Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar chtěl bych se zeptat zada existuje najaká české Guilda na serveru Lord Calypho (nebo tak nějak se to píše). Díky moc.
  • Veskoslav
    To byl pěkně pitomý nápad si to pořídit před zkouškovým *1*
    • kotty
      Uplne vim jak se citis (byt u me jsou hlavnim problemem Steam akce) *1*
    • Mám stejnej problém s BF3 :D
      • Jo taky mám nahráno přes 100 hodin, ale u BF3 je dobrý to, že přestaneš na pár dní hrát a nic ti neuteče, naopak u MMO budou mít tví spoluhráči vyšší level, lepší equip apod... takže musíš makat s nima a na pauzu delšího tažení není čas ani pomyšlení :) To je jediné, ale za to velké mínus které přikládám každému MMO :)
    • a co tepr před maturitou :D
  • Chtěl bych se optat, jak je to s CZ a SK komunitou na tom LoL serveru? Je tam opravdu velké zastoupení čechů a slováků? Je mi jasné, že se to nedá určitě srovnat jako s DrakThulem ve WoWku, kde se potkávají jenom CZ a SK hráči. Můžete mi to přiblížit? Díky.
    • Je jich tam jako nas....šafránu....hlavně za republiku....a je hodně failů, když potkáte nabouchaného týpka, který se jmenuje Semínko, nebo Zloun, byl tam dokonce týpek jménem Zmrd, a to mě dokáže dycky potěšit....fakt že jo, sám lituju toho, že jsou tam češi, naštěstí si udělali vlastní chat a když nezačnu mluvit česky já, neví o tom....jaká blaženost to je....a jaké utrpení když na ně narazíte ve flashpointu.....náš národ upadá pod křídly debilů
      • ale no tak to maj sici byt master windu master yoda obiwan kenobi? Jmeno jako jmeno. Jasne pouzit Z m r d je nahouby pac je to sprosty ale jinak je to jedno. J a mam treba YodovaTinktura a nemyslim si ze je to spatny nicK:} naopak sem se jej snazil vymyslet at je zajimavy i vyznamovy. Yodu mam nejradsi tinktura je desinfekce sith je bebinko takze je to jasny sem takovy jediovsky viktor cistic. Napriklad seminka mozna budu znat ten hral wowko a taky mel takovej nick. Nekdo proste nechce menit. Zloun mi za necestnou stranu prijde taky dobrej.
      • Je jich tam jak nas..., nebo jako šafránu? Tyhle výrazy maj úplně opačnej význam.:)
        • MrSanta
          Tady je rozpis CZ/SK guild podle serverů: http://www.beastriders.cz/spynet.php . Mění se to. Na LoLku se jich najde dost, ale republika jasně prohrává.
          Jukni kdyžtak na www.sw-tor.cz nebo na www.oldrepublic.cz
          • jj republika je v haji. Sici znami z wow sli na "hordaky" ja toto nechapu hrat za ty pripalene nymandy ale tak kazdemu podle jeho vkusu :-)
      • Já potkal v jiné hře orka a ten se jmenoval MamHoZelenyho.Vtipné bylo,když to jméno obhajovat tím,že je ork a opravdu ho má zelenýho...
      • No to je sice hezký, ale když někdo neumí anglicky, tak jediná možnost, jak si zahrát, je s CZ a SK hráčema...
        • Pokud někdo neumí anglicky tak vůbec není důvod tuhle hru hrát a rovnou může hledat jiné mmo.
          • walltar
            Jo hrát plně dabované, MMO s příběhem pokud neumím anglicky je vyloženě volovina ... to potom z té hry nic nemáš.
      • To je pro Evropu jen jeden server?
        • MrSanta
          Není, servrů pro EU jsou mraky. Jazykově jsou rozděleny na ENG, GER, FRA. Komunita se před startem domluvila a velká část šla na LoL, ale i na jiných serverech se češi najdou. Hlavní část LoL CZ/SK komunity se snaží předejít problémům, od začátku se stanovil přísný zákaz používání češtiny v generalu, tradu atd. Zatím se to docela dodržuje, snad se to nepo*ere.
          Tomi: s těma jménama si nevybereš. Záleží na guildách, jaké mají pravidla. A když je tam někdo sólově, tak to moc neovlivníš. A někdo si taková jména dává z recese. Navíc LoLko není RP server, takže není povinnost mít "rozumná" jména. Já jsem potkal JK Erziku *2*. Jsou tam přitroublá jména i v angličtině a kdoví jaká ještě.
  • Hmm, funguje vam v My Account pod Subscription treba View payments nebo Change method? At kliknu na co kliknu nabehne stranka Ooops There was an error. Jako hrat muzu, vse se tvari o.k. ale mam obavu, co bude toho 21.1. az bude mit probehnout platba. A uprimne to ve mne opravdu nevzbuzuje duveru v bezpecnost me kreditni karty :-(
    • To je v pohodě, oni to v budoucnu dodělaj, slíbilo to. :-D
      • Aha, tak to jo, dik za info. No prinejhorsim koupim game time kupon, no :-)
        • Takze to nakonec neni tak spatny, jo? *1*
          Uz jsi zjistil, ze ten koridor byl ve skutecnosti CoD, kterej jsi omylem ALT+TABnul? *3*
  • Mne to teda moc nebavi, ne ze by to bylo uplne spatne, ale porad od toho odbiham ke Skyrimu, kterej ac ma nedostatku taky hodne, je hezci (opravdu vyrazne), otevrenejsi, svobodnejsi, klidnejsi... Do TORu se musim nutit (kdyz uz to mam zaplaceny na 3 mesice-doufam, ze to za tu dobu dohraju aspon za 2 classy). Kdybych to nepouzival jako hlavne chat s guildou tak nevim nevim... Ale je fakt, ze me svet SW nikdy nebral (ty filmy - i kdyz jsem videl jen prvni dva, hrozbu a clonewars - mi prisly spatny(velmi) az infantilni). Taky mi trochu vadi ta grafika cilena na mladsi (az velmi mlade) hrace. Co se mechanik a inst. tyka, z meho pohledu je to presne jako Wow takze dejavu jak svine, vazne nic noveho (krom namluvenych dialogu).. kdyby aspon ty FP byla nejaka vyzva jako treba v Lotru... Jinak preji Bioware at na tom vydela 10 miliard dolaru *2* , a treba az se ti vyvojari nebudou muset hnat za prachama, jen tak z legrace a nudy udelaji BG3 *1*
    • MrSanta
      Nic ve zlým, ale proč to vlastně hraješ? Grafika se ti nelíbí, svět Star Wars tě nezajímá a že to nebude oproti WoWu žádná revoluce se taky vědělo už dávno.
      • Tak ona se tam presunula cela guilda :), a kdo vi jestli se vrati :). Navic mam to zaplaceny, je mi lito to nevyuzit a preci jen bioware hry me vzdy velmi bavily (az na DA2). Ma to i pozitivni stranky samo, jen se mi nechtelo je vypisovat, ty tady uvadi kdekdo :)
    • Kéž by BG3, BW teď musí programovat jak chce EA. :-)
  • Dalsi nazor , zacnu obsirne:

    Je mi 24 let :). Kdysi jsem hraval hry i deset hodin denne. Nyni jsem rad, ze si vubec zahraju. Delam dalkove VS, pracuju na plny uvazek, zarizuju si byt a mam pritelkyni .. cas proste je malo. Hry zasadne kupuju. Za tento rok jsem nasel nekoli kulovku, kteryma jsem se prokousal az do konce a byl jsem spokojenym hracem. Faktem je, ze zatimco nekdo tu hru dohral za dva dny, ja ji hral mesic, dva. A ackoliv cas neni, rekl jsem si, ze zkusit TOR (muj oblibeny svet) by mohlo byt docela fajn. Kdysi jsem hraval WOW par hodin, libilo se mi to, ale nikdy mi zcela neprirostlo k srdci. U TOR se mi povedlo zazit takove pocity, jako kdyz mi bylo 14 nebo 15 let a sedel jsem u PC cely den. Je mi uplne jedno, cim si me ta hra ziskala, jsou mi u zadku vecne hadky, ze je to prevleceny WOW, ze to ma hnusnou grafiku a blablabla. Ta hra me pohltila a ja jsem zatim nadsen z kazde investovane minuty do ni. Neskutecne si preju, at si udrzi pocet hracu a dale se rozrusta. :)
    • walltar
      Řekl bych, že to je asi jediné na čem nakonec záleží .... jestli to člověka baví.
  • Ty voe : hra (1199,-) + karta (650,-) = Na*rat
    • Erien
      Karta jde sehnat i za cca 450 Kč, to je 225 Kč na měsíc. To utratím za večer v hospodě (někteří mnohem víc).
      • walltar
        No do hospody nechodím, ale 225kč mě většinou nestačí na lepší oběd nebo večeři...... no ale co takový chudák student ten prochlastá a potom už mu na MMo nezbude. *1*
        • Erien
          Tady podle komentářů je spousta lidí co tráví čas lépe, než hraním MMO. Až se divím, že plýtvají čas na to číst tyto články a vůbec odepisovat do diskuse, vždyť ten čas jde využít i LÉPE než zábíjením času v diskusi. Hospoda byl jen příklad za měsíc utratím pěnez všude možně, člověk to nechce ani počítat. To poslední co mě tlačí je ty dvě stovky za hru. :)
          • walltar
            Podle mě 200 - 300 za měsíc což je 6 - 10kč denně nic není ... to víc utratím v létě za zmrzlinu. Ale řekl bych že pokud člověku nestojí hra za to aby za ni dal 300měsícně tak by ji neměl hrát protože potom ho asi nebaví. Já chodím pravidelně na večeři za 15 - 20€ a nemám s tím problém, ale většina lidí co znám by to za večeři nedala. Stejně je to s hrama.
            • Erien
              Za kvalitní jídlo se prostě musí platit. Bohužel lidi mají rádi to svoje menu za "pade". :) U nás většina není schopna si hru koupit, ani když je pak třeba MP zadarmo, takže se člověk nemůže divit, že nechce někdo platit měsíčně.
      • tak to se pochlub, já jsem ji viděl pouze za 600 Kč .. díky moc:-)

        "May the force be with you" *14* *1*
        • Erien
          http://www.thehut.com/games/platforms/pc/star-wars-the-old-republic-time-card/10576655.html Záleží na kurzu, ale je to kolem 450-460 Kč. Poštovné zdarma.
          • Poštovné je zdarma jen v UK, jinak stojí 0,99 libry.
            • Erien
              Asi ne objednávám a nikdy jsem poštovné neplatil.
    • Ktery Ackovy mmo to resi jinak (az na GW)?
      • Kteří hloupí lidi to platí?
    • Prosim Vas jaktoze ti vojaci republiky vypadaji skoro jako za klonovych valek? Vždyt je to nekolik tisic let let pred tim ne? Tohle me strasne vrta hlavou, muze me to nekdo vysvetlit ?
      • walltar
        Aby to vypadalo jako SW a koupilo si to víc lidí .... ale třeba teď si vůbec nevybavuju jestli v KOTORU a KOTORU 2 vojáci co vytadali takhle, si vybavuju jenom ty maníky v cromové zbroji s mečem
        • To asi myslíš sithské vojáky
        • ve starym kotru jeste takhle hloupě nevypadali
      • Jimei
        Vítej ve Svete SW kde pojem Desing nikomu nic neříká a za 4 tisice let se prakticky nic nezmení..
        • Nemusim. Jestli mas soudnost,tak si nafackuj. Zmen si avatar a nepis ty DYZÁJNE
          • Ježíš, tak mu vypadlo g. A co? Máme se z toho posrat?
          • Jimei
            Ty si nějaký Forever Alone že si odpovídáš sám ?
        • Desing - musim mit mec,kterej sviti,abych porozumnel reci tveho kmene????
    • Za 9 měsíců? To není tak strašný.
    • walltar
      Vítej ve světě placených MMO *1*
  • Mohly by udělat nějakou free část, abych si to vyzkoušel zaplatil hru a pak hrál všude možně, akorát něměl přístup k věcem co jsou placený.. protože zaplatit za hru a pak každej měsíc platit se mi zdá nesmyslný.. např jako u multyp. her...
    • Erien
      Raději žádná hra, než hloupý F2P model.
      • V čem je F2P hloupý?
        • Treba v tom,ze zadne plnohodnotne F2P ve skutecnosti neexistuje?
    • Znáš to, jednou to někdo na ovce zkusil, uspěl a od té doby to dělají všichni a ovečky rádi platí, i když to postrádá jakýkoliv smysl. Buď platit za obsah a nebo za hraní, ale platit opakovaně v datadiskách za obsah a ještě za to že ho můžeš používat .... :-)
      • Jestli mas pocit ze free to play model je lepsi, muzes jit hrat Ceckovy f2p hry kde budes zradlo pro platici "premium zakazniky" pokud nebudes cpat vic penez jak oni. Model normalnich mesicnich plateb bez vyhod je nejlepsi co muze placeny mmo mit.
        • walltar
          Já bych řekl že jaký opravdu může být F2P (skoro) model uvidíme s příchodem Guild wars 2 ..... Já bych řekl že je celkem jedno jestli člověk hraje P2P nebo F2P pokud vemeš těch 15€ co platíš a každý měsíc je vrazíš do shopu tak bych řekl že nebudeš mít problém hrát. U P2P MMO vidím problém s tím že to nemůžeš dost často zkusit .... ono dát za něco 900 - 1200 a potom za dva dny zjistit že mě to nebaví nasere ... i když s těma penězma nemám problém tak prostě nerad peníze vyhazuju do kanálu. Takže P2P i F2P má svoje ýhody a když je F2P udělaný dobře tak aniu nemusí být na škodu. Bohužel většina vývojářů ale na F2P vidí možnost jak lidi podojit co to de.
          • Mas pravdu, ten trial chybi hodne. Ale casem urcite bude. P2p se musi umet, jak rikas, ale vetsina ho proste udelat neumi. Docela me zarazi proc dostavam minusy kdyz to vidim stejne, ale asi bych si odpovedel stylem welcome to the internet. *5*
  • Čau, je k hraní potřeba i zakoupení hry nebo je to jak u wowka? Nejsem si jistý, diky.
    • Neni zadny trial. jedine koupit krabici, je v ni mesic hrani. (potrebujes kreditku na unlock toho mesice)
  • ahoj, tak ja se taky podelim s dojmy. Hraju na Legions of Letow postavu Sith Juggernaut - tank, zatim level 16 - druha planeta. Pred tim jsem hral asi 3 roky Lotro (rovnez klon wowka) a 3 roky SWGalaxies. Plusy: jednoznacne pribeh, namluveni questu bezkonkurencni = skutecna atmosfera SW + efekt vyjimecnosti Vasi postavy uz na nizkem levelu. Grafika, je to nezvyk, ale pristihl jsem se, ze se mi libi, pripomina mi Team fortres, jinym asi bude wow - celkove nadprumerna hlavne ve vyssim rozliseni a nastaveni. Questy - questeni je zatim prekvapive zabavne, vsude spousta lidi, neni problem sehnat lidi, prvni vetsi skupinovy quest Black Talon se mi libil hodne. Jestli budou ostatni podobne - super, system vylepsovani zbrani a armoru je super.
    Z ceho jsem zatim v rozpacich - zatim herni mechanika ve skupine (ale tady asi problem bude na me strane). Neni mi zatim jasne rozdeleni tank, heal, debuff, dps, support. Obavam se ale ze tady v tom nebude nic noveho, tzn dal bych spise do minusu. Chybi mi high end melee zbrane - postava ktera nechce machat LS a zaroven nebyt hlavne ranged - cili ciste melee ma smulu. Strom dovednosti mi prijde jako cista kopie z jine hry a na muj vkus nenabizi dost variability - nejlepsi buildy budou jeden dva a ty pojedou vsichni. a to uz se dostavam pomalu k zaporum. Questova linka je linearni (alespon do levelu 16). Bocni questy jsou nepodstatne a zatim velmi jednoduche zabij-prines. Interface pribity napevno, menit se da minimum veci. Ovladani - na muj vkus nemotorne - nejdou zapnout klav zkratky pro jine radky ctrl +1. alt +1 atd?? Jestli jsem odkazany pouze na mys u dalsich radku, je to velke minus, jelikoz jsem zvykly to mit naucene a mackat poslevu (napr u interuptu nutnost).
    Celkovy dojem je zatim vyborny, pribeh Vas drzi a levelovani neni otrava, spise ho sledujete stylem "Je ja uz mam dalsi level.. ?"
    Ke koupi mne uplne nakonec dovedlo hodnoceni na mmorpg.com, kde se mi zda hodnoceni dost objektivni (zatim mne nikdy nezklamalo) a kde se hra drzi na vybornem druhem miste za vyhypovanym GW2. Z toho co jsem zatim videl, myslim ze je tam zatim SWTOR opravnene.
    • a co se týče interface, tak wowko bylo taky špatný. ale teď máš tolik addonů, že ani nevíš, kterej na změnu interface použít :) dej tomu čas. uvědom si, že je to officiálně venku teprve od 22. prosince
    • Klávesy jsou nabindovat, v preferences je dole založka key binding (musíš bindovat slot od slotu). Linearita je hlavně ze začátku, než se dostaneš na Tatooine, ta je dost velká a je tam i zóna, kde plní questy dohromady Impérium i Republika. Zkus si vytvořit i jiný charakter, Juggernauta mám taky (lvl 21) a příjde mi že oproti BH, kterého mám jako maina má hrozně málo skillů, žádné pořádné AoE, žádný CC atd a má v soubojích hodně zmatené ovládání.
    • jeste dva minusy bych pridal - linearita (a blbovzdornost) celkove - proti sandboxu v SWG (ale tim trpi asi vsechny soucasne mmorpg tak, aby to mohly hrat masy. A s tim souvisi i uroven komunity - hodnotim nize nez u SWG/Lotro. Zejmena s cechy mam dost spatne zkusenosti i za tech par hodin, dokonce jsem uvazoval o zmene na server, kde bude mene krajanu, abych si hru neotravil hloupymi zvasty na generalu/kanalu czech.
      • Jo, LOTRO má asi nejlepší komunitu, co jsem kdy zažil. Mám pocit, že dost lidí to hraje už jen kvůli té komunitě vzhledem k hnoji, co Turbine vydává za updaty a datadisky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit