Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jít do války a střílet nácky se dá, když jejich hrůznosti pacifisty přesvědčí, ale jít do války jako skladník a postřílet bandu civilů protože si myslíš, že jsou to náckové už ospravedlnitelné není. Proto není ospravedlnitelný ani tento atak, kdyby napsali petici či podali žalobu či cokoliv, beru to. Násilí plodí násilí.
    Však až vás všechny postřílím, přestanu si tak krásný svět jen představovat. Vím, že to taky není zrovná fér, ale vám to bude jedno, já se tím budu muset užírat...
  • smejki
    a jít do války střílet nácky?
  • Hmm alebo keď sa nevieš chovať tak nehraj :) Kto je zvedavý nato ako vieš preukázať svoje IQ? Keď sa ti napr nedarí v LoL a nadávaš niekomu na matku to je sloboda slova? ... to je podľa mňa degenerácia a primitivizmus. Keď sa nevieš chovať hraj singl :)
  • Protoze na MMO nejsou penizky a v singlu to nikomu nevadi? :)
  • Benjamin Franklin: "Kdo se vzdá svobody, aby získal bezpečí, ztratí nakonec obojí."
    Špatný překlad originálu, ale u nás celkem často nesprávně citovaný:

    "He who sacrifices freedom for security deserves neither."
    Kdo obětuje svobodu pro vlastní bezpečí, nezaslouží si ani jedno.
  • GlaDOS
    Prosimtě radši mlč. O křesťanech výš úplný kulový. Mám pro tebe překvapení. Ten tvůj póvl platí i na ateisty. Ono je moc snadny vytáhnout pár případů, a pak to vztáhnout na celou skupinu.
  • Kdo tu mluví o zákoně? Spíž jde o paradox ve stylu Čapkovy hry Matka. Tam je krásně vylíčeno, že jsou situace, kdy i pacifista uzná, že je nutné jít do války. Ale to odbíhám od tématu...
  • proti svobodě debility možná
  • Jo, nemůže, pokud mu to nedovoluje zákon. Překvapen?
  • smejki
    to jako že pacifista nemůže vzít flintu a jít střílet nácky?
  • Považuje se za určitý civilizační standard, že člověku, se kterým nesouhlasím, oponuju a ne že mu strčím hadr do huby, protože se mi jeho názory nelíbí. A to přesně tihle "bojovníci za svobodu" udělali.
  • jindra.veliky
    Ve hre si budu nadavat komu chci a jak se mi zachce *16*
  • Kurde, jaká bigotnost zase? Co maj sprostý slova a nadávky společnýho se zaslepeným náboženským fanatismem a dogmatismem a přehnanou pobožností?
  • Tak buďto jsou pro to, aby se každý mohl vyjadřovat, jak chce, nebo nejsou.
  • Tím že sundaly web, který de facto byl proti svobodě vyjadřování?
  • No jistě, a taky si domů pořídit bezpečnostní zámek. To je pak v podstatě moje chyba, když mě vykradou... *7*
  • To víš, Aleš se nejspíš drží poslední módy *6*
  • Gratuluji hackerům, že sundali tento web bojující proti svobodě slova.
  • Každá mince má dvě strany... :-D
  • Zayl
    No jo, udělat si zálohu je hrozně těžké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit