Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam jediné drm, kteří tu všichni hlupci neustále brání a proč? Proč nemůžu při hraní DS použít mody aniž bych se bál banu? Proč mě vlastně někdo něco přikazuje, abych měl zaplé nebo ne, když jsem si hru koupil? Fu*k steam, Fu*k Valve, Fu*k Big Fate Gabe.
    • Overwatch
      Přečti si někdy podmínky použití hry/služby, otevře ti to oči.
      • Nikde jsem tam nečetl, že bych nemohl použít SweetFX... Ano i za SweetFX VAC banuje :) Otevři oči pane moudrý.
        • Takhle jsem se dlouho nezasmal *15* v podminkach mas napsano ze nesmis jakkoliv bez souhlasu autoru upravovat hru *1*
        • Overwatch
          Co je SweetFX nevím, ale ve spoustě EULA máš vysloveně napsané, že hry nesmíš NIJAK modovat, upravovat, měnit soubory apod. Jednoduše řečeno máš tu hru používat jen tak, jak ti ji nabízí vývojáři a nerýpat se v ní. A s tímto souhlasíš, když EULA odklikáváš. Pokud to, s čím jsi souhlasil pak porušíš, tak může přijít postih, například ten ban. Takhle jednoduché to celé je.
          • MAs pravdu, ze takhle to u steamu je. Otazka je, jestli je to take dobre a co s tim vlastne muzes delat. Spousta PC hracu totiz otevrenost pc platformy a moznost modovani uvadi jako jeji prednost a konkurencni vyhodu. Valve smeruje k tomu z pc udelat dalsi konzoli. Je to opravdu to, co pc hraci chteji?
            • Vitekb
              @Overwatch: A co je zde tou potřebou většiny?
            • Tady se prave mylis. Tohle neni zadna potreba vetsiny. Vetsina hracu nema potrebu, aby hry neslo modovat. Ja myslim, ze tuhle potrebu dokonce nema zadny hrac.
            • Overwatch
              Máš recht, svým způsobem to může být pro některé hráče nevýhoda. To chápu a taky se mi to nelíbí, byť mody zas tak často nevyhledávám. Ale obávám se, že těch hráčů aktivně využívajících mody je PC trhu menšina a že tady platí že "potřeby většiny převažují nad potřebami menšiny"...
        • Běží ti SweetFX na pozadí společně se hrou a má na její obsah/vlastnost/součást vliv (jakoukoliv vlastnost)?
          • Jack1947
            Je to jejdásek nebo nekdo kdo prejima jeho nazory, ten ti bude vzdycky tvrdit ze ho STEAM omezuje a EULA bude tak maximalne podkladat jako nejaky zbytecny otravujici (!!) zivot dokument, co beztak nikdo necte *3*
          • DRM v praxi= Steam. Nějaké kecy mě absolutně nezajímají, co se kde píše. Že nemůžu použít ani ENB či SweetFX je buzerace nejvyššího kalibru... Zlatý Game for Windows - tam se mohlo krásně modovat. Hlavně Steam nezapoměnte do krve bránit, jak je to čestná služba. Oni po vás chtějí peníze a za ty peníze dostanete hru, která 1. není ani vaše, 2. nemůžu ji ani modovat či vylepšovat. Tak. kde to jsme?
            • to HEHE: kdyby měl PŘEDEM napsáno v kupní smlouvě, že auto jezdí jen na benzín od STEAM benzínky a tu smlouvu by si nepřečetl a pak si na tuto skutečnost stěžoval, tak ač je to sebeblbější /vlastnost/ tak je jen a jen jeho blbost, že si tu smlouvu nepřečetl...protože v tý smlouvě je to jansě psáno
            • 2jablon: NE to je jako by si stezoval, ze mu auto od steam prodejce nejede na jiny benzin nez na benzin od steam benzinky a to by si kazdy stezoval na takove auto!
            • takže si stěžuješ na to, že máš mmorpg přes steam který vyžaduje steam a online mod...to je jako si stěžovat, že když si koupíš auto tak ti nepojede bez benzínu a že musíš vyměňovat olej
            • Jack1947
              Jo, to bude lepsi pac tady nelze niceho dosahnout...

              Patri dolůů
            • Offline mod je docasny, bez online pripojeni se u steamu neobejdes. Ja steam poustim jen jednou za cas a bez prihlaseni se me nic nedovoli, protoze mu uz davno vyprsel offline timeout. Velmi vtipne to je, kdyz si chces zahrat neco ve chvili, kdy nemas k dispozici online pripojeni.
            • Jo to jsem přesně čekal, že napíšeš. Dark Souls je takové malé mmorpg, takže opravdu mám hrát tuhle mp hru v offline modu? LoL
            • STEAM hry můžeš hráít v ofline modu
              Hry který si "koupíš" nikdy nejsou tvoje, je to vždycky jen licence pro uživání softwaru
              95% her má v licenčním ujednání že její obsah nebudeš nijak měnit (módovat)

              Ono je to vlastně úplně prostý buďto na to přistoupíš a nebo si najdeš alternativu (hru koupit a pak si vymodovat torrentovou verzi), nebo budeš blbě žvatlat na diskusi o tom, že si nečteš EULA a že je nespravedlivé když tě ta služba omezuje v rámci EULA kterou si předtím odsouhlasil
    • To že je někdo hloupej, to chápu...ale že se tim ještě chlubí to mi hlava fakt nebere
    • To ale přece není problém Valve.
  • to co za magora sa tu stazuje ze dostal banan za modovanie MP hry?:D to je to iste ako brat doping v sporte mas hrat s tym co aj ostatny lol...
  • Ať je tam jedna hra nebo milión, lidi v daném období za hry utratí zhruba stejně (možná spíše o pár drobných více s větším výběrem). Takže ta stížnost je akorát od těch, kteří chtějí peníze na úkor jiných vývojářů za jejich umění dostat se na Steam.

    Jinak mě samotného velký výběr her nějak neomezuje, právě naopak. Na Steam si nechodím hry vybírat, ale už rovnou za konkrétními tituly, o kterých jsem se dozvěděl třeba zde nebo je znám z minulosti. Proto mně spíš vadí, když je tam nenajdu.
  • Jack1947
    "příliš mnoho her"

    Her... ktere nikdo nehraje? *7*
    • prudislav
      First world problems *7*
  • Těch problému jsou tuny. Příšerně otravné DRM, které jenom škodí. Fujjj,
    • Ale jejdasku
      • To nejsem ja. Ale jsem rad, ze si pamatujes, ze nemam rad online drm, region locky a podobne prasarny, ktere valve zatahlo na pc platformu.
        • Region lock? Pokud nebydlíš na Měsíci, tak si myslím, že s regionem ve steamu problém mít nebudeš
          • Zapomnel jsi uz treba na Skyrim a jeho DLC?
      • Veskoslave...
  • šilenej svet každej chce vydelat prachy i za uplne pitomosti, kvalitnich titulu je maalo, ale fakt mam pocit ze kazdej dela hry tolik her fuu to kazdej umi programovat nebo co ja vzdycky myslel ze udelat hru je tezke ale ted ten pocit ani moc nemam kdyz tolik indie her vychazi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit