Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamepad na Dotu :D a ještě jednou :D , vlastně spíš :D na entou.
  • :D u tady těch keců se vždycky bavím, kl+m už je po dekády nejlepší kombinace na hraní převážně fps, strategií atd. Zahraješ si na tom každou hru. Nějaký pady jsou trochu lepší na bojovky, plošinovky, možná auto.. to je vše. Opravdu chabý pokus Valve, nicméně pár dětí a trotlů si to koupí, to je realita.
    • ucho
      ten člověk snad prohlásil, že je ten gamepad lepší než klávesnice a myš? ne, neprohlásil, řekl jasně, že je horší a že je klávesnice s myší pro tuhle hru nenahraditelná. a jde jim jen o to, aby to bylo nějak hratelný. nic víc. tak si ty trotly ještě šetři...
      mi přijde, že někteří lidé mají hned černo před očima, když přijde zmínka na gamepady, a ignorují obsah sdělení...
  • jojo, takový Invoker na gamepadu, to musí být paráda :)
  • Konečně. Na klávesnici se mi to nehraje vůbec dobře, myslím ,že gamepad je pro tuhle hru jako stvořený, už se mocinky těším.
    • Ale božínku, a co s ním takový velký chlapec bude dělat *7* *11* zase si vodmocinkuj trole
    • Keyz
      Slyšel jsem, že profesionální hráči to hrají na volantu. Možná by jsi to taky mohl zkusit....
    • Naklikavač mi nadáva, že jsem si dal jedno plusko. Že tě hanba nefackuje *16*
    • Trol detekován. Smrt upálením zajištěna.
      • Veskoslav detekován. Mínuska zaručena.
        • Hulíš to často hlupáku? Který ty jsi Rhulad či podobný blb?
          • lol ty seš nenápadný *6*
            • Jak říkám hlupáku, každý jsme Veskoslav. A to, že si naklikáš na svoje sraččky nic nezmění, že si ubožáček, co si myslí, že +- u trotlů tvého ražení někdo věří.
  • zásadný problém so všetkými klasickými gamepadmi je že su už teraz na hranici svojich možností.. Jednoducho treba prísť s niečím úplne novým a revolučným - na úplne novom princípe..
  • "Komu však více vyhovuje klávesnice a myš, může u ní zůstat."

    Díky. *4*
  • Veskoslav
    Na tomhle bude hrát Dotu jenom masochista, co hodlá umírat častěji než je nový díl Ulice....Obzvlášť bych se rád podíval na last hit na creepy s tímto. Pan vývojář nejspíš viděl hraní Doty jenom na obrázcích a videích...Člověk zrovna u téhle hry nemůže nahradit klávesnici a myš a kecy o 90% si může nechat pro někoho, kdo to v životě nehrál a netuší, jak se Dota ovládá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit