Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha, vskutku plnohodnotná náhrada klávesnice s myší.
    Člověk s myší by ho porazil ve 100 případech ze 100 a to není ani zdaleka jenom případ doty.
    Už teď je úroveň hráčů mizerná, pokles skillu bude přímo úměrný počtu těchto prodaných hrůz
    • bylo by docela zajímavé, postavit proti sobě třeba tým Na´Vi hrající na Steam ovladačích proti public noobíkům hrajícím na myších a klávesnicích, nevím kolikrát by noobíci vyhráli, ale troufnu si říct že 100 ze 100 by to asi nebylo *3*
      • Nevim co by se tim dokazalo, profici na ty ovladace nesahnou ani klackem pokud jim a to nekdo nezaplati v ramci reklamy *1* .
        Udelal bych seriozni turnaj, kde by kazdy musel prostridat gamepad s mysi, neni pochyb o tom ze gamepad by tezce propadl.
        • a jak to můžeš vědět nikdo to nikdy nevyzkoušel
  • Cetli jste to vubec pred tim, nez jste sli komentovat?
    "Cílem prý není pomocí Steam ovladači ohrozit progamingovou scénu, stále však nabídnout pohodlné hraní."
    Ono s urcitym nastavenim je to jen o zvyku - napr zmacknutim toho spodniho tlacitka se zvysi sensitivita touchpadu a dovoli vam tim kurzorem "skubnout" jinak, nez normalne. Klavesove zkratky? Zmackount jedno z tech 4 tlacitek uprostred a posunutim palce do urcite pozice na touchpadu(navic s haptic odezvou) muze nabidnout ~48 prikazu(4 tlacika, 6 pozic na dvou touchpadech) s relativne minimalnim pohybem prstu. Vsechno je to o zvyku a moznem nastaveni ve hre. Je logicke, ze kdyz 15 let nehrajete na nicem jinem, nez k+m, tak pohled na gamepad je odpudivy.
    • Casto vidim konzolisty rozplivat nad hrami ktere spocivani v tom, ze bezis v koridoru mackas 2 tlacitka porad dokola a obcas vyskoci naskriptovany event ve kterem gameplay predstavuje drceni jednoho tlacitka a sledovani videa. Na takove hry jsou gamepady delane ale nikdy se s tim nebude dat hrat zadna seriozni hra.
      Zakazal bych gamepady, kdo by to presto pouzival tak by byl poslan do pracovnich taboru na vyrobu mysi.
      (interpunkci bych zakazal taky stejne cestina brzo zanikne)
      • kennyB
        "Na takove hry jsou gamepady delane ale nikdy se s tim nebude dat hrat zadna seriozni hra. "
        Asi jsi si dneska nedal svoji dávku léků, že??? Takže Grand theft auto pro tebe není seriozní hra??? Max Payne taky ne??? A to jsou jen dvě z několika set her. Jsi tedy dost divný *7*
        • NIKDY se s tim nebude dat mirit a je jedno jestli je to first nebo third person. Vzdycky kdyz vidim v portu z konzole volbu "automaticke zamerovani" tak se musim vasim gamepadum jenom smat. Nedejboze kdyz je ve hre neco jako inventar co s mysi udelas za 10s konzolistovi zabere 5 minut *6*
          Chapu ze tolik tlacitek na klavesnici muze byt matouci, nedejboze kdyz je potreba zaroven pouzivat mys *1* .
          • kennyB
            Jsi velmi vtipný *7* Grand theft auto se na dualshocku ovládá 11 tlačítky + dvěma páčky + tlačítko pausa a tlačítko mapa. Automatické zaměřování mám vypnuto v každé hře, která ji vůbec má. Tak to tvé "strašně složité" ovládání několika klávesami mi přijde jako směšné "honění" vlastního ega puberťáky a dem.nty *1*
            • Pokud se neco hraje lepe gamepadem tak jenom proto ze je to primarne vyvinuto pro konzole a nikdo nebyl schopny udelat poradny port.
            • kennyB
              Na pc to je třeba Dark Souls, které se hraje lépe gamepadem. Na konzole je hodně rpg her např. již zmíněný DS, Elder Scrolls, FF atd.
            • Bohuzel neznam zadne rpg na konzole ale muzu rict ze na pc neni zadne ktere se lip hraje s gamepadem ^^.
              Ja si pod pojmem rpg na konzole predstavuju god of war a milion klonu (coz neni rpg ale mlaticka), na to se skutecne ovladac hodi protoze je to o pouzivani 4 utoku porad dokola a dokola a pak v cutscenach mackani krizku tak rychle jak jen to zmuceny palec dovoli.
              Jinak co se zavodu tyce tak arkadove zavody se daji ovladat klidne joystickem a simulace potrebuje volant.
            • kennyB
              Tak je jasný, že v FPS hrách je myš přesnější. Ale v takových rpg hrách, závodech atd je ovládání s gamepadem lepší. Hrál jsem FlatOut u kamaráda na pc a s klávesnicí mi to moc nešlo. Musel mi pučit ovladač.
            • Aha takze nepopiras ze mam pravdu, mys je zkratka co se ovladani tyce neprekonatelna *2*
              Rozumim tomu ze gamepad muze byt pro nekoho pohodlnejsi, ale tim to konci jinak mys vyhrava ve vsech ohledech.
            • kennyB
              Sice hraju s dualshockem už několik let, ale měření si "pinďo.rů" v tom, kdo je lepší ve hrách máte jenom vy, hardcore klávesáci *1*
            • 11 tlacitek no tak to uz je teda neco *1* *1*
              To bude asi nejake hardcore konzolisticka vetev co nepouziva auto aim, na druhou stranu kazdy "pubertak a dement" s mysi by predvedl lepsi vykon nez hardcore konzolista s gamepadem.
        • třeba na bojovky jako Tekken nebo Street Fighter je gamepad druhý nejlepší ovladač, hned po automatové arcade páčce
          • kennyB
            Na automatech street fightera jsem nechal strašně moc pětikorun *1*
    • Veskoslav
      U Doty potřebuješ přesnost a rychlost. A tu nikdy nedocílíš pomocí touchpadu.
  • Uz sa tesim ako stretnem Rusa so steam ovladacom to bude lahodka...
  • nevite kde se to da uz koupit? samozrejme jen ten ovladac.. steamos uz mam.. diky
  • fizola
    Ja Dota 2 klikám, bez klávesnice, nie je to ideál ale prežívam tak 60% času *1*
    • Moc bych se tím nechlubil.
      • jj raci se s tim nechlub je tu spousta HC hracu co to ovladaji telepatii a budes za hroznyho noooba a loosera a kdyby to bylo obracene tak keyboardturnera atd.. proste hroznej pooovl.. oni totiz vedi jak se to ma hrat a kdyz to delas jinak tak jsi proste ostuda rodiny a na pokraji spolecnosti.. proste sebevrazda.. :) kasli na ne.. hrej jak te to bavi ;)
        • Však si to hrát jak chce může ja neřekl že ne. Když ho to baví hrát to špatně ja mu to brát nebudu ale hrdej bych být ním na to taky nebyl. A nemusiš byt HC hráč abys v dotě použival klávesnici. To tě učí už i podělanej tutorial. *7*
          • fizola
            Tak ja som už starší človek, nestíham veľa klávesových skratiek :D Aj WoW či SWTOR klikám na ikonky a nerobí to problémy. *1*
  • calwin
    podľa mňa je gamepad na dotu úplne strašná idea... môžem sa mýliť ale som voči tomu hrozne skeptický... RTS na PS3 a xbox tiež nemali veľký úspech... gamepad má tiež svoje limity...
  • Jack1947
    Jo, tak ono to bude nej ovladac treba na Dotu a jine Moby taak tojo... vlastne tedy jen na DOTU pac jine moby nejsou licencovane od Valve a nebezi na Steamu. *4*
    • Ronox
      Jacku....Jacku...a co takový Marvel Heroes, Solstice, Prime World, ArcheBlade, Guardians pf Middle-earth atd. MOBA her tam je dost.
      • Jack1947
        Archeblade jsem i hralto nebylo zle, spis takova mlaticka nez moba. Ty ostatni neznam. Jop ale to by slo i na normalnim gamepadu...
        • To je problém si stáhnout např. Google Chrome, který ti automaticky navrhne a opraví chyby. Opravdu, ty tvoje žblepty se nedají čist a to jsi nalepen v každé diskuzi...
          • Jack1947
            Jo umi, a Firefox fakt dit to se klika pojednom, kdybych klikal u kazdeho prispevku kolik chyb tam mam tak bych se docista zblaznil.
            • Rly... Sni dál o pohádkách....
            • Jack1947
              Kdyz mi najdes plugin, kterej mi to opravi automaticky... diky a usetris ostatim trapenim, nad mou spatnou spisovatelskou praci.
            • Tož, ať se zblázníme my, což? Zas tak dlouho to netrvá, si to opravit.
          • Jack1947
            Rad ho nemam... ja jsem fanousek Firefox a vsude nejsem. *3* Jen tam kam si myslim ze je dobre nahodit komentar.
            • kennyB
              Mě to ve Firefoxu chyby neopravuje *9*
            • Mě to opravuje i v Firefoxu, to za prvé. Za druhé, když neznáš 90% MOBA her, tak nepiš takovýhle příspěvek, pak se nediv že ti každý nadává do šaška. Za třetí... ty jsi všude a to za cenu špatných komentářů. A na gamepadu nelze hrát MOBA tak, jako u K+M.
  • To je tak že někdo vypustí do světa, že nahradí myš a že pocit z hraní bude úplně stejnej. Potom následují videa, kde se to pěkně vyvrací. Prostě nechtěl bych. Připomíná mě to ovládání Warcraft 2 na ps1.
  • Mart9
    No třeba na FIFU vypadá ten ovladač zajímavě. Vždycky se mi u ní rozfláká levý klobouček, to by se tady stát nemohlo.
  • To je ako hrať Dotu na touchpade...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit