Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "...na jeho „Stay a while and listen“ nemůže žádný hráč dvojky zapomenout."

    Jedničky, Adame. To bylo většinou to úplně první, co člověk v Tristramu slyšel.
    • Ja zase nemozem zabudnut na Homolove: Launchujeme v springu. *5*
    • No nezapomene to ale ani hrac dvojky :D
      • MickeyMutant
        Už když jsem to psal, tak jsem si říkal, že přesně s tímhle někdo přijde*4*
        • Je mi cti byt u toho kdyz se plni tve sny :D
    • Homolo, Homolo... ts, ts, ts *1*
  • Nakonec trapně zabit fialovým motýlkem, který jakoby přiletěl z WoW... aneb epické zprznění kdysi kvalitního IP...
    • Caina zabili motyle, Diablo je zena. Ten team znacku Diablo doslova znicil. Zacal to Jay Wilson a dorazil to Vietcong - John Yang, Don Vu a Wyatt Cheng.
      Som presvedceny ze azijsky vplyv poskodil Diablo 3 vo velkej miere. Nekonecna obtiaznost, RNG crafting (reroll), manga postavy atd...
      Dalsiu skodlivu pracu spravili konzoly. Max 4players parta a neexistujuci skilltree.
      A ake su vyhliadky do buducna? Port na Switch priatelia *11*
      • ale byl to, pořádnej motýlek co ho zabil (Maghda), že je Diablo žena je fuk, stejně se pak změní v to co vždycky, nevím jak ty, ale já mám ženy rád, rng bylo součastí Diabla vždy, reroll to naopak trochu zmírňuje, nekonečná obtíznost je lepší, než když si v D2 s 90+ postavou zabíjel všechno na jednu ránu. *4*
        • Nekonečná obtížnost vs replayabilita.... hmm, beru to druhý. V D2 šla zvýšit obtížnost přes /players (obdoba torment x), takže samozřejmě mimo s tím zabíjením na 1 ránu. Co se týče rng, tak je rng a rng, takže naprosto nicneříkající argument. Je samozřejmě rozdíl čistě hledat itemy vs primárně farmit materiál, shardy a pak si to vygamblit nebo vyrolovat ve městě. Jinej koncept loot huntu, nemluvě o stupdním systému ancientů, který přidává jen další nechutnou vrstvu rng jen za cenu trochu % statu navíc - designově naprostý fail bez nápadu. Oproti runewords v D2 je to joke.
          • tak to jsi asi D2 moc nehrál, já si vybavuju sólo Meph/Ball runy na Hell na /players 8 kdy kucka pekelný padali pod 5 vteřin, jediná alesoň trochu výzva v této fázi byli uber bossové a uber Tristram
      • Tak verze na konzole vyšla pár let po původní hře. Víc postav by stejně znamenalo šílený bordel na obrazovce?

        Jj fakt to zníčili nekonenečnou obtížností a maxováním statistik ze zbraní o tom Diablo nikde nebylo. A to že neexistuje skill tree? Osobně mi přijde mnohem příjemnější možnost si na pár kliků upravit postavu dle potřeb a moct hrát jak chci (narozdíl od D2, kde si udělal Fire mága a pokud si chtěl zkusit frost, tak si musel hrát X desítek hodin nesmyslně znovu nebo použít editor savů). U posledních ARPG je strom odstraněný kompletně (např. Wolcen) a nebo je možné si to snadno upravit (Grim Dawn). Jediný hybrid, který je někde mezi a který mě napadá je Path of Exile.

        A nvm proč hejtíš port na Switch, já se na něj těším ;).
        • A bylo by ještě příjemnější, kdybych si na pár kliků mohl vycraftit nejlepší itemy ve městě. Proč nesmyslně x desítek hodin grindovat.
      • "A ake su vyhliadky do buducna?"

        D2 Remaster? :)
        • Bohuzial prisiel noz do chrbta a rovno od Davida Brevika *7*
          https://www.diabloii.net/blog/comments/david-brevik-reiterates-hard-remaster-diablo-2
          Neviem to posudit, nie som programator ani vyvojar. Akurat mi je divne ze prave D2 je tak straasne tazke zremastrovat. Ono vlastne on tam hovori ze konecny remaster by musel byt cista krajsia kopirka povodnej hry. WTF? Ved miliony fandov vo svete ani nic viac nechcu!
          • Očividně si plete remaster a remake. Remaster je kopie hry v moderní kabátu. Pochybuju, že Blizzard bude dělat remake. Půjdou cestou nejmenšího odporu, jako vždy. Mimochodem, tuhle sezónu konečně po letech odstranili většinu botů a dělají i další zásahy do hry, takže to vypadá, že se něco připravuje.
  • Wololo
  • Mám pocit, že tento týpek nás na strednej učil elektrotechniku, volali sme ho "uspávač hadov"
    • takovej týpek je na každej škole ;) Na druhou stranu si ze střední pamatuju i učitelku po jejímž výkladu jsem měl občas chuť zatleskat... *8*
  • Ruafa
    "Hello, my friend. Stay awhile and listen..."

    Identify za 100 gold.

    https://www.youtube.com/watch?v=kyab9QSlfFw
  • Jack1947
    O důvod víc se tam zae vrátit *4*
  • Prišlo mi to ako najprístupnejšia MOBA, škoda menšieho záujmu zo strany hráčov.
  • A kdy s touto zprávou přišli? Přijde mi to jako horzná sranda, že to snad musí být aprílovej žert :-)
    • Tuším, že to bylo 3. dubna. Jako ultina Stay a while and listen je vtipná. :)
  • Noo, toto je dost smutna sprava *9*
    • Jack1947
      ZPRAVa z leva!
    • zprava
      • zlava
  • Nejvetsi sranda je ze Diablo III hrdinove jsou mnohem zabavnejsi v HotS nez v te tragedii Diablo III.

    Po D.ve a Alextraze, je Deckard dalsi absolutne cool hridina...
    • Jack1947
      D.va má dokonce hezčí skiny než v Overwatch, třeba PROP D.va by se tam dost hodila jenže škoda že si Blizzard postavil hlavu a exkluzivní skiny nebude sdílet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit