Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jo, to jsou ty lamy co maj v pocitaci tricet druhu kodeku, deset prehravacu a divi se ze jim to nefunguje :D
  • Mám IE9 a nejnovější kodeky, zajímalo by mě proč nejede video, tohle je opravdu stupidita. Přidávám se k názoru na videa a brzy asi budu chodit už jen jinam, jako spousta dalších.

    Žebrat peníze od děcek jim tu jde, ale přehrávač udělat neumí.
  • Nemám nic proti jedné ani druhé sérii a taky bych uvítal nový Burnout. Někdo je za to "zkřížení" dvou svých oblíbených her rád, ale mně to prostě nepřijde jako dobrý nápad. Alespoň na první pohled ne.
  • Zase nejede..... tohle je vážně ostuda tohoto webu. Hlavně že redaktoři umí říkat "vole" za každým svolem, ale dát sem schopný přehrávač nedokážou. Děti ..
  • kdybyste nekdy nehodu zažil nebo videl tak byste takovy nedospely blabol nenapsal, každy normalni človek se snazi bouračkam vyhnout a ne si na to ješte hrat
  • vyjebaný jsi tady akorát ty, kok*te
  • jindra.veliky
    Na androidu to bude pecka, na PC, Xboxu a ps3 to bude stát za velký hovno!
  • Overwatch
    NFS ať klidně zůstane NFS, mám tu sérii rád, ale MW prostě vypadá jako Burnout. Což je fajn, protože NFS vychází občas i několikrát do roka a Burnout tu už dlouho nebyl.
  • To je jeden uhel pohledu...Druhej ze pokud ti jde u hry o pribeh, ten dohrajes (v dnesni dobe za odpoledne) a kdyz hrajes znova nic se nemeni... Sportovni a zavodni hry je kazdy zapas/zavod jinej :)
  • Ja nechapu jak si nekdo muze kupovat sportovni a zavodni hry. Hned omrzi. Absence pribehu.
  • tak tak, konečně zas něco extra...
  • stim nelze nez souhlasit, ta reklama je umistena naprosto STUPIDNE kdy kdyz ji date minimalizovat nejde pres ni fullscreen :D

    taky asi vymyslel nakej frikulin :P
  • PEGI 7, co chceš.
  • dnes je ale byt frikulin in :D podle me to bude uz jen horsi :) kdyz uz clovek nema moznost zahrat poradnou gamesu tak se aspon zasmeje .....
  • tohle chápu ale proč to davaji na hlavní stranku? treba by mohli zavest zvlastni kolonku vodpad a davat to tam. nezaškodilo by delat trochu vlastní novinariny a ne nas jen zahlcovat reklamou a propagacnimi materialy nejakych ...
  • Tohle je ale o celkovem rozhrani toho prehravace... nemoznost prepnout na lepsi rozliseni, nesmyslne (i kdyz velmi promyslene) umistena reklama. Je to snad jedina vada na jinak mem oblibenem hernim webu.
  • ZvacA
    " Tož běž, běž... val, val.... už sa nevracaj.... takoví lidi tady nepotřebujeme "
  • "Tohle prostě pořád vypadá jako nový Burnout, což je jedině dobře. " Je mi jedno, kolik mínusů za dostanu, ale tohle je na pár facek. Nic proti Burnoutu, ale NFS ať zůstane NFS a Burnout Burnoutem, tenhle hybrid se mi prostě nezamlouvá. Do to ještě ten neuvěřitelný trend "socializace"... Copak se u "původních NFS", Hot Pursuit 2, Underground, MW atd. člověk nedokázal vyřádit i bez nich s tím že místo toho byl větší důraz kladen na podle mě důležitějsí aspekty hry?
  • Tesim se i na soundtrack, doufam, ze bude stejne tak nadupanej chytlavejma songama jako v HP. Jo jo, uz za par dni. *14*

    btw me prehravac jede naprosto v poho, co to mate vsichni za vyjebany kompy/prohlizece?
  • me se tady videa nacitaji tak do 3s....... posledni Opera / Mozila - kodeky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit