Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neutrál.. Anarchy Online před deseti lety, prakticky celý gildy a komunity.. Něco novýho by nebylo? *13*
  • Z herního hlediska to smysl dává... jen mi to příliš nesedí do universa. Vždy jsem měl teorii že ono tíhnutí k extrému je dáno povahou síly. Však smyslem v podstatě řeholního života jediů bylo aby nad sebou (a tím i nad silou) získaly maximální kontrolu.
    • http://starwars.wikia.com/wiki/Grey_Jedi :) grey jedies su hlboko zakoreneni v Star Wars univerze a zmysel teda maju :) Aj taky Qui-gon Jinn bol oznacovany za grey jediho :)
  • sice jsou kontroverzní jediové, ale tu šedost bych viděl spíše u nonforce class.... na gunslinger alta to bude to pravé ořechové :)
  • dead space meets star wars :D
    • ah... špatný článek.. :( holt tu mam otevřené dvě okna a začátek názvu je stejný.. omlouvám se
  • To je Gandalf, ne?
  • Malleth
    Po Huttballu už se nedivim ničemu
  • Nez zacneme jasat ze neco pridali. Za Dark a Light levely jsou urcity odmeny, nedriv spis blbosti, pak nejaky relicy a nakonec mount. Problem je v tom, ze nekdo kdo je neutralni, tedy blizko k nule tak tyhle veci mit nemuze. Jestli jsem ten clanek pochopil tak akorat pridaji odmeny pro charaktery co jsou neutralni. Ten neutralni charakter totiz uz od zacatku hrat jde. Jak psal Praotectrekkie dole.
  • v komixoch Legacy boli tito: http://starwars.wikia.com/wiki/Imperial_knights
  • Black_Hand
    predstava sedeho jedie je mi blizka :). ja bych stejne nejradsi pribeh jedie/kohokoliv kdo najde zpusob jak znicit silu, tu nejhorsi zhoubu ty galaxie.
    • já nevim jak je na tom ta filosofie okolo Síly, ale zničit Sílu = zničit vlastně vesmír a živé bytosti v něm? :D
      • O to se snažila Kreia. Nebylo by to už moc originální.
        • Black_Hand
          ne tak uplne. ale je fakt, ze kreia je muj asi nejoblibenejsi sith i jedna z nejoblibenejsich hernich postav vubec
          • MrSanta
            Do pr*ele s váma. Já jsem KotOR II ještě nedohrál *1*
  • co třeba takový Jolee? jeho vystupování a názory byly moudré, ale zároveň si nehrál na toho hodného http://starwars.wikia.com/wiki/Jolee_Bindo dokonce i na wiki je zapsan jako gray jedi.. takže prd reakce na pandy a i kdyby, tak proč to nezavést v TOR... neutralita je fajn, pokud člověk muže rubat a zároveň spolupracovat s obě stranami.. neutralní by měl být i třeba takový smuggler či bounty hunter.. ty jdou prostě za ziskem a to, že někam patří, je jen aby se neřeklo...
    • Cahir
      Mně by se třeba líbil i takový Bounty Hunter idealista s kodexem, pro něhož je lovení otázkou cti a smyslu pro spravedlnost.
      • no vidiš a to je právě ono.. :) já když hrál betu tak jsem hrál za lightside bounty huntera.. jako v Tor je fajn, že jsou aspon ty light/dark pointy... ale pořád je člověk škatulkovaný v té jedné frakci... v SW Galaxies to vůbec nebylo třeba...
    • Koneckonů i takový Qui-Gon Jinn byl některými považován za "šedého", ne vždy souhlasil s rozhodnutím Rady a svým způsobem byl tak trochu disident. :)
      • Walldstein
        no nejen, že občas odporoval radě, ale ani moc nedodržoval kodex, což bylo z pohledu rady mnohem horší než to že jim odmlouval a ignoroval to co řekli. Pokud si tu hlášku pamatuju dobře tak Obi-Wan dokonce řekl: "Kdyby jste se řídil kodexem už jste mohl být v radě.". Nejen Qui-Gon se řadí mezi "disidenty" i jeho padawan Obi-wan chvílema dost kašlal na kodex a na radu. Jeho souboj s Darth Maulem je toho příkladem, je jasně vidět, že bojoval v hněvu (to samé s anakinem), byl hodně ovlivněn svým mistrem. Hystorie vesmíru SW je plná takovýchto "šedých rytířů" v podstatě je to každej kdo prdí na kodex a ignoruje radu a řídí se svým rozumem.
      • přesně tak, ve filmu to je docela dost vidět... i na wiki o něm píšou v článku o gray jedi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit