Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol tech looseru tady tak breci ....tak si hrajte jinde a neserte se na steam :D :D
  • a ještě musí stahovat jako č u r á k to co má v krabicové verzi
    nenávidím digitalizaci her
    at si vylížou
    a někdo at ty hry předelá aby byli čistě jaké jsou bez steamu
    já být hacker a obchodník tak udělam firmu co se před leností lidí a mocí Steamu neukloní
    zavedl bych polo steamové hry
    žádné stahování navíc pro všechny a instalace čistě krabicově
  • To je tak vylizany ze si nemuzu pridat kamose ku*va proc to tak je debilne udelany *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Milí steame,jsem velice nespokojen tím jak okrádáte hráče :)
  • S mojím kamarádem chceme hrát Unturned, a jelikož má novej ůčet a nemá už peníze nemůže si přidat kamaráda ( a já ho nemůžu vyhledat ) a ani nemůže do groupy Unturned Cz/Sk
    SUPROVĚ JSTE DOSRALI TEN STEAM AJI S TÍM POČKÁNÍM NA TRADE!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Já třeba řeším problém, kdy jsem založil účet pro tátu a koupil mu i nějaké hry do začátku a teď koukám, že si ho nemůžu přidat jako přítele do seznamu abych mu to co jsem nakoupil poslal. ážně moc děkuju kluci Steamácký
  • *12* *12* *12*

    Ať jdou laskavě do p*dele! Založil jsem si nový účet, starý jsem měl na jiný mail, než hry na battle.net, origin, gog.com. Stejně jsem tam neměl moc her, které bych ještě někdy hrál, tak jsem si vytvořil nový, na kterém jsem si aktivoval kód na Batman Arkham Knight. No a pak jsem zjistil, že ty sviňky mě blokují žádosti o přátelství. Takže já tam aktivuju hru, kterou ty vydřiduchové mají nechutně předraženou (v přepočtu za 1400, já koupil kód za 599), a jsem stále omezen? A to i přesto, že tam mám položku v hodnotě za 1400 Kč?! (Ano, tu hodnotu myslím vážně, natolik si oni SAMI cení tuto hru.) Zlodějina. Nehodlám tam utratit ani korunu! S přítelkyní se v multiplayerových hrách stejně najdeme i bez této ludračiny. Ať mi ta zlodějská chátra nevykládá, že to nejde zařídit jinak. Aktivace kódů, dosažení určitého počtu achievment bodů atd. To vše by mělo odemknout zbývající funkce. Pokud ne, platit za to rozhodně nehodlám. Vyžírky a zloděje prostě podporovat nebudu! Za 5 ďolíků si na steamu koupím kulový, za to v obchodech s digitální distribucí za to můžu mít sice starší, ale pořád hodnotnou hru. A třeba i AAA titul. Viz. třeba Arkham Asylum, zloději to mají za 20 éček, já si GOTY edici můžu koupit za 109 Kč v akci, za 199 Kč normálně. Arkham City 21 éček u zlodějů, cca 150 Kč jinde. Zrovna mě nenapadl případ, který by přesně pasoval na těch 5 dolarů, ale pro příklad to snad stačí.

    *16* *16* *16*
    • Bez Vás se, pane, na Steamu obejdeme - my všichni zloději, vyžírkové, pro které je 5€ úplně normální a pochopitelná daň jak bojovat se spammery. *3*
  • Konečně relativně rozumný a snad i účinný způsob jak omezit spam. Jakmile máte na účtu trochu víc her, tak musíte stejně jako já blokovat minimálně jednoho spammera denně a to vás brzy přestane bavit!
  • Tak stým už mám léta, tuším kvůli kabicovému Orange boxu.

    A koukám, že jsem to naprosto mizivé procento, co si tam nikdy nic nekoupilo. Jednou jsem málem koupil Age of Empires II, když na mě přišla neodolatelná touha si to zahrát a nehledat kvůli tomu, v jaké krabici je prastará DVD mechanika, akorát že po prohledání internetů jsem zjistil, že to bylo právě v humble bundle, takže zase skrz stým nic.

    Jinak jsem ani nevěděl, že tam takové funkce jsou, doteď jsem to bral jen jako prográmek na spuštění hry. S klidným srdcem je i nadále oželím :)
  • Joo, 5E je fakt obrovská pálka a představuje to neskutečný problém.
    Většina uživatelů steamu tam už dávno utratila mnohem víc a pokud někdo tam pouze aktivuje pouze cd-kliče, tak si prostě jednu hru koupí přímo ze steamu. Obrovský problém.
    Podle mě je to celkem rozumný přístup jak se vypořádat s těmi podvodníky.
    Většiny uživatelů se to ani nedotkne.
    • A tak nějak nechápu, proč nad tím brečí ti lidé, kteří berou steam jako nutné zlo. Pokud je to pro někoho nutné zlo, tak asi nebude využívat sociální funkce, které steam nabízí, protože je to přece neherní součást nutného zla. V hraní vás to v ničem neomezí.
      A nebo jsou daní jedinci pokrytci, co na steam nadávají, ale jeho funkce jim přijdou užitečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit