Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Ty obě kampaně jsou takové předpovězené a bez nějakých zvláštních zvratů, které byly v jedničce. Takový B až C příběh.
    • Shania
      Snad neni dulezity cil, ale ta cesta, skoro kazdy asi vedel, ze Mengs prohraje a Sara prezije, at uz jen kvuli prorocti. Ale pro me je stejne dulezite dozvedet se, co se stalo mezitim a trofnu si tvrdit, ze to nikdo poradne nevedel i pres zjevne vserikajici upoutavky na hru.
      • Kr.Pa
        Jedine takove necekane veci bylo uvezneni Jima a cesta na tu Primal planetu zergu, zadny nejaky sileny zvrat a zbytek nalajnovany.
  • Ahojte mozete mi niekto poradit. Tato hra vysla ako normalne predajne dvd? Alebo to vyslo nejak na steame ci origin? Pytam sa lebo ta hra nikde nebola zatial cracknuta, tak by ma zaujimalo ci to nie je tym ze to je zase neico ako diablo. Je to normalna singleplayer kampan, a teda to casom vyde aj "neoficialne", ci si nemam robit zbytocne nadeje? Dakujem za odpoved. P.S. Nie hru si nechcem kupit.
    • Spades
      Crack bude. SC2 má offline režim. Nevím jak HotS, ale WoL kampaň sem hrál v launch day normálko cracklé když sem čekal, než mi dorazí origo :)
      • WoL opravdu má offline režim, taky jsem to dohrál cracknuté ještě než mi dorazila hra, ale u HoS si vývojáři vzali příklad z Diabla a to už bude na serveru, takže ne, ani singleplayer si nezahraješ
      • Hmm jeden hovori to druhy to.. Dufam kazdopadne, ze mas pravdu ty, ja akurat hram kampan vo WoL tak som uvazoval ako to je s touto novou hrou, ide mi cisto iba o singleplayer, to by hadam casom mohlo byt cracknute.
        • Muslima na tebe, aby ti hnáty usekl!
        • Že se nestydíš socko zlodějská!
        • aby ti vyhořel počítač
    • Rob si zbytečné naděje, kampaň je stejně jako u Diabla na serveru, takže crack nebude
      • dakujem, skoda, celkom by som si to rad zahral :( mozno casom ked to zlacnie;)
  • Tak za mňa taktiež 9/10. Dôvod? Príbeh. Pre mňa bol príbeh nemastný, neslaný, a to je len mierne povedané. Čudujem sa, že to poviem, ale Blizz podľa mňa ten dej fakt odflákol. Chýbajú mu zvraty, je predvídateľný atď. Všetko ostatné je však fakt majstrovské dielo od jednej z posledných serióznych firiem na trhu. Žiadne stupidné DLC, ale hodiny a hodiny zábavy za akceptovateľnú cenu.
  • Šel jsem na půlnoční prodej a nelituji :) Jediné co mě na té hře naštvalo je to, že se Kerrigan nechala zase změnit na zergskou podobu, i když chápu proč to udělala.
    • Jděte do kosmu se spoilerama! Chci si tady přečíst o reakci hráčů na hru jako takovou, né o příběhu. Začal jsem teprve včera a už teď jste mi to krásně znechutili (ty a ještě jeden práskač o pár postů výš). Kroťte se trochu...
  • Hra je to výborná a mám ji rád, ale "špičková optimalizace" ? Jak tohle můžete napsat?
    Tímhle problémem trpěla i předchozí hra a zde tomu není jinak. Zoušeli jste to vůbec?
    • Veskoslav
      Ano zkoušeli. Na plný kotel při ultra a rozlišení 1680*1050 při 40 fps a všemu zapnutém. Běží to na i5 3,4 Ghz, SAPPHIRE HD 7850 OC, 16 GB Ram a Win 8 Pro 64 bit. Tedy průměrné pc.
      • tak to mas s kompem neco hodne spatne ja mam staricke core2, gk 6950, 4GB ram a bezi mi to na ultra v 1920x1200 taky na 40fps
    • Hra si klidně sežere i 2,5 GB paměti, což je při zapnutých pár oken ve Chrome, IRC, steamu a dalších několika běžných věcí už atakující 4GB hranici. Taktéž s GTX660 Ti se mi singl na ultra kousal v některých částech (hlavně když bylo hodně lingů a banelingů). Optimalizace na ultra není úplně nejlepší, ostatní jsou v pohodě :)
      • BTW: pokud hra pracuje hlavne jen s pameti, a pak nezdrzuje v jinych pripadech, tak nekdy jedine lepsi, pak to nemusi tolik hrabat na disku :)
        Spis jsem si vsiml hlavne v kampani tech bugu, kdy se tam zacne nejaka hlaska opakovat stale dokola :D Nebo pripadne alepson jednou
      • Uf, to zrani pameti jsem nezkoumal, ale to nezkoumam jiz nejakou dobu, co mam 8G, ale vim ze i jine tak rok dva starsi hry me zrali klidne 3,5-4,5G pameti :)
    • kostejnesmrtelny
      Hraju to na pět let starým PC (v době pořízení vyšší střední třída) v 1920*1080, všechno na full, bez záseku. Docela dobrá optimalizace, řekl bych *4*
      • Hra si nerozumí se zobrazováním velkého počtu jednotek speciálně v ultra detailech, kde jsou propady i pod 20fps na jakémkoliv železu. Jestli to tobě takhle funguje i v mlutiplayeru, tak máš kouzelné pc, nebo prostě kecáš.
        • kostejnesmrtelny
          To nebudu tvrdit, protože MP hraju minimálně. V SP je nicméně hned v první misi na Charu k vidění armáda cca 100 banelingů a stejnýho množství zerglingů a cuklo se to jen maličko při přechodu z cutscény; pak už zase naprosto plynule.
          • Shania
            Prave prvni mise na Charu s banelingama je jediny misto kde jsme mel problem s vykonem (20 fps z 60-90 normalne), jinak ok.
            • Shania
              hraju se skakavkami + leceni
            • Veskoslav
              Co sis hodil za mutaci? Skákavky nebo malé a roztomilé Benelingy? *1*
      • Tak ona ta grafika na pět let starou vypadá, takže je to vlastně ok. *15*
  • Dobře máme tu recenzi, a teď snad zase na chvíli bude od bližardu a jejich patvarů pokoj
  • Tak kampan som este nehral ale myslim ze to bude v ramci zanru minimalne dobre a nebudem sklamany. Primanre ma aj tak zajuma battle.net a mp.
    A priznam sa tam z toho az tak nadseny, ako autor, niesom.
    Pre zaciatocnika je sice AI celkom dobry trening na zaciatok, ale "pripravovat" sa proti realnym hracom postupnym zvysovanim lvelu AI mi pride ako blbost. AI sa proste chova aj tak dost synteticky a pri realne hre sa to predsa len dost meni.
    Dalej dost ma stve ze Blizzard doslova prdi na vsetko co nie je 1v1. Lepsie povedane je vydiet ze to primarne ladia na 1v1 pre sutaze ale uz take 2v2 je uplne o niecom inom, hlavne co sa tyka vybalancovania.
    Co sa tyka replayov tak asi recenzent mal inu verziu ale ja teda nemam moznost znovu zahrana replayu. Respektive mam pocit ze herne servery to prezentuju akoze si stiahnem replay Stephana vs Huk povedzme a zahram si na miesto jedneho z nich a druheho nahradim AI. Ale to je blbost, vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi (s ktorymi pozeram replay). No a co sa tyka novych jednotiek tak to ukaze az cas ako moc sa budu pouzivat, aj ked mam pocit ze to bude tak 50/50 oproti novym vlastnostiam, taky Afterburn na Medivacu bude u Terranov dost popularny a zasa naopak protos ma dalsiu zbytocnu vzdusnu jednotku Tempest.
    • "vzdy su hraci z replayu nahradeny realnymi hracmi"... Ano nikdy nikde jsem necet ze by slo hrace nahradit AI asi chodis na nejake bludne stranky*1* schvalne dej odkaz
    • 2v2,3v3 a 4v4 je stejne vybalancovany jako 1v1, to ze te protivnici prejedou aniz by ti spojenec pomoh neni vec balancu ale schopnosti komunikovat v teamu a jednat vsichni naras a ne kazdej sam za sebe...
  • Me osobne prisla kampan kratka, cca 10h. Je pravda ze na ,,normal,, je to prilis jednoduche a nektere mise jsou tim padem jen prochazecky a vlastne vsechny ,,evolution,, mise. Jinak primocarost pribehu mi nevadila, kerrigen jde a valcuje vsechno co se ji postavi do cesty.
  • Prosim vas da sa hra kupit aj ked nevlastnim povodnu wings of liberty? Teda kupit iba ten datadisk za tych 30 eur a hrat? Alebo je nutne mat aj povodnu hru zakupenu? Vdaka.
    • Overwatch
      Koupit se to dá, ale moc si nezahraješ - Heart of the Swarm není standalone datadisk a vyžaduje Wings of Liberty.
  • Mně se nelíbí co provedli s Kerrigen. V Brood war jsem ji zbožňoval. Bezcitná mrcha která dokáže přechcat každýho (tedy až na Durana, ale to je zase jiný příběh) a i když jí na konci dokázali dostat do rohu stejně z toho vyšla jako královna.

    Prostě pravá "Queen b*tch of the universe", teď je to jen "Ó Jime promiň, že jsem zabila miliony lidí včetně tvých přátel a taky že už nemám žádné pohlavní orgány". *7*
    • Veskoslav
      Akorát, že Kerrigen nebyla v Brood War Kerrigen, tam byla jiná její část, to by jsi mohl vědět;)
      • No a právě to se mi nelíbí. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit