Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plescher
    A co Kratose tak rozzuřilo, že vyvraždil plný chrám lidí, včetně své rodiny?
  • nevinnych
  • Nic proti GoW ale zdá se mi že už jim někdy dochází nápady a přehání to.. Třeba by mě zajímalo kde v řecký mytologii vyhrabali toho jejich Elefantotaura :-//

    http://games.tiscali.cz/god-of-war-ascension-14891/galerie/219878
  • hral jsem jen trojku a dalsi dil si nenecham ujit.nejdriv jsem si myslel ze to je pitoma mlaticka,pak jsem si zahral demo a uz jsem mazal do kramu.paradni sceny,vsechno megalomansky a souboje na jednicku,fakt poklona.dal jsem i platinu a to byla drina.trojku vrele doporucuju
    • Malleth
      God of War má hlavně narozdíl od ostatních rubaček skvělej level design. Mají skvěle namíchané boje, plaforming a puzzly, takže se člověk nestíhá nudit. Místama je ale dost frustrující, obzvlášť některý puzzly na čas.
      • Level design byl nejlepší v jedničce ... ale také tam byli nejvíc frustrující puzzly na čas :D
        • Malleth
          Jako osobně se mi líbil snad ve všech dílech. Dokonce i v Ghost of Sparta. Jen Chains of Olympus mi příjde jako slabší odvar
  • Je to smutné keď ľudia ktorý vytvorili Krata prestanú chápať pojem Anti-hrdina :(
  • Malleth
    Všechny tři díly mě dost bavili, ale už by to chtělo změnu, ideálně úplně nový IP. Osobně se víc těšim na DMC i když předchozí díly sem moc nemusel
  • Jen podotýkám, že první a druhej God of War se dá krásně rozjet na PC pomocí PCSX emulátor. S xboxovým ovladačem luxusní záležitost.
    • Neřeším mínusy, ale tentokrát by mě opravdu zajímalo za co.
      • ZvacA
        Bacha, místní vidí rudě v případě slova "gamepad". A nebo tě někdo nemá rád. :D
        • Jo, gamepad je pro spoustu lidí problém.
      • montatatana
        Pravdepodobne si nemysli, ze do PC vkladas sve originalni PS2 medium a pak hrajes pres emulator.
        • Tak pokud bychom se měli hrát na poctivce, tak není problém zajít do kterýhokoli bazaru a z těch hromad originálních PS2 her, co se jim tam válí, vybrat God of War a doslova za pár šupů koupit. Jde taky o to, že emulátor dokáže grafiku PS2 her docela pěkně vylepšit.
  • dendyman
    kratos je jeste v poho, vetsi ptakopysk je tony montana *11*
  • plescher
    A proč on vlastně zabil svou manželku a dítě? Mám pouze xbox, takže si GOW asi nikdy nezahraji, ale docela by mě to zajímalo.
    • Caincz
      V podstatě to udělal omylem v záchvatu krvežíznivýho rage, kdy povraždil x dalších nevinnejch lidí v jednom chrámu :))
      • Omylem ani tak ne, protože dobrovolně upsal svou duši Áreovi, když umíral v bitvě.
  • Hanzales
    GOWIII jsem si hodně oblíbil, na ten prequel jsem zvědavý taky hlavně proto, protože jsem jedničku a dvojku díky absenci PS2 nehrál. Každopádně doufám zase v "mačkací" výzvu :) Trojka mi během hraní asi 50x nabídla, jestli nechci snížit obtížnost a já 50x odpověděl, že ne! A vždycky se to nakonec dalo udolat :)
    • Caincz
      Tak si dej jedničku a dvojku, potažmo dva spin-offy z PSP, jako HD remake na PS3. Rozhodně to za to stojí, pokud se ti trojka líbila.
      • Hanzales
        O, díky za tip! Teď na to koukám, jsem netušil, člověk někdy mine věci.... Třeba doplnit mezeru :)
        • Jednoznacne ber hd remake oboch dielov z PS2, hlavne dvojka vyzera na PS3 nadherne a je to najlepsi diel celej serie!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit