Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze steamu bude XBMC?
  • sugyn
    Jestli to umozni navic streamovani hudby z steam knihovny do mobilni steam aplikace tak jsem pro.
  • Kallessin183
    Já osobně to docela ocením, protože z vyskakování do oken (bože to zní vtipně:) mi některé hry na steamu padaly...
    • Asharak
      Mě stačí vyskakovací oznámení z Winampu když hraješ hry jako např. Heroes, kde používáš dolní pravý roh obrazovky a zrovna přeskočí další song -_-
      • Tak to se dá vypnout to je v pohodě, horší je to už tady zmiňované padání některých her při alttabu
  • nejde to náhodou ted spustit pouze přes big picture? což je obrovská limitace podle mě
    • Co jsem si četl, tak nejdřív jen přes big picture a potom přidají i pc rozhraní.
  • ruthan
    Ono se sice o tom moc nemluvi, ale tohle jeden z problemu digitalniho nakupovani, ze si ve finale koupite jedno zbozi x krat, protoze ho chcete pouzivat pri ruznych aplikacich.
    Jinymi slovy, chci prehravat muziku na iPadu, musim mit iTunes, na Android google play, ale mam tam moznost si proste nahrat koupene mp3 na kartu, stejne jako v mobilu. A ted prijde Steam, ktery chce abych si to koupil znovu a jen protoze mi alt-tabovani kazi zazitek. Problem je, ze kdovi jestli budou mit i Android, iOS klienta a nejaky lehky Winamp like prehravac a kdy.. a ikdyby, tak pochybuju, ze by ho meli pro moji starou Symbian nokii, tam jsem rad, ze je tam Youtube.
    • smejki
      já věděl, že mi tam ještě někdo chybí. díky za připomenutí. zablokován
      • Amylee.Anderson
        Kolik ti tam přibylo lidí od tý doby, cos to zveřejňoval? Já jen, jestli něni nějaký zajímavý update :-D
        • smejki
          o tom vám, děti, povyprávím až některý jiný večer.
    • Proboha *7* Nejsou tví rodče náhodou taky sourozenci?
      • V tomhle případě přímo Brenda a Brandon.
    • Paul_cz
      Co ? Vždyť tam jde nastavit složka kde máš hudbu a normálně přehrávat mp3ky z disku..
  • Nejsem z toho nadšený, ale ničemu to nevadí, tak nechápu, co tady všichni vyvádí.
  • Dobrá konkurence pro iTunes
    • Soundcloud, Google music apod...
  • fizola
    Dobrá vec k závodným titulom, onlinovkám kde nezáleží na zvuku (Dota), k singleplayer príbehovým hrám si aj tak nikto nikdy nepúšťal hudbu. Aspoň nebude systém zaťažovať aj napr. Winamp ale všetko v rámci procesu steamu.
  • Pevne doufam ze je to jen prvni krok k digitalnimu prodeji hudby.
    • to chtel i KimDotCom, minimalni vydelky pro sebe jako poskytovatele a vetsina vydelku by sla hudebnikum, proto taky dopadl jak dopadl, zatimco o jine a vetsi sluzby ktere se tehdy warezem jen hemzily jako rapidshare se nikdo nezajimal
  • Asi se tam už nudí. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit