Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krasna hra uz se tesim, vsadim se ze az to vypukne uvidime vsude jen Sithy a Jedi :) aspon budou poradne bitky =D Jak tak koukam tak se svetelnym mecem odrazej vsechno, chudaci lidi v pvp co budou strilet.
  • It´s so poor ... *1*
  • Phate27
    Todle bude obrovskej průser.
    • Mahcake
      Já si právě myslim, že je to vždycky naopak. Ty hůř prezentující hry jsou vždy ty lepší než ty co se vytahují-např. APB-samozřejmě taky jak u čeho.

      Musíme holt vyčkat a uvidíme jak nám to naservírují. Já to zatim vidim s optimismem.
    • No snad né, kámo, nebuď pesimista *9* Já tomu věřím, vypadá to fakt pěkně
      • vypadá to hůř, než KOTOR, kdyby raději udělali onlinovku se saběhlim propracovanym systémem, jako měl Neverwiter nights
  • hlavně že to má lepší grafiku jak wowko a to mi stačí k radosti:). ihned kupuju
    • Aha.. Tak tobě nejde o hratelnost ale jak to vypadá...
  • chudáci jediové, byli tam za úplný ubožáky *1*
    • Však to sou ubožáci .
      Když sem poprvé hrál v kotoru za jediho tak sem si připadal jak člen náký homosexuální sekty
      • Náhodou Bastila byla super.
  • Mně přijde, že prostě vzali modely z KotOR a udělali z toho onlinovku, nic proti, KotOR mě ohromě bavil, ale dnes už není rok 2003. To je ale jen výtka ke grafické stránce, hratelnostně a příběhově to bude asi naprostá bomba. *3*
  • Ethy
    Jsem jedinej komu příjdou ty animace pohybu fakt hrozný ? Ale jinak vývoj postavy paráda :), škoda že nebude čas to hrát když je to mmo :(, kdyby radši udělali KoTOR 3
    • Mahcake
      Ty animace problém nejsou.
    • MrSanta
      Spíš to vypadá, že jsem já jedinej komu se grafika vč. animací líbí *8*.
      • Nejsi, mně se taky líbí, je fakt, že v MMO si to moc nedokážu předstaivt, ale právě jako MMO animace se mi to líbí ještě jednou tolik :D Snad to bude fajn
    • Nejsi. Animace jsou des uz od sameho zacatku. Jen drive lidi rikali:"Neboj,to je jen alfa verze".
      Ale pozor,tady se za to davaji minusy *1*
      • TO je hrozný, jak je tady každej s těma mínuskama paranoidní... *7*
  • Těšim se.
  • twole, cool jak sfiňka, běžim hnedka objednat.
  • vžžžžm bžžžž pju pju *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit