šíleného klikání, kdy 60% pohybů opakujete dokola a jinak často ani nevíte co děláte. Bossáci zůstali primitivní, ale aspoň si to mačkání tlačítek rychle odbudete. Délka hry je kapitolou sama o sobě... Ale to je teď nemocí většiny akčních her. Jediné plus tak zůstává grafika (a pro spoustu lidí fakt, že je to SW), což v dnešní konkurenci nestačí. Je to opravdu jen průměr.
  • Špatné recenze jsem očekával. Ona už ta jednička byla špatná, ale mě to bavilo, i když to bylo jen tupé sekání, občas zlobila kamera a port se moc nepovedl. Na druhou stranu to mělo pěknou grafiku, zajímavé lokace a výborné cutscény.

    V recenzi mi trochu chybí část, kde by recenzent něco pochválil, takže po přečtení jsem měl pocit, že hru by ohodnotil 1/10. Minimálně mohl zmínit jak se povedla nejlepší věc z jedničky (tedy cutscény), nebo jak dopadl port.
  • Recenze dobrá
    hra dementní jak celé SW
    děti se určitě vyřádí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit