Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tých star wars hier tu už bolo toľko, že už mi lezú von aj ušami a iba pár z nich bolo dobrých. Všetko mi to pripadá na jedno kopyto. Nechápem, ako to môže ešte niekoho baviť. Keď som mal 12 rokov, tak vtedy bol pre mňa star wars super, ale teraz po 9 rokoch to tu stále vidím a je to to isté dookola, len postavičky majú iné "skiny". Ak by som sa mal pustiť do hrania znova nejakej star wars hry, muselo by to minimálne vyzerať aspoň 10x lepšie jak toto čo tu ukazujú a malo by to mať aj niečo naviac. Ale nič také tu nevidím. LEGO star wars bol best a žiadne takéto hlúpe mmo sa tomu nemôže vyrovnať. Toť môj skromný názor.
    • Masa-san
      Ouch... trochu se ti tam červená *2*
      Já (co mám taky už bohužel blíž k 25 než ke 20) si naopak myslím, že by to opět chtělo nějakou pořádnou SW hru, KotOR byl super. Tomuhle MMO také zatím moc nevěřím a je fakt, že Unleashed se uplně taky nepovedl, ale pokud by se tohle nakonec náhodou povedlo, proč to discartovat jen tak z principu? *3*
  • tak to uz potom hej :) to iste je aj v GW 2 spravene
    • toto sem nepatri..chcel som to zmazat ale nejde to sry za spam
  • http://www.oldrepublic.cz/
  • Ludo
    Vsetky tie ultra-uber-c00l brnenia a obleky mi k Star Wars a obycajnym Jedi/Sithom vobec nesedia. Ocenil by som skor nieco na sposob rob v KotORoch. Hlavne v 2 sa na to dalo pozerat.
  • No velmi se těším. Sice tohle video odpad, jak od nějakého 13 letého fanouška, to asi splácali hodně rychle. Každopádně se těším, až to vyjde. Ale stejně nebude čas se tomu plně věnovat, jako kdysi třeba ultimě :(
    • to je na tom najhorsie..platis mesacny poplatok a pritom vyuzijes mozno 5 dni z mesiaca..mozno ani to nie..mali by uz zavies nejaky kreditny system..bolo by to spravodlivejsie
      • Tusim ze i Everquest 2 ma nejaky 3-denni pass. Ale v dnesni dobe ty 3 stovky uz snad nejsou takovy problem ,ne? Drive jsme platili 2K za nekvalitni pripojeni pres modem+poplatky za hru a to melo 300Kc sakra jinou hodnotu *2*
      • Mahcake
        To je pravda, APB něco podobnýho mělo, tam sis mohl zaplatit třeba jen za 14 dní.
  • Mahcake
    Já ty pohyby nevidim tak hrozně, aspon se to tolik neopakuje jako v AoC, i když to může bejt jenom ted. Mně hlavně jde o tu atmosféru ze SW a ohromnej volnej svět s jinými planetami atd. Grafika sice neni nejnovější ale taky neuškodí a je to zas něco novýho.Podle mě to bude velká konkurence proti WoW , i když je žánr přece jen jiný, tak komunita určitě přejde na něco nového.Ale z traileru se zatim nedá nic pořádné vyčíst.
    • Jo obrovsky volny svet, a obrovska volna vyborne vybalancovana ekonomika by to mohla zachranit... Ale ja uz jsem holt spis pesimista... A slusnou ekonomiku umi snad jedine korejci...
      • keby to vazne bolo o ekonomike a vztahoch medzi jednotlivymi spolocenstvami hracov tak by to bola parada..ako kedy Lineage 2 :) to by mi ani ten styl boja uz nevadil lebo v mass pvp to nudne nie je
  • rift = krajsie wowko
    old republic = world of warcraft rok 100 000

    ak chcete nejaku skutocne dobru MMO tak sa prichystajte bud na prichod TERA, ktora ma uplne revolucny system boja v mmo hrach..ale zasa ma zvlastne korejske avatary a vyzera to divne
    alebo sa teste na Guild Wars 2 ..system boja ostal stale target->actionbar spam, ale uz to nie je klasicky tank-dps-heal system :) a ziadne klasicke questy...a svoju postavu nie len levelujes ale ty jej skutocne vytvaras charakter, kuknite nejake promo videa na youtube..tu je bombovy fun-made trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=IhFylw4LYjQ&feature=feedf
    • Mahcake
      Je pravda, že GW 2 špatně nevypadá, ale jestli nepřidaj Action bary k tomu 10-mistnýmu základnímu, tak ztratili dalšího hráče.Neříkám, že je zrovna dobrý mít 40 skillů a spellů jako ve WoW, ale je to přece jen větší zábava vybírat z tolika kouzel a nehrál jsem zatim žádný jiný MMO kde by jich bylo tolik, samozřejmě taky záleží na povolání.Jinak jestli odstranili instancovaný zóny jako v 1, tak by mi to možná ani nevadilo.
      • uz to bude normalny otvoreny svet, instancia je myslim ze len uvodny pribeh hraca a potom niektori bossovia...a tie action bary zasa mne vyhovuju, ja ich nemam rad ked ich je vela...a nebude to take hrozne pretoze tie skilly su tak spravene aby jednotlive classy ich medzi sebou kombinovali (napr. mag spravi ohen a lukostrelec striela cez ohen a tie sipy zapali..) a je to aj o tom ze si vyberies skilly ktore si zoberies do boja podla toho do akej situacie ides takze mas tam vela variacii v pvp aj ked je tam len 8 povolani
    • Ano, ja se tesim na Guild Wars... Star warsy me vubec nepresvedcily... A hlavne nicim nezaujaly. Treba nakonec prekvapi, ale nevim nevim... kazdopadne zadne predobjednavky, zadne head starty... ja uz si radeji pockam co z toho vyleze...
    • Ano, ten soubojový systém bude tak revoluční, že PvP pravděpodobně nevybalancují ani za několik let a ano na M1 Pandu se fakt nedá dívat... A klasické questy "zabij, seber, promluv si" (aspoň ve WoW) už prakticky vymizely.
    • Tor= Wow? řeknu to jednoduče, nevíš o čem mluvíš kámo.
      • kamo vidim tu hroznu grafiku s tymi hroznymi animaciami s tym nudnym stylom boja...este aj tie light sabery vyzeraju hrozne
        • To mas sice pravdu(az na to ze nemuzes vedet jestli je styl boje nudny-videa ti tohle jen napovi),ale tvuj predchozi post je stejne uplne mimo. Je to spis reklama na GW2
          • Mimo? Rekl svuj nazor... Ale to se tady nenosi moc, tady uz se uroven diskuzi zacala blizit bonuswebu... je zajimave, ze stoupajici kvalita portalu ma na svedomi klesajici kvalitu diskuzi... :-)
            • pro fff: Sry to nebylo az tak na tebe... jen jsem v kratkem sledu procetl par celkem nechutnych reakci na diskuzich a pak se to nejak vysublimovalo u tebe :-) Nic ve zlem , nebylo to mireno primo na tebe ta hlavni cast meho postu... A jinak to o WoW 100 000 je jen takova slovni hricka na zacatku postu, to jsem enbral vazne ani ja, me spis zajimal ten zbytek a nevidim duvod v diskuzi u MMO hry napsat ktera je poelde nej lepsi a proc... to mi prijde k tematu :-)
            • tak to uz potom ano :) tak to predsa len moze byt zaujimave..ale tak od BIOWARE to mozeme cakat..po genialnom pribehu v DAO a moja osudova laska mass effekt, ktora mi navzdy zmenila nazor na scifi zaner :D je dost mozne ze ja toto bude super :)
            • Morpheus: ono globálně vzato jsou pomalu všechna MMO = wowku, myslím to tak, že se stejně ať už chceš nebo ne, ať už to děláš sebe pomaleji, ženeš za max. levelem a lepším vybavením. Naštěstí TOR to vyvažuje příběhovými linkami, které mají být pro každou postavu jiné a flashpointy, tedy skupinové questy které taky mají svou příběhovou linku apod. Prostě je to už teď někde jinde než wow, o čemž sámo svědčí vyjádření Blizzardu, které přeje TORU úspěch protože přicházejí s novinkami.
            • pocujte nehadajte mne to nevadi, kazdy ma iny nazor no..ja mam ten svoj z toho ze som videl nejake videa ingame..nie len trailery a jednoducho mi to pripominalo wow v inom kabate
            • Neztrapnuj se. Tvrdit o hre,ktera jeste nevysla a kterou nikdo nehral ze old republic = world of warcraft rok 100 000 (to je tak vsechno od nej k tematu) ,to je bud provokace nebo ignorantsvi. Tak jakypak svuj nazor?
              A mimochodem-kdyz tvrdim ze jeho prispevek je mimo,to je taky jen nazor,tak za co me spilas? Nijak jsem ho neurazel.
          • hej mas pravdu asi som robil reklamu ale stojim si za svojim...ja som sa tiez kedy na ten SW tesil ale potom som videl video z hrania..a proste uvidel som tie action bary a vseliake okienka a ciselka a hned som si spomenul na wow...SW mala ist podla mna v style stareho dobreho Galaxies ktoreho originalku som bohuzial nikdy nevyuzil (cakal som kedy spravia stary Pre-CU server ale za 6 rokov som sa nedockal) v tomto vidim akurat velke pvp co moze byt fun
  • Zbožňuju AC hry poměrně je mi to jedno kde to bude ale radši bych byl za nějaký Egypt,Japonsko nebo Francii (Pěkne šplat na eifolovku xD). No velice rád se enchám překvapit ale Ezia už fakt nechci. *3*
    • Mahcake
      *facepalm*
  • Upřímně jsem zklamaný, přijde mi jak když na tom kluci vůbec nemakaj. Tyhle videa maj opravdu nevalnou kvalitu, hlavně filmovou. Střh, kamera všechno je hrozný. Nezlobte se na mě je to opravdu hrozný.

    A co je to za vývoj postavy? Proboha? Co je na tom tak převratnýho? Stejná postava s jiným gearem. To je jako kdyby jste si vzali WoWko a řekli Paladin bude moc healovat, tankovat a DPSit. Takže to není nic nového převratného.
    • Mahcake
      S těmahle videama je to vždycky stejný, holt se na to dívej víc z tý lepší stránky a bud rád, že vůbec z toho něco vidíme.
    • Absolutni souhlas. Autori neustale tvrdi ze je to zivotni dilo BIOWARE,ale prezentace ani kvalita videi tomu neodpovida. Jedine CINEMATIC video (zatim je snad jedno) se jim povedlo. S touhle hrou si pockam az na recenze. Koneckoncu posledni hry od BIOWARE mi davaji z apravdu. Radeji pockat.
      • cinematic videa jsou minimalne tri pokud vim, a vsechny jsou bomba, zkus pohledat
    • Jdi si hrat wowko a swtor si neber do huby.
      • Hlavně, že ty jsi ve swtor nahrál x hodin:) WoWko už nehraju. Pro tvojí informaci a no hrál jsem na offiku. Aby mi zas někde neřekl, že hraju free.

        A za tím co jsem napsal si fakt stojí. Kvalita těch videí je opravdu tragická. Pokud jste trochu rozumní tak to taky vidíte.

        Bohužel když krituzuju kvalitu videí, tak si každej myslí, že říkám jak ta hra je špatná. Ale to já neříkám, ale to je bohužel zdejší krátkozrakost. Nikdy jsem ji nehrál tak to nemůžu vedět. Akorát se mi strašně líbí jedna věc. Když budu říkat o nečem co jsem nehrál, že to bude super. Tak je to v pohodě, nikdo nebude řešit jak to můžu vedět když jsem to nikdy nehrál. Ale když naopak budu říkat, že to je na hovno. Tak bude oheň na střeše.
  • Může to bejt dobrý, ale graficky to neni žádná sláva. Zlatej RIFT :D
    • Mahcake
      Zkus si představit SW s RIFT grafikou. Už chápeš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit