Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo těch jsou mraky, to je fakt, to love ru atd. je fakt že seinen jsem viděl okolo 300( přesně teď nevím v práci radši na nich co má společného s anime radši nelezu) takže není všechno extrém = ecchi hlavní a jediná náplň
  • TheGGG
    seinen nemusí být ecchi. Já viděl hodně seinen kde byly nude scény, ale to z toho nedělá ecchi. Já měl spíš na mysli takové ty uchylárny ala Kissxsis, těch je jak svi*a.
  • Na ecchi koukám pořád, to je většina seinenů, ale i ecchi se dá udělat dobře, ale většina je přes kopírák to samý, dle akihabary jsem viděl přesně 100 ecchi
  • líbivá grafika, ale tohle tady už v evrope mame a jmenuje se to shogun 2 TW
  • já mám v anime listu jenom u tv serii 200anime ale dělal jsem ho nedávno tkaže je tam jen to na co jsem si vzpoměl *1*
  • TheGGG
    tak já taky neřekl, že je to anime nějak extra dobrý, jen, že jsem si na něj vzpoměl.
  • nightborne
    Sengoku Basara ve mně vyvolává dávíci reflex jenom si vzpomenu... jako ten závěrečnej díl, kdy týpek vyskočí do vesmíru, aby napálil Mitsuhideho orbitálním úderem trojzubce... jako nic proti anime nadsázce, ale vocaď pocaď *1*
  • TheGGG
    začít koukat na ecchi
  • nightborne
    Jó, pač on se tam vlastně o něco snažil nějakej jeho synátor, že? Hideyori, ne? Akorát ten byl tak bezvýznamnej, že děláme, že neexistoval *1*
  • TheGGG
    lepší koukat na těch pár dobrejch, než na každou sra*u co vyjde. Věř, že kdybys chtěl vidět úplně všechno, jeden lidský život by ti na to nestačil. Já mám podle svýho účtu na anime-planet asi 3,5 měsíce anime v kuse a mám pocit, že jsem toho zas až tak moc neviděl.
  • TheGGG
    to byla nějaká harem žánrovka? Viděl jsem dost anime, tak už mě to trochu splývá do sebe, každopádně já si prvně při pohledu na tuto hru vzpoměl na Sengoku Basara.
  • Jak se to vezme. Byl to sice "on", ale osobně byl už asi dva tři roky mrtvej. *1*
  • nightborne
    Já vim, ale Nobunagovi prostě s oblibou říkám křestním =).

    Ale tak on Toyotomi si podle mě nasral do bot hlavně tou expanzí do Koreje, kdyby zůstal doma, nemusel se oslabit a nedostal by u Sekigahary (1600, že?) na budku. Pokud to teda byl on, už je to nějakej pátek co sem dělal zkoušku ze starý japonský historie =D.
  • Zemřel, ale byl to Odův jediný opravdový soupeř, jestli se nepletu. Samozřejmě, nakonec Oda vlastně nevyhrál, zemřel příliš mladý (Takeda byl o nějakých třicel let starší). Ve hře po něm zůstali Taikó (Tojotomi Hidejoši, neuvěřitelnej osud) a hlavně Tokugawa Iejasu, který jako vítěz po posledním kole u Sekigahary shrábl všechno.

    Jinak Oda je rodové jméno, Nobunaga osobní, podobně Takeda rodové a Šingen osobní, ale to asi víš. Ve východní Asii rodové jméno předchází osobní, protože je považováno za důležitější.

    (Když nad tím tak přemýšlím, Sengoku Jidai by byl opravdu vynikající materiál pro vysokorozpočtový televizní seriál.)
  • nightborne
    Hele, teď možná zablábolim, ale neumřel Takeda nějakej pátek před Nobunagou? Ale chápu, alternativní =)).

    A "ohrané". Jidai jako období, tudíž "to" =).
  • jo to jo ale to já si to proložím a zkouknu něco znova nedávno jsem mrknul po dlouhý době na code geass všas oni zas něco skvělyho vytvořej jen si počkat
  • Neříkám není na co koukat, ukaž mi něco co je tak dobrý jako akira nebo ghost in the shell, nebo kaze no tani no naushicaa, což jsou věci který uměli něco říct ne jen ukázat kalhotky, nosebleed a nepoužitelného hlavního hrdinu, nic takovýho se nedělá, všechno je moe nebo ecchi nebo obojí(čest vyjímkám, kterých opravdu poslední dobou není moc) a přesto že mě anime furt baví, tak zatím nevyšlo nic co by výše jmenovaným sahalo výš než na nehet u palce nohy. Je na co koukat, ale už z openingu ti je jasný o co půjde a jak to asi dopadne, všechno jede podle stejných šablon jak hamburgery z meka a můžeš to zaškatulkovat, to do roku 2000 moc nešlo
  • jo anime je těžkej nedostatek ted nemám na co koukat tak sleduju pomalu všechno co běži to se dřiv nestavalo *1*
  • Jj strike witches
  • až se nebude opravdu na co dívat (což můj problém zatím není) tak si na to možná vzpomenu. Zatím to mám v paměti uloženo přesně jak si psal a na to se dívat opravdu nepotřebuju :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit