Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    uzasny, kdyby radsi dalu hru zadarmo tem, co maji treba odvotovano vice nez 50 her apod, oni radsi daji kravsky slevy....
    • Sice by tak Steam podpořil loajalitu , ale to by pak nebyl monkey business ;)
    • Kozy
      lol
  • Celej tejden jsem si říkal, že chci Papers, Please ale rád bych počkal na slevu. A hele, problém vyřešen :))
    • No nevím , jestli takovou slevu má smysl hypovat - z 8,62 na 7,15 ! :((( . A je stejná pokaždé když jsem se díval :/
  • GlaDOS
    Raději neautomatizovat. Jen počet hlasů moc nevypovídá o kvalitě hry. Kdo ví, co by někteří autoři udělali jen pro hlasy. Pořád by někdo měl sledovat ohlas médií, upřednostňovat už vyšlé tituly nad rozpracovanými a procházet komentáře. Pokud těch lidí moc nemají, raději by měli onu skupinu rozšířit.
  • Vážně nesnáším, když hra dostane týden po vydání zajímavou slevu.
    • Horst_Fuchs
      Zvykej si, je jiná doba. Novinky za plnou cenu už kupujou jen nadšenci, normální lidi si počkají na první větší slevy. *5*
      Já novinku nekoupil už pěkných pá let, až teď jsem udělal vyjímku a předobjednal novou Amnesii.

      Ale jinak tyhle konkrétní slevy nic moc. *12*
      • Já snad ani nadšenec nejsem, ale prostě rád si něco zahraju a když si to chci zahrát, samozřejmě nechci čekat, až to bude ve slevě, chci to hrát hned, takže nevidím důvod, proč si daný titul nekoupit za plnou cenu (ovšem ne na Steamu, to je pravda ) *1*
        • Tak to si taka vynimka, pretoze vacsina (podla ohlasov) si kupuje vsetko a nehra pomaly nic. Hlavne ze to je kupene :D
          • Jack1947
            A vali se body, ktere se potom daji i zurocit casem...
  • InfidelBro
    Jsem rád za slevu na Sang Froid a La Mulanu, doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit