Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes mi přišly 2 žádosti o přátelství od anonymů s levelem 0, takže to bylo naprosto k ničemu. Vlastně ne k ničemu, Valve si na tom jistě solidně nahrabala - a o to přeci šlo. *6*
    • Já se teda dočetl, že to teprve bude realizováno a né, že už to zavedli, tak proč to skučení?
  • Stále si nacházejí cesty, jak vytřískat z hráčů prachy... *6*
  • Jako celkem to chapu. Kdo steam pouziva nejak vic musi uznat, ze ten problem s fake accountama tam je ... sam blokuje kazdej tejden aspon 1-2 ucty a to nejsem nikde moc aktivni. 5 dolaru neni dneska nic
  • na steamu mám přes 100 her a většina je z Humble a dvě z G2A. Tak to se me asi taky tyka :D
    • Na stavající učty se to podle mě vztahovat nebude.
  • MrSanta
    Osobně beru Steam jako nutné zlo. A stejně jsem tam hrubým odhadem utratil možná 200 €. Holt odolávat slevám jsem se učil dlouho. A ani tak jsem se to nenaučil jako jsem spíš už nakoupil všechny hry, o které jsem měl zájem.
    Nářky nad tímhle řešením mi příjdou úplně mimo mísu. Veškeré komunitní funkce Steamu jsou funkcemi Steamu, které tam Valve dalo a nechalo je užívat lidi zdarma. Teď to mění a nechá je, nepřesně řečeno, užívat za jednorázový poplatek. Kdyby se Valve rozhodlo vše nad rámec těch zatracenejch povinnejch registrací cca 80 % nově vyšlých PC her zpoplatnit a chtít po hráčích třeba € 5,- měsíčně, tak nikdo nemůže říct ani popel.
    Uživatel Steamu na tyto funkce nemá nárok. Je pouze rozhodnutím Valve za jakých podmínek tyto funkce lidem zpřístupní.
    Věta v článku "Můžeme sice namítnout, že si tedy holt něco koupí za pět dolarů, ale už je to příklad standardního uživatele, který je k něčemu nucen, ačkoliv Steam využívá zcela legálně a v rámci jeho, nyní už neplatných, podmínek využití" podle mě hezky představuje problém Steamu. Místo aby se řešila DRM nutnost si na Steamu aktivovat krabicovku, tak se řeší ptákoviny ve stylu jestli můžu využívat nějaké komunitní funkce, které jsou k hraní celkem zbytečné.
  • a od kdy to ma bejt aktivni? ja nikdy nic na steamu nekoupil a vse me funguje normalne...
  • Nevím co tu většina řeší,ty zablokované funkce dělá Valve pro své zákazníky. Pokud si hry kupujete jenom v bundlech,nebo krabicovky,nejste zákazník steamu a oni z Vás nemají peníze. Nestěžujte si potom,že nemáte přístupné všechno.
    • Fajn, tak ale ať mě neotravují s tím svým zbytečným softwarem.
      • Oni tě s tím neotravují. Nenutí tě steam využívat. Pokud si však vydavatel hry zvolí steam jako nutnost i pro krabicové verze hry, tak to už je jejich volba a těžko za to vinit Valve.
        Tyhle nářky, jako kdyby Valve drželo vydavatelům pod krkem kudlu, aby využívali steam jsou vážně úsměvné.
      • Zbytečným softwarem? tím myslíš klienta steamu? Jsi zřejmě zcela mimo milý ROG. Klienta používáš jako uživatel účtu steam. Pokud nemíníš přistoupit na pravidla hry tak nechápu proč ještě tak otravnou a špatnou věc jako je Steam řešíš. Můžeš používat mnohem lepší Origin nebo jinou alternativu, třeba si kupovat hry za plnou palbu v obchůdku JRC a máš vystaráno.
        • Promiňte chtěl bych se zeptat, on dnes existuje nějaký obchůdek kde si můžu pořídit standardní krabicovou verzi bez steamu a podobných věcí, já myslel že dnes jsou téměř všechny hry na steam.
  • Morraw
    Lidí, kterých se to opravdu dotkne bude naprosto zanedbatelné minimum (většina si v každoročních slevách sem tam koupí 2-3 hry, nebo kredit to F2P). A z toho minima bude další minimum, kterým bude vadit omezení sociálních služeb.
    Ti, kteří jen hrajou, nebudou při hraní nijak omezeni.
  • spook.y
    Problém s fake účty chápu! Sám blokuji už asi 200 účtů. Když jsem nedávno prodával na marketu dražší věc tak mi za jediný den přišlo asi 50 pozvánek o přátelství od účtů: level 0, soukromý profil...někdy stejné avatary a dokonce i jména. Takže problém chápu, ale tohle řešení se mi nezdá úplně správné.

    Edit: Na druhou stranu, jak už tady někdo psal, 120kč není tolik...
  • Stěžujte si max na ty lidi co prováděj ty spamy a nebo dejte STEAMU alternativní a lepší řešení problému se spamerama.
    A ruku na srdce, kdo by nemohl dát jednorázově cca 125Kč ve slevě na steamu za nějakou hru.
    A pokud jste náročný a milion her co tam je vás nebaví tak se nedá nic dělat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit