Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg, sbohem penízky *9*
  • Moander
    To komplet WoW za 15 ojro je slusny, ja to koupil uz vcera.
  • Jen škoda, že Steam/Valve ve slevách točí pořád téměř ty stejné tituly a pouze čas od času obmění nabídku indie her.
    • je to pravda, není tam pro mne nic zajímavého, respektive nic, co jsem už výhodně nekoupil třeba v letním výprodeji..
    • Od kdy fušuje Valve do slev jiný vydavatelů *1*
    • Tak to záleží na vyvojarich, ne?
  • Neodolal jsem a koupil jsem datadisk k Starcraftu :)
    Jinak pokud nekdo shanite poradnou mysku. Tak doporucuju: https://www.mall.cz/usb-mysi/logitech-g600-mmo-gaming-mouse-bila

    Cena 1259 s dani!!! a navic doprava zdarma. Bud maji chybu v ceniku nebo ozrale skladniky *1*
    • Hnusnější myš aby člověk pohledal *1* připomíná mi to ty starý telefony.
    • ucho
      no asi bude lepší, jak moje kuličková geniuska... ale tolik peněz bych za myš nedal :)
    • Moander
      Ta mys vypada priserne.
      • No tak samozrejme je pro MMORPG hrace...
        • Moander
          Ale stale vypada priserne, nebo mmo hraci maji posunuty prah prisernosti? *15*
          • Tak povazuji se za MMORPG hrace... A moje mysi Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A -> Razer Deathadder -> od roku 2009 Razer Naga -> druha novejší Razer Naga -> dnes objednana Logitech G600 ;) Asi jsem uchylnej na myši s více tlačítky, ale spíš to ve hrách jako WoW považuji za nutnost pokud si hru chci užít.
          • jedna z nejlepsich mysek, jen proto ze nejsi naucenej mit tlacitka na mysi jeste neznamena ze to neni uzitecne
            • Moander
              Ja psal neco o uzitecnosti?
  • Kozy
    Battlefield 4 na Amazonu za 30 doláčů. Pěkná cena.
    • Moander
      Zadarmo drahy.
      • Kozy
        No vidíš to, já jsem třeba nikdy žádný Battlefield nehrál ale tenhle díl mě zaujal takže za 30 je to krásný.
        • Myslim ze uz to sem nekdo psal, na mexickym originu 22 dolaru. Byt to polovina, mozna o tom zapremyslim.
  • MrSanta
    Nejhorší je to rozhodování, jestli pořídit již teď, nebo počkat na vánoční slevové šílenství na Steamu. Jediné, co chrání mé bankovní konto před důkladnou luxáží je fakt, že 'potřebné' hry už mám tak nějak všechny nakoupené. GOG je komplet a na Steamu zůstává už jenom Enslaved: Odyssey to the West. Ten je už dost levný i bez slevy, tam spíš čekám na dobu, kdy na něj bude čas. A pak Doom 3: BFG edition. Ten je zatím 'drahej', za víc jak € 10,- to kupovat nebudu.
    • ucho
      Doom 3 BFG je na amazonu za 5 dolarů a za podobný peníz na nuuvemu (steam verze), ten na steamu levněji patrně nebude. Enslaved je na Amazonu za 10 dolarů (steam verze).

      http://www.amazon.com/Doom-BFG-Online-Game-Code/dp/B00GXHIQLO/ref=sr_1_2517_bnp_0/185-2069376-8395744?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1385714532&sr=1-2517&tag=isthcom0a-20
      http://www.amazon.com/Enslaved-Odyssey-West-Premium-Online/dp/B00G6SV1G2/ref=sr_1_1031_bnp_0/189-6143701-9930635?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1385698950&sr=1-1031&tag=isthcom0a-20

      mě třeba láká Far Cry 3 za 7,5 dolaru, ale vím, že her mám teď dost, takže klidně počkám na příští akce. základ je mít v tomhle pevnou vůli a racionálně rozhodovat o tom, co má cenu koupit teď a co počká, jinak člověk utratí majlant :)
      • MrSanta
        Wole, já si rochním jak ušetřím a ty mi tu pošleš typy, kde utrácet. Teda vážně dík *1*.
        Já se snažím nezačít nakupovat na dalších stránkách. Ono bohatě stačí Steam, GOG, Origin. Už takhle mé nákupy dalece překračují moje herní možnosti. Hry se hromadí a rozhodování co hrát dřív je děsné *4*
        EDIT: vzhledem k tvému editu jsi na tom zhruba stejně *15*
        • ucho
          hrát je co, tak jsem odolal i koupi Skyrimu GOTY. zamáčkl jsem teda slzu, ale počkám. vím, že bych se k tomu jen tak nedostal a rád bych dohrál i jiný věci z té zásoby her. a proč kupovat hru, ke který tak nějak podvědomě tuším, že bych se nemohl dostat ani celý rok. tak příští rok to bude třeba ještě levnější a alespoň ušetřím.
          jinak pro ostatní, na Amazonu se zdá, že 5 her má region lock zrovna na ČR, tak pozor na to:
          http://www.steamgifts.com/forum/5jo1W/amazon-dvg-thread-v5-15-metro-franchise-750-far-cry-3-ac3-20-batman-ao
          (Dead Island, Dead Island GOTY, Dead Island Riptide, Metro Last Light, Saint's Row IV, Inversion)
          • J ten skyrim detto u mna. :D
            Ja musím ešte dohrať:
            - Metro Last light
            - Borderlands 2 a dlc...

            A teraz som zacal Path of Exile, čo je free to play a mam pocit, že hrám lepšie diablo. :D
            + x dalsich hier co mam z humble bundle napr. Batmanov + Fearov...

            ach a cas nikde. :o
            preto kalsem na skyrim pokial nebude tak za 7 eur GOTY. :D
            • omg Heroes VI za 7,5 dolara... pomaličky dýchať... pomaličky dýchať. Nič nekúpim !
          • se skyrimem jsem měl stejný problém. Díky bohu že mám na účtu jen 150,- a jinak mám jenom hotovost, jinak by bylo konto zas vybíleno *1*
  • x_ander
    Já už na ty slevy kašlu. Ještě nemám dohrané ani hry, co jsem koupil ve slevách před rokem, a už jsou tu další :-D
    • davidBray
      já si předsevzal, že nekoupím ani jednu, ani jednu! :D tak jsem sám na sebe zvědavej .. mám to s tím hraním jako ty :)
      • Tiez som si dal take predsavzatie a cuduj sa svete, hned vcera ma dostal BG1:EE. Starucku povodnu verziu z GOGu som nikdy po instalacii nezacal hrat...no a EE verzii som napokon neodolal.
    • Přesně tak dobrou třetinu her co mám jsem ještě ani nenainstaloval :D si připadám jak sběratel.
    • a vo tom to je :D
  • ucho
    kolečko slev rozjíždějí všude, i na Amazonu a Nuuvemu a rozhodně za ostatními nezaostávají... (Nuuvem má nyní některé ceny her nejnižší v historii). a když už jsme u toho, jak se nás Black Friday netýká, tak i Alza rozjela výprodejovou akci Black Friday...
    • Akym sposobom nakupujes na nuuvem?

      Brazil proxy? Kde, kedy, ako?
      • ucho
        žádná proxy, mám tam vyplněné skutečné údaje z ČR. a platba přes paypal. schválně jsem to teď zkusil a koupil na steam Mars: War Logs za 90,-
        pár týdnů zpět vyžadovali vyplnit najednou ty údaje, ale jak jsem to vyplnil, tak to bylo zase ok (a údaje jsem vyplnil pravdivě)
    • Alza rada robí zľavy takým spôsom, že na tovar nalepí samolepku "zľava XY%" a s cenou v skutočnosti vôbec nepohne, tak bacha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit