Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napadlo mě ještě jedno řešení pro ty, kterým SWTOR nejde.

    Zahrajte si WoW. A gay scény si domyslíte.
    • Myslim ze bys zaslouzil dostat pres tlamu ty nadhero ....
    • A jéje :D tady nekdo neumi anglicky, takze nemuze hrat SW a proto jen nadava.. tohle zeru :D

      Vite co je totiz nejkrasnejsi na Star Wars? Ze je skoro nehrajou 15. lety pubertaci , ktery jeste neumi anglicky (a navic vetsinou nemaj vztah k SW) ! takze tam vetsinou najdete jen normalni lidi
      • Hmm muj osmilety syn to hraje a anglicky neumi a uz je na 13lvl.
        Ja to hraju kvuli pribehu on kvuli tomu ze ma rad clone wars a pohadkove kresleny hry.
        Ma napsane na papire ze kdyz na nej bude nekdo mluvit ma odpovedet "sorry 8 yrs no english", odpovedi macka random a kdyz je tam "light ikonka" u volby a "dark ikonka" tak vybere light.
        Ta hra je stejne jednoducha a nelisi se konceptem a ovladanim nijak od dnenich tuctovych MMO. Na jeji hrani neni anglictina potreba.
        Samozrejme fandove SW co si chteji uzit pribeh si to bez svetoveho jazyku neuziji.
        • +1 Tomu říkám kvalitní názor. Každopádně nejsem si jistej, kdybych měl 8letýho syna, že bych mu zrovna pouštěl Clone Wars... Sice kreslený, ale chcípá se tam hodně... Ale vlastně asi jo, když to vezmu kolem a kolem, na ČT2 byli schopný dávat v 18:00 dokument o WWII, kde byly záběry mrtvol a kdyby jen to, dokonce přímo záběry z poprav, kde týpkovi ulítla černobíle půlka hlavy... Pěknej večerníček, řekl bych... *13*
      • A na to si přišel jak, že 15 letí neumí anglicky? Bože další ret*rd. Ověř si fakta, než začneš kidat hnuj. *7*
      • Please, be a dear and don't jump to baseless assumptions.
        • :D :D :D tak teds to zabil :D poskladat par slovicek a jeste tak, jak by to nikdo nikdy nerekl (az na tu posledni dvojici slov) :D smeju se ti :)
          • Raziely, to byla odpověď na Sumpa. Tebe jsem úplně ignoroval, sorry.
          • Few words?

            Let me tell you something. You are the stupid one here. You know nothing about me, yet you make an assupmtion that I can't speak english. Yeah, that's not the case.

            But I don't need to prove myself to you. That's all.
            • tak zaprve ja ti tu příležitost nedal, já se do diskuze připojil až ve chvíli, co sem to tady pročital. A za druhé, proč se prosim tě předvádíš polovičnim výkonem a ještě se k tomu hrdě přiznáváš, že se nebojíš vystoupit z řady ostatních a dát najevo svůj "um". Ach jo některý lidi by potřebovali do výchovy trochu sebekritiky ;) nic prooti tobě nemám,neznám tě,význam to dávalo, ale bejt na sebe ještě hrdej :-D to sis mohl odpustit...
            • Jo Sumpe, mám ještě jednu myšlenku.

              Kdysi jsem hrál BFBC2 a jeden sniper, kterýho jsem seřval, že jen kempí se semnou začal hádat. A skončilo to tím, že mi řekl, že on sapoň neí adoptovanej, narozdíl ode mě. Což není pravda. Ale zaujalo mě na tom, že použil tak specifickou urážku a tak jsem se ho zeptal proč.

              A no, že prý když se jednou za čas trefí, tak to toho člověka zabolí mnohem víc než obyčejné sprosté slovo.

              Tak pokud byl toto tvůj záměr, tedy aby mě zabolelo, že neumím anglicky, pokud by to byla pravda, tak to uznávám jako dobrý pokus. Ale dnes anglicky umí kde kdo, chtělo by to něco jiného.
            • Yet se na začátku věty dá použít. Minimálně hovorově ano.
              Představ si to jako: "Nic o mě nevíš, a přesto..."

              A kdo jsem? No, řekněme že jsem člověk, co se rád předvádí, když mu k tomu někdo dá tak jasnou přiležitost jako jsi mi dal ty.

              Takových lidi asi bude spoustu, ale já se to aspoň nebojím přiznat.
            • nedělej ze sebe prosim tě uplnýho vola :-D google translator funguje jen tak na půl ;) význam to sice tak nějak dává, ale stavba věty je jak vystřižená s google translator. Bud to napis gramaticky správně,nebo piš česky ty sokole s FCI mezinárodní zkouškou z AJ :-D
            • fajn, tohle bylo lepší :)
              az na umisteni toho yet na zacatek vety, to je spravne, klobouk dolu... ty anglicky umis neco rict - coz jsem necekal, ale zajimalo by me teda kdo jsi, kdyz mi tady musis dokazovat, jak jsi sikovnej :)
    • Veskoslav
      Kdyby blbost nadnášela, obíháš kolem Měsíce.
      • Nechápu tvou naprostou útočnost.

        Když si někdo nemůže zahrát Battlefield 3 kvůli slabému PC, tak co mu doporučíš? Ať si hodí mašli? Ne, doporučíš mu, ať si dá co nejpodobnější hru, která mu půjde, v tomto případě asi BF2 nebo BFBC2.

        Já jen udělal jen to samé pro STWOR a WoW.

        No a gay scény jsou něco, co má SWTOR navíc, takže pokud daného člověka zajímají, tak si je bude muset bohužel domyslet/shlédnout na youtube, nebo tak něco.

        Takže si odpusť útoky. Děkuji. Nebo si začnu myslet, že fanoušci SWTOR jsou banda nestabilních jedinců, co psychicky neunesou, když nekdo vysloví něco, co i jen vzdáleně připomíná kritiku jejich milovaného veledíla od Bioware.
        No, ale zase i to bych mohl pochopit. Když už jsi musel vysolit obrovskou vatu za hru + 3 měsíce, tak chápu, že ji všude až slepě bráníš, aby jsi si podvědomě potvrdil správnost a oprávněnost své koupě.
        • gay scény :D to jde :) ale my tomu rikame dejova linie, ale to ty jako WoWkar neznas.. :) je to sranda, zkus to ;)
          Jinak k ty obrovsky vate - WoW + tBC + WotLK + Cata + Mists :D tomu rikam tahani penez :)
          • Promin, ale te jsi me celkem nastval, evidentne jsi WoW nikdy na ofiku nehral co? Jinak bys nerikal, ze tam neni dejova linie...
          • Jimei
            kdyby nebyla ta tvoje vata tak doted pobíhám jako 60 level ve Stormwindu...
          • WoW jsem nikdy nehrál a nikdy hrát nebudu. Přesto vím, že může sloužit jako alternativa k SWTOR, neboť většina MMO funguje na stejných principech.

            A ano, já napsal, že SWTOR hráči hru brání, protože za ni zaplatili. Samozřejmě, WoW hráči dělají to stejné. A jedno neomlouvá druhé. Ani jedno neopravňuje druhé. V tomto s tebou souhlasím.
            • Ta hra stoji 1100,- dyt to dneska nic neni... 1100 necham za vecer v hospode, 1100 necham za benzin kdyz jedu na chatu, 1100 necham kazdej tyden v tescu... a mesicne 300? :D to uz radsi nezminuju...
              ja tu hru branim, protoze me ta hrani bavi! Hral jsem i WoWko, sice je to uz nejakej ten patek, ale na WoWku byli samy hov*ada, deti, provokateri, apod.. tady si to lidi uzivaj - v tom je to krasny..
      • spis by odletel do dali, pac by se neudrzel na obezny draze ;-p
        • Děkuji ti za naprosto zbytečný komentář, který sloužil jen jako útoka na jiného člověka.

          Jsi určitě naprosto skvělý a milý člověk, kterého mají všichni rádi. Jsem si o tom jistý. *14*
          • Cahir
            Já zas nechápu, jak to můžeš nechápat. Když se někdo chová jako idi*t, záměně lidem otravuje života a provokuje je, pak by se opravdu neměl nevraživosti vůči jeho osobě divit. Připomínáš mi jednoho trapáka v baru, který celej večer otravoval všechny okolo, myslíc si, jak není vtipnej. Pak dostal do držky a hrozně se tomu divil.

            Buď ber trolův život se vším, co k tomu patří, nebo se na to vykašli, jestli to nedokážeš unést.
            • Proc ho vlastne krmite? (:
            • A jak víš, že tyto mé reakce nejsou jen druhým stupněm trollu, kdy chci, aby jste se naštvali, že se takto bráním?
  • Nebrečte hňupové a mazejte koupit apgrejd v podobě grafické karty nebo jiné komponenty. Nechápete?
    • NO tak já nevím, ale já jsem betatestoval... a bylo to strašně nehratelný... a to compem nebylo... i7 2,9Ghz, GT550, 8GB Ram... a bylo úplně jedno jaký mám detaily nebo cokoli jakkoli nastavený... myslím, že kluci v Bioware mají co odlaďovat... *5*
      • Pane jo, proč sis k takovýmu stroji koupil 550ku, co tě to napadlo za stupiditu?
    • na upgrade nemám peníze *9* a myslel jsem ze s mym gt240m na core duo 2,2ghz a 4gb ram to pujde dobre.. a nejde *13* jsem smuten
      • Haha, si upad né? Dyť taková grafika není schopná utáhnout Crysis nad 20 FPS při nízkém rozlišení!

        Mazej do krámu a utrať aspoň bůro za grafiku, jinak si neškrtneš!!

        A vy ostatní nebulte, rozbijte prasátko a kupujte! Už chápete? Pouze o to jde! Sedřít vás z kůže pomocí neoptimalizovaných her!

        Kdo nemá 4-jádro jakoby nebyl!
        • Haha, si upad né? Crysis jsem kdysi rozjel na 9800 gt, na střední detaily v 1280x1024. A nepadlo to pod 22-24 fps. *1*
        • Kdyz tomu nekdo aspon trosku rozumi, nikdy si nekoupi high-end... ja si tedka stavel PC, za 8000 jsem si postavil krasnej stroj, na kterym rozjedu vsechny soucasny hry na maximum...
          procak - 2100
          grafika - 2800
          ramky - 600
          deska - 2100
          a pohoda - upgrade po 4 letech a jsem spokojenej...
          • Mimochodem, dost pochybuji o maximálních detailech v Battlefieldu.
          • Procesor - Inter Core i5 2500k stojí 5000 tisíc a více. Do jiného procesoru bych asi neinvestoval.
            Grafická karta v podobě MSI N560GTX stojí také 5000,-.
            Paměti za 600? To máš 1GB nebo snad 2GB?
            Deska za dva tisíce by se dala překousnout s tím, že nemáš v úmyslu CPU a GPU taktovat.

            V dnešní době je potřeba alespoň 15 tisíc na slušné herní PC.
          • Grafika za 2.8? Co to jako má bejt za železo, že s tim vše rozjedeš na max?
          • sonk
            blbost
          • *1* Sorry neber to zle, ale vidím to trochu jinak. 8000 mi prostě na herní pc přijde málo.....teda pokud to má nějakej ten rok vydržet. Možná ty hry rozjedeš, ale celkem by mě zajímalo jak. Třeba u takovýho BF3 na max. (oba AA) o výkonu docela pochybuju nebo Saints Row na DX11 na max. apod. Ty hry asi fakt rozjedeš, ale holt ti stačí nižší kolísavý fps. Já jedu na Core i5 3.7GHz, 4gb ram a GTX570OC, za kterej sem vloni v květnu dal cca 18.000 s tím,že aspoň 3 roky nebudu upgradovat, tak jsem zvědav.
            • Dá se sehnat solidní kompletní herní stroj pokud trochu zabrousíš na ibazary pro grafiku do 12K (470ku máš za 3K i se zbytkem záruky). Ale pokud chceš opravdu kvalitu, tak jak řikáš, pod 18k se nedostaneš.

              PS: Jinak související informace, SSD je pro herní stroj nutnost !!! Rozdíl je kruciální, specielně u MMO...
            • Ono zalezi na tom, jakej ma monitor. Pokud ma rozliseni pod 1680x1050, tak staci i relativne slabsi grafika, zatimco na fullhd to chce aspon krapet pritlacit.
              Tech osmnact bylo spis za komplet, kdyz si vybavim lonsky ceny - to pro radara (:
            • Dat 18K za grafiku ty ses blazen
        • má pravdu ten chlapec!
  • No optimalizace SW byla už v betě dost mizerná, tedy na to jak hra vypadá... Ne že by vypadala špatně, tak to nemyslím...

    A tohle řekl bych si měli pohlídat před vydánim...
  • Aneb jak hezky rict, ze SWTOR je absolutne nemozne hrat s ATi konfiguraci...
    • nejen ati kamos ma core 2 quad, 8GB RAM, 560Ti a stejne mu to prej jede blbe ve warzonach nebo jak se tam menujou ty areny
      • tak to uz nechapu. mam i5, EVGA GTX 460 4GB Ram a win7x64 a bezi mi to 90FPS - 110FPS na nejlepsi detaily.
        • mas max detaily? hrajes warzony? v tech to totiz kazdymu klesne tak na 20 fps bez rozdilu rasy nebo vyznani. BioWare ma jeste spoustu prace, ale dobry je, ze o tom vedi a neco s tim casem udelaji.
          • Hral jsem teda jen betu, ale pamatuju si ze tam byl pravdepodobne memory leak, protoze to vzdycky zacalo po nejake dobe desne spomalovat a hrabat z hdd. Po restartu hry pak vse v cajku a warzony se asi jen tak nezlepsi, proste vic hracu po hromade navic behem bety to dost lagovalo aj prez tyden kdy tam moc hracu nebylo.
  • Pamatuji si prohlaseni behem vyvoje, ze hra bude pri nastaveni min. detailu hratelna i na slabsich laptopech. Snad to tak casem bude...

    A v clanku, vyvojari to nevzdavaji nebo nezvladaji?
  • Aha, bylo bugnuty nastaveni high u textur, respektive nebyl rozdil mezi high a medium. Proto smazeme medium a je to fixnuty *15* Jo a za problemy urcite muze muj PC, pravdepodobne nestaci. V BF3 mam na plny detaily 1920 bez AA asi dvakrat tolik fps ale nevadi. Co takhle priznat ze ten engine neni zrovna dotazeny pane Ohlen.
    • ty to musi smit nejaky problem konkretne na tve konfiguraci. Samozrjeme si netroufnu obvinit tvuj pocitac ale vubec bych se nedivil kdyby ti tam nejakej driver delal neplechu. Holt osefovat s eneda kazda mozna kombinace ktera je na planete. A ze diky poctu dilu a vyrobcu je cislo te kombinace hodne vysoke. Ja osobne mam core i5 na 3,7ghz 8gb ram a gtx580 a slape to dobre jedine kde je to naprd je fleet kdyz je nacpany lidma ale tak to bylo napytel i ve wow kdyz bylo hodne lidi pokupe.
      • Samozrejme, PC muze byt poskladany nekonecne ruznyma zpusobama, ale dneska uz neni doba nekompatibilnich chipsetu, nebo soundblasteru, kterej delal neplechu kdyz byl ve spatnym PCi. Bylo by nemyslitelny udelat hru co by bezvadne frcela na vsem, jenze ja v tom nejsem sam, jsou to desitky, snad i stovky stran na oficialnim foru. Fps dropy, na ruznych mistech ve hre, i na ruznych sestavach.
    • co to meles ? nevidim clanek na kterej by se hodila tvoje odpoved. Srovnej si to v tom mozku
      • Reagoval jsem na znacne "bulvarni" citaci pana Ohlena, ktery jestli je pravda ze pravil, ze 95% lidem to jede ok a 5% ma slaby komp tak bud lze nebo keca. Dalsi cast mojeho flamu se snazi naznacit ze BF3 je o dost narocnejsi a jede lip. Nastaveni textur na high je bugnute, vypada jak medium ale kdyz priblizis kameru hodne blizko k modelu hrace, tak vidis ze textury jeho obleceni se prepnou do high. Z dalky jsou jak medium. Engine mi prijde zpraseny vzhledem k tomu ze nekde to jede na 100 fps a nekde na 3 fps. A taky protoze mi TOR jako jedina hra zalaguje winy tak ze se seka i mys. Naposledy jsem to zazil na WinXP.
        Edit: a to jeste nemluvim o problemech v ovladani, lagu abilit, nevycastenych castech atd. a na zaver podotykam ze nejsem zadnej hater, hra se mi libi, ma svoje kvality ale bohuzel to kazi par chyb a ne zrovna malych.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit