Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Já už na ty slevy kašlu. Ještě nemám dohrané ani hry, co jsem koupil ve slevách před rokem, a už jsou tu další :-D
    • davidBray
      já si předsevzal, že nekoupím ani jednu, ani jednu! :D tak jsem sám na sebe zvědavej .. mám to s tím hraním jako ty :)
      • Tiez som si dal take predsavzatie a cuduj sa svete, hned vcera ma dostal BG1:EE. Starucku povodnu verziu z GOGu som nikdy po instalacii nezacal hrat...no a EE verzii som napokon neodolal.
    • Přesně tak dobrou třetinu her co mám jsem ještě ani nenainstaloval :D si připadám jak sběratel.
    • a vo tom to je :D
  • bacha na steamu je brutalni sleva 20% na call of duty ghosts! už to stoji jenom 50€ *8*
    • ucho
      taková je holt cenová politika u COD her, tam se drží dlouho nahoře. jinak pokud by tě to zajímalo, tak se teď jinde prodává kolem 30 eur... ale počítám, že nezajímá :D
      • Jack1947
        Hlavni je ze vi kdy a kde je sleva. (Clovek co muze napsat ze se spletl s tim ze Slon "Nejí deti ale Rozmačka" jo holt s nim neni cemu se divit) Proste nas JOEY. (Nevai kdyz ti budu rikat Joey misto JOe? ) . *4*
  • Vzhledem k cenam ruznejch bundle kde mate šest her za dolar je to všechno drahy:) Drahy proto ze to stejne clovek nikdy poradne hrat nebude, jen to koupi a pak cumi:)
  • Jen škoda, že Steam/Valve ve slevách točí pořád téměř ty stejné tituly a pouze čas od času obmění nabídku indie her.
    • je to pravda, není tam pro mne nic zajímavého, respektive nic, co jsem už výhodně nekoupil třeba v letním výprodeji..
    • Od kdy fušuje Valve do slev jiný vydavatelů *1*
    • Tak to záleží na vyvojarich, ne?
  • Tak na Steamu mě zatím neuchvátili, ty hry, co jsem tam chtěl (Dark Souls, Bioshock Infinite), jsem našel za podobnou částku na Amazonu nebo GMG, ovšem v dolarech...
    • Thorar
      Taky jsem čekal jak mi Steam provětrá konto a zatim nic co by mě vyloženě potěšilo, tak snad na Vánoce...
  • Neodolal jsem a koupil jsem datadisk k Starcraftu :)
    Jinak pokud nekdo shanite poradnou mysku. Tak doporucuju: https://www.mall.cz/usb-mysi/logitech-g600-mmo-gaming-mouse-bila

    Cena 1259 s dani!!! a navic doprava zdarma. Bud maji chybu v ceniku nebo ozrale skladniky *1*
    • Hnusnější myš aby člověk pohledal *1* připomíná mi to ty starý telefony.
    • ucho
      no asi bude lepší, jak moje kuličková geniuska... ale tolik peněz bych za myš nedal :)
    • Moander
      Ta mys vypada priserne.
      • No tak samozrejme je pro MMORPG hrace...
        • Moander
          Ale stale vypada priserne, nebo mmo hraci maji posunuty prah prisernosti? *15*
          • Tak povazuji se za MMORPG hrace... A moje mysi Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A -> Razer Deathadder -> od roku 2009 Razer Naga -> druha novejší Razer Naga -> dnes objednana Logitech G600 ;) Asi jsem uchylnej na myši s více tlačítky, ale spíš to ve hrách jako WoW považuji za nutnost pokud si hru chci užít.
          • jedna z nejlepsich mysek, jen proto ze nejsi naucenej mit tlacitka na mysi jeste neznamena ze to neni uzitecne
            • Moander
              Ja psal neco o uzitecnosti?
  • ucho
    docela zajímavá poznámka u Dishonored GOTY:
    Notice: This game is not giftable in your territory.

    chvilku byl s 92% slevou, stihl jste někdo koupit? :D
  • Kozy
    Battlefield 4 na Amazonu za 30 doláčů. Pěkná cena.
    • Moander
      Zadarmo drahy.
      • Kozy
        No vidíš to, já jsem třeba nikdy žádný Battlefield nehrál ale tenhle díl mě zaujal takže za 30 je to krásný.
        • Myslim ze uz to sem nekdo psal, na mexickym originu 22 dolaru. Byt to polovina, mozna o tom zapremyslim.
  • Moander
    To komplet WoW za 15 ojro je slusny, ja to koupil uz vcera.
  • omg, sbohem penízky *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit