Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli bude combat systém podobny druhemu dilu, tak hru stejne ani nedohraju, protože me nekde v puli unudi k smrti. *9*
    • Copak, musel jsi zmáčknout více než 2 tlačítka? Na takovou extreme obtížnost nejsi zvyklý co ? *1*
      • O tom to neni. Witcher 2 jsem dohral a rozhodne bych ji zaradil mezi nejlepsi co jsem kdy hral, ale ten boj... Prave ze slo jen o dve tlacitka. Dlouho jsem nic tak arkadovyho na PC nezazil. Reflex a rychlost to proverilo, ale taktiku uz moc ne. Nic proti, ale k tomu svetu se to moc nehodi. To spis neco jako MnB.
        • Já si myslím že ten combat system je ve skutečnosti lepší než jaký dostavá všeobecně kredit, jen v něm není všechno úplně dobře vysvětleno.

          Kupříkladu:
          1. Ve hře funguje combo systém, tzn. útoky se řetězí a každý další nepřerušený útok způsobuje větší damage než ten předchozí.

          2. Vigor není pouze na sesílání kouzel, ale má poměrně velký dopad na boj s mečem. Kupříkladu když do někoho sekáte úplně bez vigoru tak mu způsobujete o 75% menčí damage než s vigorem na max! Takže když v boji jen tak na zdařbůh metáte znamení pravděpodobně dostanete na pr***.

          Rozhodně si nemyslím že je to jen rolling simulátor jak se tu v poslední době s oblibou říká.
      • Kdyby byl obtizny, tak me snad nenudi. Tady to byl simulator kotrmelcu.

        Občas pouzit hlavu, předtím nez něco napises do diskuze, neuskodi.
  • stale dycham.. zajimave
    • Ja taky, na tu hru se tesim, hrala jsem jednicku i dvojku .)
  • pekný trailer ale nemám rád open world hry lebo neviem kam mám ísť, imo lepšie keby to bol tunel ako jednička alebo dvojka
  • Pilgrim66
    Nastrihany ty dva trailery do sebe s asi 3ma novejma zaberama... Doufal jsem teda ve vic...
    • Akorát na konci je navíc titulek PS4...
  • Tak jestli je tohle doopravdy "nový" trailer tak jsem zklamaný. Na hru se samozřejmě těším.
  • God-of-War
    Kurevsky se na to tesim! *14*
  • Není to sice ten nový trailer, co je slibovaný, ale i tak potěší. Bude to sice první zaklínač co budu hrát, ale těším se na to dost *4*
    • a proč si neahrát i ty si ostatní?
      • Čas, až nějakej bude první dva díly si jistě zahraju.
        • MidnighT91
          Jenom bych teda upozornil, že je velká škoda to hrát na přeskáčku a odhalit si příběh, vzhledem k předchozím rozhodnutím která se budou ve trojce odrážet...
          • Pokud se budou rozhodnutí z 1. a 2. dílu odrážet v dílu třetím, není v tom problém, protože poslední díl budu hrát na jiné platformě *3*
            • Příjdeš o několik WAU informací a + hromady menších. Opravdu zahraj si 1 a 2. Hry to jsou parádní. A i když beru že číst knížky není moc in, příběh to obohatí o několik efektů...
  • Utiahne zaklinaca3 aj notbook :)
  • Rezignace na Sapkowskeho totál
    • Blue.Shark
      Na to je ještě trochu brzo, nemyslíš?
      • Ok, hodnotím jenom video..takže hra může být jiná jak dvojka, ale z toho videa mi originál nic nepřipomíná. V jedničce byla alespoň snaha.
        • V čem byla dvojka totální rezignací a sapkowského?
          • Dvojka totální rezignací nebyla, alespoň se mi tak ještě nejevila. Dvojka z postavy Geralta udělala nesmrtelného hollywoodského hrdiny. V jedničce jsem vnímal snahu, že alespoň trošku "realisticky" autoři přistupují k soubojům a pak k vývoji příběhu. To se mi třeba na filmovém zpracování taky líbilo, že se styl souboje podobal aikidu, kendu - to v našem světě existuje. A o tom také je podle mého Zaklínač - o civilnosti, uvěřitelnosti. Ve dvojce to byl pak čistý masakr s kombinací sexu a neuvěřitelného příběhu.
          • No, co si budeme povídat, jednička byla předloze mnohem věrnější. Neříkal bych, že dvojka byla totální rezignací, ale mnohem více připomínala jakousi náhodnou politickou fantasy, než osobní zaklínačsky neutrální příběh protkaný slovanskou lidovou fantasy jako byla jednička
            • Asi máš pravdu, já bych to taky s tou rezignací valně nepřeháněl ;)
            • No já nevím hele, ale ten Zaklínač co jsem četl já byl hodně o politice. Spíš bych řekl že jednička vycházela víc z povídek, zatímco dvojka ze ságy.

              Zrovna tak se v předloze nachází mnoho kultur nejen slovanská, takže rozhodně nemají závazek být slovanští za každou cenu.
    • Môžem sa spýtať v čom konkrétne?
  • Už se těším jak malý Jarda.... Nejprve knížky. pak po 5x jednička po 3x dvojka a nakonec hurá na čerstvou trojku !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit