Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude lepší než GalCiv2:Twilight ?
  • Endless Space mam od alfa verze a je to opravdu dost povedena strategie. Hlavne autori naslouchaji hracum a zabudovavaji jejich pripominky (moji skromnou, ze kdyz nemate nic k vyzkumu, tak se neukonci tah, ale rekne vam to dali jeste v alfe). Navic za tu cenu na Steamu mohu jen doporucit.
  • Musim rict ze jsem se malem rozklepal. Jestli to bude tak kvalitni jako treba sins of a solar empire tak nevaham.
  • gert
    Ten trailer je vskutku parádní. *1* *1*
  • LTM3
    Já jsem si to koupil ještě když byla alfa (kterou jste mohli následně hrát), ale varuju vás je to strašně návykový a jedno zahrání vám ubere tak 10 hodin *1*
    • Masa-san
      10 hodin je nějak málo, Asi jsem tuhle hru špatně pochopil. Není to tedy možné hrát do "nekonečna" a svévolně zabírat galaxii, ale hra má konec?
      • jestli to chápu, tak jedno zahrání myslel tím, že si to pustíš a "zkejsneš" u toho na 10 hodin. Takže přijdeš pozdě na rande :D ale jinak se to bude hrát asi dlouho, než to dohraješ
        • Masa-san
          Aha, tak to po tom ano, to je dobře hehe *15*
          osobní poznámka: Nehrát ES když mám domluvené rande...
          • LTM3
            Tak tam záleží jaký si nastavíš podmínky konce, já třeba nedávám žádný a můžeš to hrát furt i když všechno obsadíš a všechny vyzmizíkuješ *3* A taky to nedoporučuji jako já začít hrát před zkouškou *1*
    • Jak to myslis jedno zahrani ? Ja podle videa myslel ze to je neco jako eve online akorat tahovaka. Nebo jsem neco nepochopil ? dekuji
      • LTM3
        No Eve Online je MMO a je to úplně jiný. Tohle je tahová strategie, kde dobýváš galaxii, kolonizuješ, vylepšuješ atd... A vybíráš si tam na začátku jaká galaxie se ti tam má vygenerovat (těch nastavení je fakt hodně), za jakou rasu chceš hrát atd...
  • ja cekam na neco lepsiho :) http://store.steampowered.com/app/205590/?snr=1_7_7_151_150_1
    • vyborne diky za tip :)
    • fiha to vyzera suprovo, divne ze som o tom este nepocul, dik za tip :)
  • no páni. Mě to oslovilo. Přesmě takový druh strategie vyhledávám *4*
  • dilinja
    skutecne to zni zajimave bohuzel jen tak na slepo dat dvacet Éček se mi nechce. Taky se primlouvam za recenzi.
  • ak to bude aspon take dobre ako galactic civilizations 1 a 2 tak to je pecka....bude aj recenzia? ak ano tak kedy? *4*
    • sleepless
      Recenze bude, ale ne hned. Teprve dneska dorazil review kod...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit