Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pevne doufam ze je to jen prvni krok k digitalnimu prodeji hudby.
    • to chtel i KimDotCom, minimalni vydelky pro sebe jako poskytovatele a vetsina vydelku by sla hudebnikum, proto taky dopadl jak dopadl, zatimco o jine a vetsi sluzby ktere se tehdy warezem jen hemzily jako rapidshare se nikdo nezajimal
  • fizola
    Dobrá vec k závodným titulom, onlinovkám kde nezáleží na zvuku (Dota), k singleplayer príbehovým hrám si aj tak nikto nikdy nepúšťal hudbu. Aspoň nebude systém zaťažovať aj napr. Winamp ale všetko v rámci procesu steamu.
  • Asi se tam už nudí. :D
  • Keyz
    Zajímavé ale nic extra. Během hry hudbu snad většina lidi neposlouchá a soustředí se na hru ne? :)

    Navíc není problém přepínat skladby během hraní na klávesnici anebo to nastavit v programu co to přehrává. Případně si pustit internetové rádio. Sice supr, že vše integrují aby to bylo maximálně jednoduché ale ideální bude když budou dvě řešení. Jedno svobodné jako u klasických OS a jedno integrované.
    • Jako, běhání ve skákačkách v AC: Brotherhood za zvuků Mötley Crüe je zajímavý zážitek *1*
      • Anebo taky WarThunder a k tomu klasický rock *14*
  • Kallessin183
    Já osobně to docela ocením, protože z vyskakování do oken (bože to zní vtipně:) mi některé hry na steamu padaly...
    • Asharak
      Mě stačí vyskakovací oznámení z Winampu když hraješ hry jako např. Heroes, kde používáš dolní pravý roh obrazovky a zrovna přeskočí další song -_-
      • Tak to se dá vypnout to je v pohodě, horší je to už tady zmiňované padání některých her při alttabu
  • firebug
    Celkem fajn věc, která je pro hráče u PC nepodstatná, ale u multimediálního centra (jakým chce zřejmě steambox se steamOS být) nejspíš nutná. Finální verzi zkusím, a třeba to i nahradí můj Winamp. Čím méně softwaru mám na PC, tím lépe.
    Kdyby ovšem udělali nějaké internetové rádio, jako je Pandora, nebo přímo Pandoru bez regionálního omezení nějak integrovali, byla by to pecka! Asi by si ale už musely říct o nějaký ty prachy...
    • Pokud používáš google chrome tak si stáhni extension, které se jmenuje "hola unblocker", umožňuje ti poslouchat Pandoru i u nás. A myslím, že to tak funguje se všema takovýmato omezenýma stránkama (netflix (u toho si nejsu jistý), NHL Gamecenter, NFL...)
      • firebug
        Hola Unblocker používám a právě díky tomu jsem se do té Pandory zamiloval. :-) Bylo by ale fajn, mít k takovýmto online službám normální přístup a nemuset to řešit oklikou...
  • sugyn
    Jestli to umozni navic streamovani hudby z steam knihovny do mobilni steam aplikace tak jsem pro.
  • Nejsem z toho nadšený, ale ničemu to nevadí, tak nechápu, co tady všichni vyvádí.
  • Velmi kvalitní vůběr hudby na obrázku! Aphex Twin <3
    • fizola
      To aby zaujali aj nás podivínov *1*
  • Tak tohle je funkce určitě vítaná. Jsem zvědav, jak rychle bude fungovat oproti mediálním klávesám na klasické klávesnici (EDIT: Myslím při hraní PC her na gamepadu). Mám doma starou dobrou Logitech G15 (ano, tu s tím černobílým displejem) a hudbu ke hrám poslouchám dost často. Při cinematických scénkách ve hře prostě zmáčknu pauzu a hudba na pozadí neruší. Ovšem setkal jsem se s hrami (tuším, že Skyrim), kde tyto klávesy nefungují a musí se přepínat (ok, ve Skyrimu nejsou žádné cutscény, ale týká se to přepínání skladeb).
    Bezva by bylo, kdyby ke hrám přidávali soundtracky, ale občas se to děje (Crysis a myslím, že i DE:HR měl soundtrack v SE) a tím pádem se tu jistá propojenost s kupováním soundtracků přímo nabízí. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit