Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krok, který není špatný, ale určitě se nějaká revoluce nekoná. Určitě to bude alternativa pro hráče, kteří nechtějí zatěžovat RAM několika zapnutými programi, nicméně si myslím, že tato služba nebude dosahovat kvalit specializovaných přehravačů hudby, takže stejně vetšína uživatelů zůstane u zažitého. Co by mě zajímalo je, jestli tento přehravač bude umět přehrát i netradiční typy souborů jako třeba FLAC.
  • kaydz vypnuti/prepnuti bude za mikrotransakci *5*
  • funguje to jenom v BIg Picture, ale zatim jsem neprisel na to jak to vypnu kdyz odejdu z BP, protoze muzika hrat neprestane
  • Funguje to? *1*
  • prisla mi pozvanka do bety tak kdyz vas bude neco zajimat tak napiste
  • Ty máš dnes šťastný den, co? *7*
  • to chtel i KimDotCom, minimalni vydelky pro sebe jako poskytovatele a vetsina vydelku by sla hudebnikum, proto taky dopadl jak dopadl, zatimco o jine a vetsi sluzby ktere se tehdy warezem jen hemzily jako rapidshare se nikdo nezajimal
  • Amylee.Anderson
    Kolik ti tam přibylo lidí od tý doby, cos to zveřejňoval? Já jen, jestli něni nějaký zajímavý update :-D
  • smejki
    já věděl, že mi tam ještě někdo chybí. díky za připomenutí. zablokován
  • Ze steamu bude XBMC?
  • sugyn
    Jestli to umozni navic streamovani hudby z steam knihovny do mobilni steam aplikace tak jsem pro.
  • Kallessin183
    Já osobně to docela ocením, protože z vyskakování do oken (bože to zní vtipně:) mi některé hry na steamu padaly...
  • Co jsem si četl, tak nejdřív jen přes big picture a potom přidají i pc rozhraní.
  • V tomhle případě přímo Brenda a Brandon.
  • nejde to náhodou ted spustit pouze přes big picture? což je obrovská limitace podle mě
  • Proboha *7* Nejsou tví rodče náhodou taky sourozenci?
  • Paul_cz
    Co ? Vždyť tam jde nastavit složka kde máš hudbu a normálně přehrávat mp3ky z disku..
  • ruthan
    Ono se sice o tom moc nemluvi, ale tohle jeden z problemu digitalniho nakupovani, ze si ve finale koupite jedno zbozi x krat, protoze ho chcete pouzivat pri ruznych aplikacich.
    Jinymi slovy, chci prehravat muziku na iPadu, musim mit iTunes, na Android google play, ale mam tam moznost si proste nahrat koupene mp3 na kartu, stejne jako v mobilu. A ted prijde Steam, ktery chce abych si to koupil znovu a jen protoze mi alt-tabovani kazi zazitek. Problem je, ze kdovi jestli budou mit i Android, iOS klienta a nejaky lehky Winamp like prehravac a kdy.. a ikdyby, tak pochybuju, ze by ho meli pro moji starou Symbian nokii, tam jsem rad, ze je tam Youtube.
  • Nejsem z toho nadšený, ale ničemu to nevadí, tak nechápu, co tady všichni vyvádí.
  • Veskoslav
    Super. To je argument jak noha. Sice služba je o hovnu, ale umí to přehrávat hudbu. To umí i MP4 přehrávač a nic to nemění na faktu, že srovnáváš docela nesrovnatelné služby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit