Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je funkce určitě vítaná. Jsem zvědav, jak rychle bude fungovat oproti mediálním klávesám na klasické klávesnici (EDIT: Myslím při hraní PC her na gamepadu). Mám doma starou dobrou Logitech G15 (ano, tu s tím černobílým displejem) a hudbu ke hrám poslouchám dost často. Při cinematických scénkách ve hře prostě zmáčknu pauzu a hudba na pozadí neruší. Ovšem setkal jsem se s hrami (tuším, že Skyrim), kde tyto klávesy nefungují a musí se přepínat (ok, ve Skyrimu nejsou žádné cutscény, ale týká se to přepínání skladeb).
    Bezva by bylo, kdyby ke hrám přidávali soundtracky, ale občas se to děje (Crysis a myslím, že i DE:HR měl soundtrack v SE) a tím pádem se tu jistá propojenost s kupováním soundtracků přímo nabízí. *3*
  • firebug
    Hola Unblocker používám a právě díky tomu jsem se do té Pandory zamiloval. :-) Bylo by ale fajn, mít k takovýmto online službám normální přístup a nemuset to řešit oklikou...
  • Anebo taky WarThunder a k tomu klasický rock *14*
  • Jako, běhání ve skákačkách v AC: Brotherhood za zvuků Mötley Crüe je zajímavý zážitek *1*
  • Mě to moc jako nadsázka nepřišlo, přislo mi to dosti přesné *1*
  • Pokud používáš google chrome tak si stáhni extension, které se jmenuje "hola unblocker", umožňuje ti poslouchat Pandoru i u nás. A myslím, že to tak funguje se všema takovýmato omezenýma stránkama (netflix (u toho si nejsu jistý), NHL Gamecenter, NFL...)
  • firebug
    Celkem fajn věc, která je pro hráče u PC nepodstatná, ale u multimediálního centra (jakým chce zřejmě steambox se steamOS být) nejspíš nutná. Finální verzi zkusím, a třeba to i nahradí můj Winamp. Čím méně softwaru mám na PC, tím lépe.
    Kdyby ovšem udělali nějaké internetové rádio, jako je Pandora, nebo přímo Pandoru bez regionálního omezení nějak integrovali, byla by to pecka! Asi by si ale už musely říct o nějaký ty prachy...
  • kickasl
    Radio? Poslouchal jsi ho nekdy v poslednim stoleti? Vzdyt je to des. Kecy moderatora se stridaji s reklamou, kterou obcas prerusi muzika, pricemz playlist tvori 100 pisni hranych nahodne dokola.
    (v prispevku byla pouzita nadsazka a bezectne zesmesnovani, melo by se proto na nej nahlizet s nadledem)
  • konecne
  • Tvl, už drž hubu ty negramoto!
  • fizola
    To aby zaujali aj nás podivínov *1*
  • Velmi kvalitní vůběr hudby na obrázku! Aphex Twin <3
  • Pokud to třeba bude fungovat jako v GTA vlastní hudba u rádia, že to nahradí hudbu ve hře za vaší a odpadne nastavování hlasitosti 20x za hru tak aby nerušila tak to bude určitě plus. Pokud to bude jenom další přehrávač, tak marná snaha. Komu PC nezvládne steam a přehrávač, tak ať si pustí rádio -.-
  • jakou hudbu mam poslouchat
  • Keyz
    Zajímavé ale nic extra. Během hry hudbu snad většina lidi neposlouchá a soustředí se na hru ne? :)

    Navíc není problém přepínat skladby během hraní na klávesnici anebo to nastavit v programu co to přehrává. Případně si pustit internetové rádio. Sice supr, že vše integrují aby to bylo maximálně jednoduché ale ideální bude když budou dvě řešení. Jedno svobodné jako u klasických OS a jedno integrované.
  • Tak to se dá vypnout to je v pohodě, horší je to už tady zmiňované padání některých her při alttabu
  • smejki
    o tom vám, děti, povyprávím až některý jiný večer.
  • Jack1947
    Chjo, ted uz i STEAM MUSIC no to jsou nam panecku "prisne a krute omezeni". *15*

    No, ono by me to ani moc nenapadlo, jenze kdyz je neco mainstream hudba tam chybet proste nemuze. STEAM je tohle vsechno, jeste mobilni hry a aplikace. Mame tu novy PC GOOGLEPLAY. ( tak daleko uz zachazet jiste nebudou).
  • Na jednej strane je to fajn doplnkova funkcia, na druhej strane plati stale klasika - vzdy je lepsi jeden specializovany nastroj ako nieco multifunkcne co zvlada vsetko ale nic poriadne. A dalsia vec bude ako moc agresivne to bude Valve tlacit. Inak povedane , ak v extremnom pripade povedzme bude/nebude branit spusteniu ineho prehravacu popri hraniu hry zo steamu. Inak co sa tyka soundtrackov, tak to by zasa taky velky problem nemusel byt. Napriklad GOG ponuka tusim skoro ku kazdej hre aj soundtrack na stiahnutie.
  • Asharak
    Mě stačí vyskakovací oznámení z Winampu když hraješ hry jako např. Heroes, kde používáš dolní pravý roh obrazovky a zrovna přeskočí další song -_-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit