Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja taky, na tu hru se tesim, hrala jsem jednicku i dvojku .)
  • Pilgrim66
    Nastrihany ty dva trailery do sebe s asi 3ma novejma zaberama... Doufal jsem teda ve vic...
  • Tak každý máme jinou představu o max. Já si to rád dám na max na PC a s větším počtem fps. O vyhlazování ani nemluvě *4*
  • Pro případné zájemce: Zaklínačský meč - sbírka šesti povídek, které volně navazují na svět Zaklínače od Andrzeje Sapkowského. Autor získal prostřednictvím nakladatelství Leonardo souhlas Andrzeje Sapkowského k publikování sbírky s tím, že bude vydána k nekomerčním účelům.
    -----------------------------------
    Sbírka ke stažení ve formátech .doc a .pdf:
    http://www.uloz.to/xEREP6Yt/zaklinacsky-mec-povidkova-sbirka-napsal-emhyrvaremreis-rar

    Originální texty lze nalézt na webu:
    http://zaklinac-povidky-vlastni.webzdarma.cz
    -----------------------------------
    Omluva za Offtopic, ale třeba zaujme. Hezký den.
  • Každej strejda mu tam dal svého "titána" a tet i on prožívá své nejštastnější okamžiky.
  • frag.ment
    No já si to na max určitě zahraju, protože si to pořídím na PS4 a tam jaksi grafika přenastavit nejde :-) Jen se obávám, že si ještě pěkně dlouho počkáme, než Witcher 3 vyjde..
  • Copak, musel jsi zmáčknout více než 2 tlačítka? Na takovou extreme obtížnost nejsi zvyklý co ? *1*
  • Co je tohle sakra za spam? Vždyť to je několik měsíců starý a není tam jedinej novej záběr, dokonce ani ty bažiny a gryf z upoutávky na vgx. Nemáte o čem psát?
  • stale dycham.. zajimave
  • Jestli bude combat systém podobny druhemu dilu, tak hru stejne ani nedohraju, protože me nekde v puli unudi k smrti. *9*
  • Si pan lebo ocko ti kupil? Lol...
  • Nemusíš dávat tak okatě najevo, že jsi závistivé ubožátko, které si to s trochou štěstí zahraje na low nebo na konzoli.
  • Chlapče ty to asi v té hlavě nebudeš mít úplně v pořádku...
  • Raději ani nepomýšlím, kolik lidí bude upgradovat kvůli této hře :)
  • 2ku jsem hrál na konzoli super hra ted mam dobre pc a tesim se jak maly na super hru + graficke orgie
  • tak sockam to bude sekat to je jasne, ja mam 4x GTX TITAN ja to budu hrat hezky v 4k rozliseni na ultra detaili *5* *5* *5*
  • Bože já se na tu hru tak těším...tohle je snad hra nejočekávanější pro mě za dva roky :-)
  • Btw autore, to je problém poskytnout někomu benefit of doubt a nechovat se hned v komentech jako dick?
  • Ten trailer není podobný... ale úplně stejný :D.
  • Proboha však tenhle trailer už jsem viděl pár měsíců zpátky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit